انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
وایرخ با اکثر ساچمه ها سازگاره جتی ایرانی.از ساچمه اذرخشم من یه گروپ گرفتم با وایرخ واقعا متعجب شدم .عکسشم تو تاپیک گروپها گذاشتم.با کالیبر 4.5 من خودم از 60 متری کفتر چاهی زدم در جا فریز شد.با ساچمه پرومگنوم.Khansariha (48)
من هم تجربه کوتاهی با هر دو کالیبر این سلاح داشتم. کالیبر 5.5 با ساچمه پرومگنوم عملکرد خوبی داره و با ساچمه jsb فوق العاده است . از نظر قدرت تخریب کاملا برای شکارهایی که در حد تفنگ بادی هست کفایت میکنه . با مراجعه به سایت استریت شوتر و مقایسه عملکرد ساچمه های مختلف خواهیم دید علی رغم قدرت 20 ژولی این تفنگ ضریب بالستیک و انرژی برابری( در فاصله 50 یارد ) با سلاح شاخصی مثل دیانا 52 با قدرت 25 ژول دارد ( این هم هنر وایروخه ) در همین سایت توصیه شده برای شکار حتما کالیبر 22 و یا 20 تهیه کنید که البته کالیبر 20 در ایران وجود نداره . تنها ایراد کالیبر 22 این سلاح محسوس بودن افت توان فنر ذر شلیکهای فاصله بالاست که این مورد برای کالیبر 0.177 در طول زمان طولانی تری اتفاق میفته . در کالیبر 4.5 بر خلاف 5.5 مشکل من تهیه ساچمه در شان این تفنگ بود . هر ساچمه های عملکرد خوبی نداره و البته باید کالیبر دقیقش 4.52 یا 4.51 باشه و ساچمه هایی که در جان لوله ازاد بودن عملکرد خوبی نداشتند( ترجیحا jsb تهیه کنید ) یکی از دوستان خوبم در همین انجمن تجربه شکار کبک با کالیبر 4.5 در فاصله 60 متری ( دقیقا اندازه گیری شد ) دارند که ساچمه h-n باراکودا از دو طرف بدن کبک عبور کرده بود ( دوستان بهتر میدونند که تراکم پوشش بدن کبک و عضلات قدرتمندش اجازه عبور هر ساچمه ای را نخواهد داد) بنابراین کالیبر 4.5 هم کاملا برای شکار تواناست بر خلاف توصیه استریت شوتر . در حقیقت انتخاب کالیبر در این سلاح کاملا سلیقه است
اگر میخای تفنگ همیشگی و با قدرت مناسب و دقیق و کم دردسر داشته باشی وایرخ 80 من خودم دارم کالیبر4,5 و شکارهایی باهاش زدم
که عجیب بود و کبکم زدم با ساچمه معمولیه گامو مچ و خرگوشم اگر بزنش باشی 4,5میزنش خوبم میزنش و دل دل نکن و بخرش من
خودم کمر شکن دارم و با شکار اشنایی دارم و توی بادیهای فنری وایرخ 80 اونم4,5 رییسه و بس. قدرت 350 مگنوم عالی ولی چه چیزی
باهاش زدن که با وایرخ نشه زد. مگنومها. همه خوبن ولی وایرخ یه چیزه دیگه است. یاعلی
با سلام خدمت مديران و دوستان
هر كس قصد خريد وايرخ داره شك نكنه من خودم هم وايرخ 80 پنج و نيم دارم هم 350 پنجم نيم ولي وايرخ يه چيزه ديگه هست وقتي باهاش تيراندازي ميكني با تمام وجود حسش ميكني و لذت ميبري
با سلام
بنده هم وایرخ 80 کالیبر 4.5 داشتم و این تفنگ فوق العاده دقیق هست و به خاطر دقت بالاش واقعا می تونی واسه شکار روش حساب کنی
یا علی
سلام دوستان امروز رفتم وایروخو 80 بخرم مغازه تموم کرده کل اهوازو گشتم نبود بنظرتون برم گناوه اونجا هست میشه زود جواب بدید شرمنده جون اگه باشه باید فردا زود برم تا زود برگردم؟؟؟
دوست من این تاپیک معرفی این سلاح هست
شما میتوانید از تاپیک گزارشی از قیمتهای بازار و یا مشاوره خرید کمک بگیرید . ممنون میشویم
تا دیروز 1550 قیمت داده بودن حالا 50 تومان هم شاید کمتر بشه خرید
سلام دوستان برای وایروخ چه دوربینی خوبه 150 تا 200 هزار؟؟؟؟
(2014-10-20 04:15 PM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان برای وایروخ چه دوربینی خوبه 150 تا 200 هزار؟؟؟؟
3*9*40 گامو وBSA
لینک مرجع