انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-10-30 09:37 AM)shabab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند صفحه قبل یکی از دوستان ابعاد فنر رو قرار دادن که البته اشاره نکردن که فنر فابریک تفنگ منظورشون بوده یا فنر جدیدی که خریدن .به هرحال ابعاد فنری که من میخوام بگیرم به این صورت است :
طول 27 سانت
قطر میله فنر 4 سانت
قطر خارجی فنر 22 سانت
لازمه که بگم یکی از دوستان قرار ه از دبی برام بیارن به قیمت حدود 90 هزارتومان

سلام
مقادیر قطر میلیمتر هستن نه سانتیمتر
بله اشتباه از بنده بود
بعد حدود 1000شلیک با یک وایرخ امروز در فاصله 40متری یه کبوتر زدم که در جا افتاد و ساچمه
از زیر بال خورده بود و از طرف دیگه هم رد شده بود. جهت راحت شدن خیال بعضیا که روی قدرت وایرخ
وسواس دارن. کالیبر 4,5 و ساچمه گامو. درسته که اگه 350مگنوم درست و دقیق بزنه و با دست ادم
رفیق بشه جاشو هیچی نمیگیره ولی وایرخ 80هم عامیانه هست هم همشون یک جورن و یک دست.
با سلام.کسی میدونه وایرخ 80کالیبر 4/5 دقیقا اندازه کالیبر لوله چنده.چون من فکر میکنم یه خورده بیشتر باشه.مثلا4/52.اخه اکثر ساچمه هایی که رو دو تا تفنگ دیگه که دارم(دیاناوشادو)خیلی فیت جا میرن روی وایرخ شل جا میرن.کاتالوگشم که به زبون مریخی نوشته شده خخخخ.
(2014-11-13 10:12 PM)HamidArgha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.کسی میدونه وایرخ 80کالیبر 4/5 دقیقا اندازه کالیبر لوله چنده.چون من فکر میکنم یه خورده بیشتر باشه.مثلا4/52.اخه اکثر ساچمه هایی که رو دو تا تفنگ دیگه که دارم(دیاناوشادو)خیلی فیت جا میرن روی وایرخ شل جا میرن.کاتالوگشم که به زبون مریخی نوشته شده خخخخ.

مثلا چه ساچمه هایی؟
(2014-11-13 10:17 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-13 10:12 PM)HamidArgha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثلا چه ساچمه هایی؟

آره دوست عزیز بعضی از ساچمه ها مانند jsb exact rs 7.33 گرین که 4.52 میباشد تو وایرخ 80 خیلیاش شل جا میرفتن

حتی بعضی ها میرفتن وسط لوله .بهترین ساچمه که فیت لوله دیانا و وایرخ بارکودا مچ 10.65 میباشد و این بخاطر نوع

تراش ابتدایی لوله این سلاح ها میباشد که میبایست ساچمه با دامنه مناسب لوله تهیه کنید و گامو مچ هم گزینه خوبیه

در کل ساچمه نباید با تکون دادن لوله از هر دو طرف خارج بشه و لقی کم اشکالی ندارد .
(2014-11-14 12:58 AM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-13 10:17 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثلا چه ساچمه هایی؟

آره دوست عزیز بعضی از ساچمه ها مانند jsb exact rs 7.33 گرین که 4.52 میباشد تو وایرخ 80 خیلیاش شل جا میرفتن

حتی بعضی ها میرفتن وسط لوله .بهترین ساچمه که فیت لوله دیانا و وایرخ بارکودا مچ 10.65 میباشد و این بخاطر نوع

تراش ابتدایی لوله این سلاح ها میباشد که میبایست ساچمه با دامنه مناسب لوله تهیه کنید و گامو مچ هم گزینه خوبیه

در کل ساچمه نباید با تکون دادن لوله از هر دو طرف خارج بشه و لقی کم اشکالی ندارد .
ممنون از توضیحاتتون.ولی دوستان منظور من این بود که ایا وایرخ کالیبر4/5که میگن دقیقا کالیبرش 4/5 هست یا ممکنه 4/51یا 4/52 باشه؟که در مورد ساچمه واینا گفتم.شاید منظورمو بد رسوندم!
(2014-11-14 02:21 PM)HamidArgha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-14 12:58 AM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثلا چه ساچمه هایی؟

ممنون از توضیحاتتون.ولی دوستان منظور من این بود که ایا وایرخ کالیبر4/5که میگن دقیقا کالیبرش 4/5 هست یا ممکنه 4/51یا 4/52 باشه؟که در مورد ساچمه واینا گفتم.شاید منظورمو بد رسوندم!

دوست عزیز کالیبرهمون 4.5 یا 4.52 هست و زیاد فرق نمیکنه شما همون گامو مچ یا برای دقت بهتر بارکودا استفاده کنید
[

[/quote]

[/quote]

دوست عزیز کالیبرهمون 4.5 یا 4.52 هست و زیاد فرق نمیکنه شما همون گامو مچ یا برای دقت بهتر بارکودا استفاده کنید

[/quote]

برای وایروخ در کالیبر4.52بهترین نوع ساجمه ها جی اس بی هست که خوب جفت میشه.
وایروخ 80 در کالیبر 4.5 ( 5.5 اینگونه نیست ) برای رسیدن به حداکثر دقت نیازمند استفاده از ساچمه هایی با کالیبر 4.52 است در غیر این صورت نتیجه دلچسب از عملکرد سلاح به دست نخواهد امد . ولی کالیبر 5.5 این سلاح با ساچه های کالیبر 5.5 دقت قابل قبولی دارد .
لینک مرجع