انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-01-19 12:12 AM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
در هر دو کالیبر سوراخ خروجی پیستون به صورت اریب هست.
البته قبل هر چیز باید به صورت عملی تست بشه و این اعداد و ارقام بیشتر جنبه تبلیغاتی دارن.هرچند که سرعتهای اعلام شده توسط کمپانی وایرخ خیلی بیشتر از سرعت های کمپانی رقیب به واقعیت نزدیکه که اونم بر میگرده با کیفیت فوق العاده قطعات و مهندسی برتر.

ولی به نظر من علتش میتونه تناسب اندازه لوله و همچنین نوع خانکشی با مقدار هوایی که پشت ساچمه آزاد میشه.به نوعی میشه گفت تناسب قطعات داخلی اسلحه با هم.یعنی تناسب فنر و قدرت فنر با وزن و طول پیستون و همچنین حجم سیلندر یا همون قطر پیستون.
یعنی در وایرخ 80 پرتی هوا به حداقل رسیده.
بدینصورت که وقتی ماشه کشیده میشه وپیستون آزاد میشه و به انتهای سیلندر میرسه ساچمه هنوز درون لول هست و تمام انرژی باد تولید شده توسط پیستون یه ساچمه منتقل میشه و هیچگونه پرتی هوا وجود نداره.(البته با در نظر گرفتن شرایط ایدال برای واشر ها که کارشون رو صحیح انجام بدن و کاملا سیل کنن.).

البته این نظر کاملا شخصیه و دوستان میتونن بیشتر راهنمایی کنن.

ایا قطر سوراخ هوا هم دراین تفنگ در کالیبر های5.5و4.5برابر هست؟یا سوراخ هوا 5.5بزرگتر هست؟بادقت اندازهگیری شود.مرسی
دوستان عزیز رو واشر پیستونی که عوض کردم گودی هایی وجود داشت ( البته خیلی کم به اندازه دو سه تا و به قطر 3 -4 میلیمتر و به عمق 2-3 میلیمتر )
متاسفانه واشر دستم نیست تا عکس بزارم یه کم تصور کنید متوجه میشید

به نظر شما میتونسته رو دقت اثر بزاره ؟
100% موثر دوست عزیز.
ولی من موندم که شما چطور تونستی این جنس به این محکمی رو خراب کنی.احتمالا گریس کاری نابجا علتش بوده.
اگه ممکنه یه عکس ازش بزار تا بهتر بشه نظر داد..
مرسیKhansariha (8)
با سلام
سوال دارم از دوستان و اساتید:
1.من این تایپیک رو خوندم و در بعضی جاها دیدم که دوستان از کم شدن کیفیت وایرخ 80 خبر میدادند و از کیفیت بد لول فنر و عدم مکش هوا به خاطر واشر سر پیستون و ... شکایت داشتند.آیا وا وایرخی که به دقت و کیفیت و خراب نشدنی(اسب کار بودن) معروف است و وزن 4 کیلویی اون به خاطر کیفیت بالاش است کیفیت را فدای سود کرده؟
2.من از قول یکی از مغازه داران شنیدم که وایرخ چینی هم داریم و از نظر ظاهر هیچ فرقی با اصل ندارد و حدودا 500 تومن ارزونتر از اصلی است آیا شما هم شنیده اید.Khansariha (367)
با تشکر از نظرات و راهنماییهای دوستان
(2014-01-22 06:25 PM)shekaarban نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
سوال دارم از دوستان و اساتید:
1.من این تایپیک رو خوندم و در بعضی جاها دیدم که دوستان از کم شدن کیفیت وایرخ 80 خبر میدادند و از کیفیت بد لول فنر و عدم مکش هوا به خاطر واشر سر پیستون و ... شکایت داشتند.آیا وا وایرخی که به دقت و کیفیت و خراب نشدنی(اسب کار بودن) معروف است و وزن 4 کیلویی اون به خاطر کیفیت بالاش است کیفیت را فدای سود کرده؟
2.من از قول یکی از مغازه داران شنیدم که وایرخ چینی هم داریم و از نظر ظاهر هیچ فرقی با اصل ندارد و حدودا 500 تومن ارزونتر از اصلی است آیا شما هم شنیده اید.Khansariha (367)
با تشکر از نظرات و راهنماییهای دوستان

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

محصولات وايروخ از بهترين هاي دنيا مي باشد . و هنوز هم همان كيفيت خودش رو حفظ كرده از اين بابت مطمئن باشيد .
درخصوص گفته اون فروشنده از برادران چيني هركاري بر مي آيد . البته تا الان من همچين مدلي رو نديدم تو بازار .
ممنونم دوست عزیز arash1324 راستش من تصمیم به خریدن 80 4.5 داشتم که با خوندن این مطالب در مورد بی کیفیتی در این تایپیک دلسرد شدم.تو همین تایپیک دیدم که دوستان میگفتند سری قدیمیها با کیفیت تر بودند و...
علت انتخاب وایرخ 80 از جانب من به خاطر دقت و قدرت مناسب به همراه کیفیت بالا و سازگاری با اکثر ساچمه ها بود که...
(2014-01-22 07:05 PM)shekaarban نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنونم دوست عزیز arash1324 راستش من تصمیم به خریدن 80 4.5 داشتم که با خوندن این مطالب در مورد بی کیفیتی در این تایپیک دلسرد شدم.تو همین تایپیک دیدم که دوستان میگفتند سری قدیمیها با کیفیت تر بودند و...
علت انتخاب وایرخ 80 از جانب من به خاطر دقت و قدرت مناسب به همراه کیفیت بالا و سازگاری با اکثر ساچمه ها بود که...

سلام و درود به شما Khansariha (8)

وايروخ 80 كاليبر 4/5 يكي از دوستان داشت كه فروخت . بارها با اين تفنگ تيرانداختم كه در نهايت كيفيت ، دقتش خودش رو داشت . حتي گروپ هايي ازش گرفتيم كه واقعا محشر هست . باساچمه پرومگنوم با وزن 7.56 واقعا عالي بود . Khansariha (8)
(2014-01-22 07:05 PM)shekaarban نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نام الله
سلام
اجازه بدید که بگم وایرخ ۸۰ اگر بهترین نباشه ، قطعا جزء بهترینهاست .
من دسته دوم داشتم ، تو همین انجمن آگهی فروشش زدم ، at44 خریدم اما جای وایرخ ۸۰ اینقدر خالی بود که الان یه دونه اشو دوباره دارم ! عجیبه نه ؟
گروپهای عالی ، سادگی ، کیفیت بالا ،
وایرخ ۸۰ هیچوقت تنهاتون نمیزاره ، بدون دوربین هم واقعا دقیقه . شکر خدا کاملا راضیم .

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

دوست عزیز در خرید وایرخ 80 شک نکنید.با کیفیت ترین انتخاب در ایران و میشه گفت حتی در جهان هست و نگران کیفیت نباشید.کیفیت وایرخ جز در بعضی قطعات مصرفی مثل لول فنر کاهش نداشته و وایرخ 2013 دقیقا مثل مدل 90 با کیفیت و عالیست.
از راهنماییهای شما دوستان ممنونم
لینک مرجع