انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-12-04 08:50 PM)ghasemkaab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
متاسفانه کالیبر 4.5 پیدا نکردم و کالیبر 5.5 خریدم. آیا برا شکار کالیبر 5.5 خوبه یا پشیمونم میکنه؟
کسی با 5.5 شکار کرده دقت و قدرتش چطوره؟

سلام
نه این که 5.5 شما رو نامید کنه به خاطر قدرت 20 ژول این تفنگ و بعد از ارامش رسیدن فنر افت چند ژولی کالیبر 4.5 بهتر هست

در کل مبارک باشه
Khansariha (8)
(2016-12-04 08:51 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-04 08:50 PM)ghasemkaab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
متاسفانه کالیبر 4.5 پیدا نکردم و کالیبر 5.5 خریدم. آیا برا شکار کالیبر 5.5 خوبه یا پشیمونم میکنه؟
کسی با 5.5 شکار کرده دقت و قدرتش چطوره؟

سلام
نه این که 5.5 شما رو نامید کنه به خاطر قدرت 20 ژول این تفنگ و بعد از ارامش رسیدن فنر افت چند ژولی کالیبر 4.5 بهتر هست

در کل مبارک باشه
Khansariha (8)

ممنون دوست عزیز
پس با توجه به اینکه هنوز آکه به نظر شما بزارمش برا فروش و منتظر اومدن 4.5 باشم.
سلام
دوست عزیز من چند ماه است که با این فنری دوست داشتنی کار می کنم.
من کالیبر 5.5 برداشتم.
با دوربین کار نمی کنم و فعلا از مگسک استفاده می کنم. قدرت خیلی بالایی دارد. دقت خوبی دارد. کمی سنگین است ولی به خاطر تعادل وزنش زیاد به چشم نمی اید.
به هر پرنده ای بخورد به خاطر تخریب بالا ردخور ندارد. به نظر من این همه قدرت برای چهارونیم زیاد است. همین کالیبر 5.5 عالیست.
دوستان برای فاصله بالا درست می گویند ولی در فواصل معمولی که معمولا در ش.. نیاز می شود 5.5 افت چندانی ندارد.
در کل انتخاب خوبیست. هربار ماشه را بکشید از انتخابی که کرده اید لذت خواهید برد.
مبارکتان باشدKhansariha (8)
(2016-12-04 09:56 PM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز من چند ماه است که با این فنری دوست داشتنی کار می کنم.
من کالیبر 5.5 برداشتم.
با دوربین کار نمی کنم و فعلا از مگسک استفاده می کنم. قدرت خیلی بالایی دارد. دقت خوبی دارد. کمی سنگین است ولی به خاطر تعادل وزنش زیاد به چشم نمی اید.
به هر پرنده ای بخورد به خاطر تخریب بالا ردخور ندارد. به نظر من این همه قدرت برای چهارونیم زیاد است. همین کالیبر 5.5 عالیست.
دوستان برای فاصله بالا درست می گویند ولی در فواصل معمولی که معمولا در ش.. نیاز می شود 5.5 افت چندانی ندارد.
در کل انتخاب خوبیست. هربار ماشه را بکشید از انتخابی که کرده اید لذت خواهید برد.
مبارکتان باشدKhansariha (8)

ممنون دوست عزیز.
شما از چه ساچمه ای استفادهدمی کنید؟
سلام دوستان.
متاسفانه کالیبر 4.5 پیدا نکردم و کالیبر 5.5 خریدم. آیا برا ش... کالیبر 5.5 خوبه یا پشیمونم میکنه؟
کسی با 5.5 ش... کرده دقت و قدرتش چطوره؟
دوست عزیز ببین نه این که 5/5 این سلاح بد باشه و 4/5 اون فقط خوب باشه هردو کالیبرش خوبن ولی 4/5 بهتره
حالا که خریدی از داشتنش و استفادش لذت ببر و با لذت هرچه تمام تر باهاش ش... بزن تفنگ خیلی خوبی هست بین فنری ها
فقط و فقط توی محفظه پیستون روغن نریز و همچنین بدون ساچمه گذاری باهاش شلیک نکن
واما در مورد ساچمه فکر کنم به دلیل قدرت کمترش با جی اس بی های با وزن پایین تر مثل 15 و13 خیلی بهتر جواب بده تا 18 گرین توی ساچمه های ارزون تر هم با پرومگنوم خوب باید بزنه و همچنین ساچمه های ایرانی مثل آذرخش و پژمان و... حالا باید خودت باهاش تیر بزنی و قلقش دستت بیاد که با کدوم ساچمه بهتر میزنه ولی در کل 4/5 رو که من دارم با اکثر ساچمه ها خوب میزنه و دقت قابل قبولی داره
دقت قابل قبول که میفرمایید در چه حدیه. تا پنجاه متر میشه هدف در حد گنجشک رو براحتی بزنی ؟
گروپ ازش میگذارید

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
(2016-12-05 09:50 AM)bahruz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقت قابل قبول که میفرمایید در چه حدیه. تا پنجاه متر میشه هدف در حد گنجشک رو براحتی بزنی ؟
گروپ ازش میگذارید

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

دقت قابل قبول از نظر هر کسی متفاوت هست من به شخصه توی 25 متر یک زمانی میتونستم با دوربین روی یک پیتلر سیگار 5 تا ساچمه رو جا بدم و همچنین زدن چاشنی فشنگ شکاری توی 15 متر و همچنین زدن ساچمه کالیبر 5/5 توی 10 متر با مگسک این آخری رو فیلمش رو هم دارم البته حجم فایلش 400 مگ هست یا مثلا زدن پوکه شکاری در فاصله 50 متر به دفعات با مگسک
یا مثلا رد کردن ساچمه از سوراخ مرکز سی دی
در مورد گروپ والا فعلا ندارم ولی میگیرم و میزارم
بعد یه خواهش از همه دوستان چون این سایت ها به شدت رصد میشن سعی کنیم در مورد شلیک به اهداف بیجان خیلی خیلی بیشتر صحبت کنیم
سلام وایرخ سواران. دقت خوبی داره و بی نظیره. اما زدن گنجشک تو 50متر (محال نیست)مشکله. من تو فاصلهای مختلف با گامو مچ هدف زدم و راضیم. کبوتر و گنجشک و تیهو و کبک و و و. کسی که واریخ 80 میگیره ی تفنگ با عمر و دوام زیاد و قدرت متوسط و خوب و در نهایت دقت عالی در هدف گیری. تو فنریها واقعا این تفنگ عالیه و خدارو خوش نمیاد پشت سرش حرف در بیارین. خخخخ یاحق
دقیقا کاربخش جان با حرف شما موافقم این تفنگ ساخته شده برای تعداد خیلی زیاد و تمرین تیراندازی منم اون سالهای اول که تازه خریده بودمش باهاش جز کبک بقیه موارد رو زدم خیلی هم قشنگ میزد ولی کلا برای ش... کالیبر4/5 به نظرم زیاد خوب نیست به همین دلیل من با داشتن وایرخ80 یه 350 هم خریدم و الان فکر میکنم در زمینه بادی دیگه تکمیلم و نیاز به فنری جدید ندارم
ولی به جرات میگم من اگه هزار تا تفنگ دیگه هم بگیرم بازهم تجربه وایرخ 80 یه مدل دیگه بود
سلام.لطف میکنید بفرماید نوش گیر میاد یا نه و قیمتش چنده
لینک مرجع