انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-08-29 11:24 AM)shomantika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-28 01:18 PM)shomantika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
دوستان من دوتا سوال دارم
اول اینکه چه جوری باید وایرخ 80 رو تیون کنی؟
منظورم اینکه چه کارایی باید انجام بدی
دوم اینکه چه جوری میشه لقیه اهرم رو گرفت
بدجوری رو مخمه
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
مرسی

درود
دوستان کسی نبود راهنمایی کنه؟

دوست عزیز سوالاتتون کلی هستش. تیون رو به چه منظور میخواید انجام بدید ؟ افزایش دقت یا قدرت ؟
لقی اهرم از محل اتصال به زیر لوله است ؟
سلام لقی اهرام شارژ کاملا طبیعی است و من پنج ساله دارم همون اوایل لق میشه و ثابت میمونه Khansariha (8)
(2016-08-29 07:29 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-29 11:24 AM)shomantika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-28 01:18 PM)shomantika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
دوستان من دوتا سوال دارم
اول اینکه چه جوری باید وایرخ 80 رو تیون کنی؟
منظورم اینکه چه کارایی باید انجام بدی
دوم اینکه چه جوری میشه لقیه اهرم رو گرفت
بدجوری رو مخمه
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
مرسی

درود
دوستان کسی نبود راهنمایی کنه؟

دوست عزیز سوالاتتون کلی هستش. تیون رو به چه منظور میخواید انجام بدید ؟ افزایش دقت یا قدرت ؟
لقی اهرم از محل اتصال به زیر لوله است ؟

درود
تیون برای قدرت بیشتر
ممنون که جواب دادین
ببینید قدرت سلاح بادی تو شرایط عادی به دو عامل بستگی داره اول حجم سیلندر و دوم قدرت فنر. حجم سیلندر قابل دستکاری نیست در نتیجه فقط میمونه استفاده از فنر قویتر. حالا برخی دوستان با استفاده از گریس زدن به واشر سعی میکنند با کاهش اصطکاک کاری کنند که قدرت فنر کمتر توسط اصطکاک هدر رفته و فنر فشار هوای بیشتری تولید بکنه که البته این کار باعث میشه تا سیلندر و واشر خیلی زودتر از حالت عادی در اثر گرد و خاک کثیف بشن. به طور کلی بگم اگر تیون رو تو بخش فنی ( ونه ظاهری ) انجام بدید باید همیشه دست به اچار باشید. تیونی که من تو سایت ایرگان ریپورتر دیدم ریختن چند قطره روغن سیلیکون در داخل سیلندر سلاح هستش که تاکید کنم شخصا توصیه نمیکنم چون با اینکه روغن سیلیکون دیزلینگ نمیشه ولی باز هم به واسطه روغن بودن حتما باعث کثیفی سیلندر با گرد و خاک و در نهایت اصطحلاک سریعتر واشر پیستون خواهد شد
سلام،وایرخ 80 برای افراد چپ دست قابل استفاده هست؟؟؟چپ و راستش فرق نداره؟
گویا برد 4.5 بیشتر از 5.5 هست.میشه بفرمایید هر کدوم تا چه مسافتی برای هدفی به اندازه قوطی کنسرو (ش. . )دقت و قدرت داره؟تشکر
تفاوت چپ دست و راست دستش در cheek piece هست که اونم مهم نیست.4.5 سرعت تیر بالاتری داره طبیعتا ولیکن هر دو کالیبر وایروخ 80 کارایی بسیار بالایی دارن
من هم با صحبتهای ln1 موافقم. قنداق وایرخ ۸۰ برای راست دستها طراحی شده ولی چپ دستها هم به راحتی میتونن باهاش تیراندازی کنند. هر دو کالیبر تا فاصله ۵۰ متری خوب میزنن ولی ۵۰ متر به بالا مثلا تا ۷۰ متری کالیبر ۴.۵ تمیز میزنه. بیشتر کسانی هم که کالیبر ۴.۵ دارن بسیار راضی هستند هم از نظر دقت و هم قدرت. کلا اگه کسی عشق ۵.۵ باشه باید برداره وگرنه ۴.۵ هم سرعت شلیکش بالاست، قدرت بالا و هم افت بسیار کمی داره.
موفق باشیKhansariha (8)
بسیار تشکر،اخه تو گجت کمپ دیدم نوشته راست دست،گفتم نکنه برای چپ دستها نشانه گیری و گونه گذاری غیر ممکن یا سخت باشه.پس با توجه به علاقه به کالیبر 5.5، وایرخ 80انتخابی معقول و امتحان پس دادست ولی از نظر فنی 4.5 کارایی بیشتری داره.
برای بحث ش . . هم دوستان از نظر فنی 4.5رو ارجح میدونن؟جثه هدف مذکور اندازه شیشه دلستره و نه بیشتر.تشکر از حوصله شما در جواب دادن به منه 3پیچ.
(2016-08-31 01:57 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار تشکر،اخه تو گجت کمپ دیدم نوشته راست دست،گفتم نکنه برای چپ دستها نشانه گیری و گونه گذاری غیر ممکن یا سخت باشه.پس با توجه به علاقه به کالیبر 5.5، وایرخ 80انتخابی معقول و امتحان پس دادست ولی از نظر فنی 4.5 کارایی بیشتری داره.
برای بحث ش . . هم دوستان از نظر فنی 4.5رو ارجح میدونن؟جثه هدف مذکور اندازه شیشه دلستره و نه بیشتر.تشکر از حوصله شما در جواب دادن به منه 3پیچ.
برای بحث ش... هم به نظرم ۴.۵ مناسبتره و تا ۵۰ متری برای جثه به اندازه شیشه دلستر مناسب است. کالیبر ۵.۵ هم زیر ۵۰ متری اگه تیراندازی کنی قدرت خوبی داره.Khansariha (8)
لینک مرجع