انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بر دوستان
وایرخ ۸۰ اگه هم برای شکار و هم برای هدف زنی بخواهیم استفاده کنیم در کل کالیبر ۴.۵ بهتره یا ۵.۵ ؟
فکر کنم در کالیبر ۴.۵ از ساچمه سنگین حدود ۱۰ گرین استفاده بشه. هم از لحاظ دقت و هم از لحاظ قدرت خوب جواب بده

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
(2016-04-26 03:49 PM)bahruz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان
وایرخ ۸۰ اگه هم برای شکار و هم برای هدف زنی بخواهیم استفاده کنیم در کل کالیبر ۴.۵ بهتره یا ۵.۵ ؟
فکر کنم در کالیبر ۴.۵ از ساچمه سنگین حدود ۱۰ گرین استفاده بشه. هم از لحاظ دقت و هم از لحاظ قدرت خوب جواب بده

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
همون حرف خودت درسته يعنى کاليبر 4.5و ساچمه سنگين , يه نوک انگشت گريس نسوز هم من بودم ميزدم دور واشر پيستون.Khansariha (214)
موافقم منهم برای فنریهای در این لول کالیبر 4.5 رو میپسندم البته بدون اون یه انگشت گریس نسوزKhansariha (8)
کلا در وایرخ 80 کالیبر 4,5 خیلی بیشتر کارایی داره و خداییش تفنگ خوبیه.
سلام، دوستان عزیز الان قیمت وایرخ 80 حدوداً چند هست؟ منتظر جوابتون هستم، ممنون

أرسلت من C6903 بإستخدام تاباتلك
(2016-04-30 03:24 AM)sinohe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام. حدود 1500 تا 1600
(2016-04-30 07:30 AM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-04-30 03:24 AM)sinohe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام. حدود 1500 تا 1600
تشكر برادر عزيز.

سلام، دوستان لطفاً راهنماییم کنید، امشب خدا قسمت کرد و صاحب یک وایرخ 80 آکبد شدم، منتهى الان كه دقت كردم فقط روي لوله شماره سريال حك شده و روي كپش شماره سریالی دیده نمیشه. نظر شما رو میخواستم در این مورد؟

زیاد حساس نشو وایرخ وایرخه ...
(2016-05-09 11:56 PM)sinohe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، دوستان لطفاً راهنماییم کنید، امشب خدا قسمت کرد و صاحب یک وایرخ 80 آکبد شدم، منتهى الان كه دقت كردم فقط روي لوله شماره سريال حك شده و روي كپش شماره سریالی دیده نمیشه. نظر شما رو میخواستم در این مورد؟

سلام دوست عزیزKhansariha (8)
اگه امکانش هست چندتا عکس از تفنگت بزار .
لینک مرجع