انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-07-12 03:24 PM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-12 01:16 PM)mehdi4591 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

چند تا سوال دارم اگه لطف كنيد جواب بديد

1 وايرخ 80 دارم حدود 4 سال پيش خريدم.واشر سر پيستونش پلاستيكيه ايا؟

2 تا حالا روغنكاري نكردمش ولي استفاده زيادي هم نكردم ازش.اگه پلاستيكيه روغنكاري خرابش نميكنه؟

3 قيمت واشر سر پيستون (كاسه نمد ) چقدره؟

تشكر.

سلام

واشر از جنس پکینگ میباشد و نباید با هیچ گونه روغنی و فرآورده نفتی تماس پیدا کنه چون باعث دیزلینگ وسوختن وخراب

شدن واشر میگردد.

در کل واشر سر پیستون وایرخ های جدید مکش خوبی ندارن . و در صورت عدم مکش واگر با دقت و وسواس پکینگ مرغوب بدهید تراشکار ماهر(صدم وهزارم میل بر حسب قطرداخلی سیلندر ) واستون واشر براش بتراشه قدرتش بیشتر میشهKhansariha (8)
سلام میشه کمی بیشتر در مورد اینکه پکینگ چیه توضیح بدید؟ از چه درست یا تراشیده میشه؟ هر تراشکاری (صرفنظر از کیفیت) موادش رو داره و میتونه بتراشه؟ انعطاف پذیر هم هست مثل اورینگ؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
با سلام . یه فنر ایرانی برای وایرخ خریدم که سه چهار حلقه اشو که اضافه بود بریدم و سرو ته فنرو صاف کردم که عالی میزنه . اما بعد از ۱۰۰۰ شلیک حالتی پیش میاد که فنر شکم میده و باعث میشه پیستون به بدنه اصلی کشیده شه که اصلا خوب نیست . اما وقتی باز میکنم دوباره میبندم درست میشه . به نظر شما میتونه از لوله فنر باشه ؟چون از فابریک لاغرتره .
بله دوست من بخاطر نازکی فنر، قبل از جمع شدن شکم میده بعد جمع میشه و موقع رها شدن هم اول شکم میده بعد به حالت قبلی یا ازاد برمیگرده،
برای وایرخ فنر هم المانی هست هم ایرانی و از مدلهای غیر فابریک استفاده نکنید
ممنون حتما همین کارو میکنم .فنر اصل گیر میاد فردوسی؟. چون تا حالا چند تا ایرانی گرفتم . اگه کوتاه نکنی میشکنه اگه کوتاه کنی نمیشکنه ولی اینجوری میشه .خخخخ
بله فنر المانی وایرخ ۸۰ به قیمت ۸۰ تومان
من از این تفنگ بسیار راضی هستم اگه بودجتون نرسید و حدوده 800 بود گامو و اخر هم رنجر رو بیارین ولی این تفنگ حیفه فقط لطفا شماره سریالشو از نمایندگی ببنید اصل یا تقلبیه دست دوم نخرید چون فامیل ما خریدش اصلا خوب نبود مگر اینکه وارد باشین تو تفنگ
وایرخ مدل تقلبی نداره .Khansariha (8)
(2015-07-12 03:24 PM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-12 01:16 PM)mehdi4591 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

چند تا سوال دارم اگه لطف كنيد جواب بديد

1 وايرخ 80 دارم حدود 4 سال پيش خريدم.واشر سر پيستونش پلاستيكيه ايا؟

2 تا حالا روغنكاري نكردمش ولي استفاده زيادي هم نكردم ازش.اگه پلاستيكيه روغنكاري خرابش نميكنه؟

3 قيمت واشر سر پيستون (كاسه نمد ) چقدره؟

تشكر.

سلام

واشر از جنس پکینگ میباشد و نباید با هیچ گونه روغنی و فرآورده نفتی تماس پیدا کنه چون باعث دیزلینگ وسوختن وخراب

شدن واشر میگردد.

در کل واشر سر پیستون وایرخ های جدید مکش خوبی ندارن . و در صورت عدم مکش واگر با دقت و وسواس پکینگ مرغوب بدهید تراشکار ماهر(صدم وهزارم میل بر حسب قطرداخلی سیلندر ) واستون واشر براش بتراشه قدرتش بیشتر میشهKhansariha (8)
دستگاه تراش حداکثر تا دقت یک تا سه صدم میتونه بتراشه و پکینگ رو نمیشه تا دقت یک هزارم درآورد ولی همین دقت یک صدم هم برای پکینگ و واشر کافیه.
سلام دوستان
یکی از فروشگاه های شکار اهواز به من گفت جدیدا اسلحه های بادی وایرخ و دیانا همه ساخت چین شدن. اما تحت لیسانس. جالب اینجاست که پرسیدم وایرخ که روی بدنه حک میکنه made in germany و "اینکه من حتی برای شرکت وایرخ شماره سلاحمو ایمیل کردم"... ایشون گفتن بله چون تحت لیسانس هست مینویسه Khansariha (108)

گفتار ایشون صحت داره آیا؟
کدام فروشگاه در اهواز اینو گفته Khansariha (8)
لینک مرجع