انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) نگران نباشید !!مدلش است !!دستگاه چکاننده وماشه ‌ٰٰٰٰٰپیچی از بدنه سیلندر جدا میشود! ببخشید عکسها بی کیفیت است از اینترنت گرفتمKhansariha (8)Khansariha (8) باتشکر [تصویر: 14334911771.jpg] [تصویر: 14334911782.jpg] [تصویر: 14334911783.jpg]
بسیار ممنونم دوست عزیز...Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان قبلا هم صحبتهایی شده. ولی قیمت وایرخ 80 کالیبر4,5 که حدود800 عدد شات با شاچمه گامو مچ داشته و فنررام شده و روی قنداق تعدادیخط و خش داره ولی روی فلزش هیچی. در کل تفنگیه که برای استفاده حرف نداره چنده. محبت میکنید.
(2015-05-30 06:33 PM)aliiirezaaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
بعد از زدن تقریبا 100 تیر پیچ های قنداق و محافظ ماشه شل شد. طبیعی هست یا مشکل داره؟
بله طبیعیه، این تنها مشکاه وایرخه . نباید پیچ دو طرف خیلی سفت شه که در صورت استفاده زیاد و یا تغییر فنر اتفاقی واسه بچه قنداق نیفته
فقط پیچ محافظ ماشه رو تا اخر سفت کنید، ( پیچهای دو طرف اگه خیلی شل بشه که بتونی با ناخن حرکتش بدید هم مثله خیلی سفت کردن ضرر داره و دقت هم پایین میاد، افرین به انتخابه شما مبارک باشه
سلام دوستان طاعات عبادات مقبول حق . 3 سال میشه وایرخ 80 دارم زیاد هم تیر انداختم باهاش دقبتش خوبه و لی احساس میکنم فنرش ضعیف شده.... ایا فنر اصلی وایرخ گیر میاد؟ و اینکه تست فنی برای فنر ضعیف شده چطوریه؟ و قیمت فنر اصلی؟ ممنونKhansariha (256)
لوله رو بدید پایین اگه مثل همیشه باشه خوب نه، ولی اگه زور کمتری نسبت به قبل میخواد، فنر ضعیف شده،
تمامه قطعات فابریک وایرخ گیر میاد، فنرش فکر کنم ۸۰ تومان فابریک المانیش قیمت داره
اصلا فنر قویتر ننداز حیف بخاطر ۵ ژول بیشتر باعث شکستن ناخونیش بشی،
دوستان سلام طاعات قبولKhansariha (8)
قیمت وایرخ 80 دست دوم که خوب نگهداری شده (عالی نه) چند هست حدودا؟؟؟؟؟!
با سپاس
Khansariha (48)
Khansariha (256)
اگه خط هیچی هیچ جاش نباشه مغازه دار ۸۰۰ تا ۹۰۰ میخره و از یک تا یکوصد میفروشهKhansariha (8)
سلام دوستان

چند تا سوال دارم اگه لطف كنيد جواب بديد

1 وايرخ 80 دارم حدود 4 سال پيش خريدم.واشر سر پيستونش پلاستيكيه ايا؟

2 تا حالا روغنكاري نكردمش ولي استفاده زيادي هم نكردم ازش.اگه پلاستيكيه روغنكاري خرابش نميكنه؟

3 قيمت واشر سر پيستون (كاسه نمد ) چقدره؟

تشكر.
(2015-07-12 01:16 PM)mehdi4591 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

چند تا سوال دارم اگه لطف كنيد جواب بديد

1 وايرخ 80 دارم حدود 4 سال پيش خريدم.واشر سر پيستونش پلاستيكيه ايا؟

2 تا حالا روغنكاري نكردمش ولي استفاده زيادي هم نكردم ازش.اگه پلاستيكيه روغنكاري خرابش نميكنه؟

3 قيمت واشر سر پيستون (كاسه نمد ) چقدره؟

تشكر.

سلام

واشر از جنس پکینگ میباشد و نباید با هیچ گونه روغنی و فرآورده نفتی تماس پیدا کنه چون باعث دیزلینگ وسوختن وخراب

شدن واشر میگردد.

در کل واشر سر پیستون وایرخ های جدید مکش خوبی ندارن . و در صورت عدم مکش واگر با دقت و وسواس پکینگ مرغوب بدهید تراشکار ماهر(صدم وهزارم میل بر حسب قطرداخلی سیلندر ) واستون واشر براش بتراشه قدرتش بیشتر میشهKhansariha (8)
لینک مرجع