انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به جز ظاهر سلاح مثل قنداق و لوله که باید بدون هیچگونه زدگی و خط وخش باشه ،تفنگ نو و آک بند معمولا موقع مسلح کردن سفتی و خشکی خاصی دارن.این مورد مخصوصا در مورد وایخ های جدید کاملا صدق میکنه.
دوستان این سلاح ضامن مربوط به شکستن لوله هنگام مسلح کردن رو نداره درسته؟
فقط یه ضامن داره اونم ضامن ماشه درسته؟؟؟
بله دوست عزیز.فقط یه ضامن ماشه داره که اونم بصورت اتوماتیک هست.یعنی موقع مسلح کردن خودبه خود در حالت ضامن قرار میگیره.
سلام بر وایرخ سواران عزیز
من این نازنین رو خریدم. البته بین وایرخ 80 و 52 مونده بودم که انتخابم وایرخ شد.
دقت که عالیه. تو فاصله تقریبا 10 متری یه پیچ کوچیک ( اندازه نصف یه بند انگشت) رو زدم خودم حال کردم. اینطور بگم هر چیزی که بشه توی شکاف درجه دیدش یعنی زیاد ازش فاصله نگیری که نتونی ببینیش ( حالا میخواد چوب کبریت باشه یا هر چیز کوچیک) رو راحت میتونی با تیر اول بزنیش...Khansariha (256)
کیفیت ساخت هم که عالیه. فقط میمونه قدرت. هنوز تست نکردم ببینم چطوره؟بهترین راه واسه تست قدرت چیه؟ یعنی ورق فلزی چه ضخامتی داشته باشه و توی چه فاصله ای که بتونه سوراخش کنه؟
سلام دوست عزیز قدرت وایروخ که مشخصه زیر 20 ژوله و نیازی به تست نیست و با دوربین تا 40 و 50 متر راحت میتونید شکار در حد کبوتر با کالیبر 5.5 داشته باشید.
فقط دقت کنید از ساچمه سبک استفاده نکنید تا عمر واشر و فنر بیشتر بشه.و ی سری مراقبت های دیگه.
وایرخ از نظر دقت حرف نداره و قدرتشم برای شکاری که با بادی بخوای بزنی کافیه فقط هر ساچمه ای نزارین و وقتی با ساچمه ست شد دیگه همون و همون. من با 4,5 گامو مچ میزنم و عالی میزنه در حد بالا. تازه وقتی فنرش رام بشه بعد دیگه دیگه.وسواس زیادم نداشته باشید تفنگ عالی و کار درستی خریدین و با ااااااااا عمر زیاااااد. چند گرفتی استاد ؟
(2015-05-26 10:29 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وایرخ از نظر دقت حرف نداره و قدرتشم برای شکاری که با بادی بخوای بزنی کافیه فقط هر ساچمه ای نزارین و وقتی با ساچمه ست شد دیگه همون و همون. من با 4,5 گامو مچ میزنم و عالی میزنه در حد بالا. تازه وقتی فنرش رام بشه بعد دیگه دیگه.وسواس زیادم نداشته باشید تفنگ عالی و کار درستی خریدین و با ااااااااا عمر زیاااااد. چند گرفتی استاد ؟

ممنون دوست عزیزKhansariha (8)
قیمت 1.620.000
سلام دوستان.
بعد از زدن تقریبا 100 تیر پیچ های قنداق و محافظ ماشه شل شد. طبیعی هست یا مشکل داره؟
(2015-05-30 06:33 PM)aliiirezaaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
بعد از زدن تقریبا 100 تیر پیچ های قنداق و محافظ ماشه شل شد. طبیعی هست یا مشکل داره؟

طبیعیه چون تفنگ تازه هست هم ارتعاش فنر بیشتره سوراخ ها جا باز میکنن
سلام دوستان
یه مشکل جدید... بعد از تیراندازی مجدد ، دو تا خط رو قسمت هایی که عکساشو میذارم دیدم که قبلا نبود. حالا نمیدوم بوده و من دقت نکردم یا اینکه الان اینجوری شد Khansariha (367)
[تصویر: 14334579281.jpg]
[تصویر: 14334579282.jpg]
[تصویر: 14334579283.jpg]

خطوط در یک امتداد و دورتادور و صاف هستن. مثل اینکه فلز دو تیکه باشه!!!
و خط دوم:
[تصویر: 14334579284.jpg]
[تصویر: 14334584371.jpg]

این خطوط روی وایرخ هشتادهای دیگه هم هست یا فقط مال من اینجوریه؟Khansariha (290)
لینک مرجع