انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوباره به دوستان عزیز خودم
امروز پیرو راهنمایی دوست عزیزمkingzax کمی گریس به قسمت زائده هر دو کپ زدم که خدا رو شکر مشکل حل شد
همین جا جا داره از این دوستمون به خاطر راهنمایی تشکر کنم
یا علی
قابلی نداشت دوست عزیز
به سلامتی. پس دیگه نیاز نشد خود زبونه و در بیارین؟؟؟
یکمی از گریس به زبونه هم بزنید دیگه خیالتون راحت راحت میشه. یکم روغن به محلی که زبونه تو کپ رفته بزنید روون میشه. گاهی اون محل خاک میگیره و سفت میشه.
(2014-04-09 08:21 PM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قابلی نداشت دوست عزیز
به سلامتی. پس دیگه نیاز نشد خود زبونه و در بیارین؟؟؟
یکمی از گریس به زبونه هم بزنید دیگه خیالتون راحت راحت میشه. یکم روغن به محلی که زبونه تو کپ رفته بزنید روون میشه. گاهی اون محل خاک میگیره و سفت میشه.

نه دوست عزیز اصلا نیازی به باز کردن نبود فقط کمی گریس زدم الان هم خوب و نرم داره کار میکنه
سلام دوستان یه فیلم از شلیک و دقت وایرخ 80 بذارید لطفا
سلام
اقا ی سوال اگر کسی وایرخ80 دست بگیره دیگه هیچ اسلحه در حد معمول رو میتونه دست بگیره یا نه؟
من خودم با انواع بادی فنری کار کردم هیچ یکی وایرخ جان نشد و نمیشه. یا علی
سلام دوستان
بعد از چند شلیک می تونیم روی وایروخ 80 دوربین نصب کنیم؟
اصلا این محدودیت نو بودن سلاح و فنر برای نصب دوربین در مورد وایروخ 80 هم صدق میکنه؟
با سلام
بستگی داره چه دوربینی بخوای روی اون نصب کنی ؟ البته معمولا اکثر دوربین ها روی وایرخ 80 جواب میده چون لگد آنچنانی نداره
یا علی
من قصد دارم سنترپوینت یا لیپرز ببندم
به نظرتون محدودیت خاصی وجود داره؟
با تشکر
دوست عزیز اتفاقا وایرخ 80 در رده تفنگهای فنری مگنوم قرار میگره و لگد نسبتا شدیدی داره هرچند به پای تفنگی مثل 350 از لحاظ شدت لگد نمیرسه
بهتر هست بیش از هزار شلیک با تفنگ داشته باشید و بعد دوربینی مناسب با لگد تفنگ روش ببندید
با سلام
سهیل جان من خودم روی وایرخ 80 که داشتم هم لیپرز بسته بودم و هم سنتر و به مشکل خاصی نخوردم ، به هر حال دوست عزیز بازهم فرمایش سهیل جان رو رد نمی کنم و ایشان به هر حال تجربه شان از بنده بیشتر است ، قدر وایرخت رو بدون واقعا تفنگ نازنینی هست .
یا علی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع