انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-06-28 01:07 PM)rimaen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
فنر و واشر پیستون وایرخ 80 راحت پیدا میشه ؟ چنده؟
ممنون

دوست من اگز شما بخواهید فنر اصلی بخرید باید 110-120 تومن هزینه کنید ولی اگر فنر نخجیر براش بگیرید از کیفیت خوبی هم برخورداره و حدود 35-40 بیشتر قیمت نداره
و واشر هم فقط فابریک گیر میاد
خودم 3-4 ماه پیش فنر رو 30 و واشر رو 35 خریدم
در مورد فنر نخجیر هم اینو بگم خیلی خیلی ازش راضیم و چیزی از اصلی کم نداره که این همه اختلاف قیمت وجود داره
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
حالا این فنر نخجیر راحت گیر میاد؟حدود چند شات ساپورت میکنه؟Khansariha (48)
آره دوست عزیز چرا راحت گیر نیاد ؟؟؟؟؟
والا در مورد تعداد شات نمیدونم چون من 3-4 ماهه دارم استفاده میکنم
فقط اینو خدمتتون عرض کنم که زمانی که فنر و واش پیستون رو عوض کردم حس اینو داشتم که تازه تفنگم رو خریدم و خیلی پر قدرت و عالی عمل میکنه
فنر نخجیر رو دقت و لگد 80 تاثیری نذاشت؟
(2014-06-29 03:02 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فنر نخجیر رو دقت و لگد 80 تاثیری نذاشت؟

نه دوست عزیز خیلی خوب ساخته شده و مورد تایید آقا مسیح هم هست
حتی چمد جا شنیدم که مفتول آلمانیه ولی تو ایران پیچیده میشه
حالا راست یا دروغشو نمیدونم
Khansariha (8)
سلام
من یک وایرخ 80 عالی دارم و میخام بفروشم و دوست دارم چون اسلحه سالمه بچه های انجمن که استفاده کننده هستن بخرن نه
اسلحه فروشها که دلالن نه مصرف کنندهولینمیدونم چگونه در قسمت فروش براش جایی در نظر گرفته بشه. اساتید مفصل
راهنمایی کنن. کالیبر4,5 یاعلیmkkkk
(2014-06-30 08:22 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من یک وایرخ 80 عالی دارم و میخام بفروشم و دوست دارم چون اسلحه سالمه بچه های انجمن که استفاده کننده هستن بخرن نه
اسلحه فروشها که دلالن نه مصرف کنندهولینمیدونم چگونه در قسمت فروش براش جایی در نظر گرفته بشه. اساتید مفصل
راهنمایی کنن. کالیبر4,5 یاعلیmkkkk

دوست عزیز شما باید با آقا سهیل هماهنگ کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
قیمت اکبند وایرخ80 چنده میگن کرمان گرونتره؟1700 قیمت اینجاست!!!mkkkk
تهران حدود 1400 باید باشه.
مشهد حدود 2 ملیون هست..منتهی لطفا این گونه سوالاتون رو در تاپیک های مربوطه بفرماییدKhansariha (8)
لینک مرجع