انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-12-09 09:12 AM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت مديران و دوستان گرامي
من دو تا فنر اصلي وايرخ دارم برا نگهداري دراز مدت نمي خواد يه مقدار كم گريس بهشون بزنم و لاي روزنامه بپيچم.
راهنمائي كنيد ممنون ميشم
سلام
کمی فنر را چربش کنید حالا با روغن باشه بهتره و داخل پلاستیک خشک برازید و خالی از هوا و در جای خشک و غیر نمناک نگهش دارید دشمن فلز و فنر رطوبت هست . Khansariha (214)
سلام دوستان Khansariha (8)
لطفا واسه وایرخ 80 کالیبر 4.5 چندتا ساچمه که واقعا خوب جواب بده معرفی کنید. به ترتیب قیمت

هدسایز چند باشه بهتره؟

کلا چه وزنی توصیه میشه؟ 10.5 گرین تقنگ رو اذیت میکنه؟ چه قسمتی از تفنگو؟
(2014-12-22 03:37 PM)emperatoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا واسه وایرخ 80 کالیبر 4.5 چندتا ساچمه که واقعا خوب جواب بده معرفی کنید. به ترتیب قیمت

هدسایز چند باشه بهتره؟ 4.5 یا 4.51 یا 4.52؟

دوستان لطفا راهنمایی کنید
(2014-12-24 11:05 AM)emperatoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-22 03:37 PM)emperatoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هدسایز چند باشه بهتره؟ 4.5 یا 4.51 یا 4.52؟

دوستان لطفا راهنمایی کنید

من برا تیر اندازی تفریحی تا فاصله ی 50 متر از آذرخش استفاده میکنم . هدفم هم در حد بطری کوچک نوشابه هست . البته تو 20 متر هم سر نوشابه
دیروز تو 50 متر دوربین رو صفر کردم که از هم 10 تا شات 8 تا به هدف میخورد که به نظرم برا تیر اندازی تفریحی مناسب باشه
برا شکار هم جناب rak هانتر اکستریم h&n رو استفاده میکنن که ازش راضی هستن
البته کراسمن هالوپوینت هم برا شکار و هم گروپگیری خوبه
تا اینجا رو من بلد بودم بقیه رو اساتید بگن بهتره
بنظر من وايرخ 80 با آذرخش سازگاري خوبي داره و گروپ خوبي ميده .بخصوص كه قيمت مناسبي هم دارند. ساچمه هاي سر تخت هم تا فاصله هاي حدود 20 دقت خوبي دارند .
با سلام خدمت دوستان.
یکی از دوستام بعد از کلی تفنگ عوض کردن و تحقیق یه وایرخ 80 کالیبر 177.و با ذوق و شوق خرید که دیگه اینیکی رو نگه داره(به خاطر آوازه وایرخ 80) ولی چند روز پیش که دیدمش ازش پرسیدم که دیگه از اینیکی راضی هستی ما هم بریم بخریم که دیدم آه و ناله سر داد که نه اصلا راضی نبودم و فروختمش.
میگفت امروز تنظیمش میکردم خال میزد تو بیست متری(مگسک) فردا تیر میزدم یه جای دیگرو میزد حتی به مگسک چسب هم زده بود.ضمنا مکش تفنگ هم خوب بود و ایرادی نداشت و تفنگ رو آک خریده بود. از پرومگنوم استفاده میکرد.
میخواستم اگه دوستان قبلا به همچین مشکلی بر خوردن راهنمایی کنن.پیشاپیش از راهنمایی دوستان ممنونم.Khansariha (8)
پرومگنوم که ساچمه نیست.سنگ بندازی دقیق تر میخوره.باید با ساچمه های بهتر امتحان میکرد.
با سلام دوست عزیز مشکل از ساچمه نبود با ساچمه های دیگه هم امتحان کرده در ضمن فکر میکنم وایرخ به این معروفه که با اکثر ساچمه های رنج متوسط بازار خوب میزنه گروپهای زیادی ازش دیدم با پرو مگنوم که نسبت به قیمتش قابل قبول بوده.
برای خودم هم جای سوال داره که مشکل چی میتونست باشه.البته خودم سلاح رو ندیدم که بررسی دقیقتری روش انجام بدم .Khansariha (8)
درود.Khansariha (8)دوستان وایرخ من نو هست و تا الان حدود 400شات داشته دقتشم خوبه ولی مکش خوبی نداره وخیلی کمه مکشش.میخواستم بدونم تفنگ بقیه دوستان وایرخ سوار هم همین جوره یا تفنگ من واشرش مشکل داره.با سپاسKhansariha (8)
Khansariha (112)
لینک مرجع