انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود.دوستان ممنون از پاسخهاتون.والا من خودمم دلم نمیاد وایرخ نازنین و از دست بدم ولی خب پی سی پی هم گرفتتم.در مورد هاتسان هم که با چیزهایی که در موردش خوندم از تجربیات دوستان فکر میکنم برای من که در مورد پی سی پی تازه کارم مناسب باشه ودردسرش کمتر تا یه تفنگ گرون قیمت. ایشالا خدا برسونه یه گونی پول که ما هم بتونیم بدون فروختن وایرخ جونم یه پی سی پی مناسب تهیه کنم. آمین Khansariha (8)
من که دلم نمیاد وایرخ رو بدم به جاش پی سی پی بگیرم . قصد دارم وایرخ رو نگه دارم و در کنارش پی سی پی بخرم حتی اگر برا خرید پی سی پی دو سال دیگه هم صبر کنم . تفنگ فنری کارایی خودش رو داره پس سی پی هم کارایی خودش . همی که تو فنری مشکل شارژ ندارید خودش بزرگترین مزیت هست
با سلام و با اجازه.
من خودم وایرخ 80 داشتم،هاتسانم داشتم.
فنری و پی سی پی هر کدومش مزایای خاص خودش داره.قطعا دقت پی سی پی بالاتره خصوصا در مسافت های دور،علتشم مشخصه،کنترل بهتر روی اسلحه.اما پی سی پی دردسهای خاص خودش داره اولش هزینه ای جانبیش هست که مهم ترینش شارژ کسپولشه.اما فنری این دردسر ها رو نداره.
شما اینو باید در نظر بگیری که یه هاتسان حداقل 2 برابر وایرخ 80 قدرت داره و دقتش نسبت به وایرخ 80 بهتره و استهلاکشم کمتره چون دیگه یه فنر 30 سانتی با قدرت تمام،دائم تو سیلندر اسلحه شارژ و دیشارژ نمیشه.اما شما وایرخ بندازی کولت یه صبح تا شبم تو بیابون خدا بچرخی ،با صبح که از خونه زدی بیرون فرقی نداره(منظورم تعداد شلیک و ...)اما با هاتسان باید حواست باشه چندتا شلیک کردی،و اگه بخوای تا شب با یه هاتسان تو بیابون خدا بگردی باید یه اواولک به نام کپسول هم کولت باشه که جیگر خونی خاص خودش داره.تو وایرخ 80 دیگه نگران افت شلیک با کم شدن حجم هوای کپسول نیستی و در اصل شما یه اسلحه دائم الرگوله داری خخخخخ (چه اصطلاح جالبی شد خخخخ)اما هاتسان نه شلیک اول با شلیک 10 با شلیک 30 هر کدومش یه جا میزنه و باید حسابی حواست باشه .
در کل این دو کلاس قابل قیاس نیستند و بهتره یه وام 1 تومنی بگیری و یه هاتسان در کنار وایرخت تهیه کنی.
یا علی
اگر مجدد افتخار داشتم وایروخ 80 داشته باشم حتما یه قنداق شبیه این میسازم .نمیدونم چرا وایروخ یکمی روی قنداق 80 کار نمیکنه ؟ حتی زحمت چند تا شیار روی بچه قنداق هم به خودشون نمیدن . ولی انصافا بهترین فنری موجود در بازار ایرانه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2015-03-07 11:11 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر مجدد افتخار داشتم وایروخ 80 داشته باشم حتما یه قنداق شبیه این میسازم .نمیدونم چرا وایروخ یکمی روی قنداق 80 کار نمیکنه ؟ حتی زحمت چند تا شیار روی بچه قنداق هم به خودشون نمیدن . ولی انصافا بهترین فنری موجود در بازار ایرانه

به نظرم چوب قنداقش به روش پرس لایه ها درست شده و بعد روش کار کردن.می شه همین کار رو با رنگهای متفاوت لایه های چوب هم انجام داد که قنداق زیباتر هم بشه ولی برای وایرخ 80 اگه قنداق سفارشی فیلدتارگت ساخته بشه دقتش خیلی بهتر هم می شه.Khansariha (8)
*با سلام.
دوست عزیز جهت فروش کالای خود باید با مدیر فروش اقا سهیل هماهنگ کنید.
با تشکر
با سلام
یک سوال برام پیش اومده میخوام بدونم وایرخ 80 آک چه متعلقاتی داره دقیق میخوام بدونم
چون از یکی از دوستانم شنیدم وقتی اسلحه رو آک خریده داخل جعبه تفنگ چند عدد مگسک مختلف برای تفنگش موجود بوده
آیا این حرف دوستمون درسته یانه؟

پیشاپیش از پاسخ دوستان تشکر میکنمKhansariha (8)
سلام

بله دوست عزیز یه چند تایی خار مگسک همراه باهاش هست .
سلام.
به جز خار مگسک چیز دیگه ای همراه نداره؟

از کجا میشه فهمید که یه وایرخ 80 آک هست و کار نکرده؟
یادم میاد تعدا 5 عدد مگسک همراهش هست و نه چیز دیگری . در مورد اک بودن یا نبودن واقعا مشکل میشه فهمید . معمولا 1 یا چند شلیک در بخش کنترل کیفیت وایروخ ( سایر سلاحها را نمیدونم ) البته نه به صورت رندوم که در مورد تمام سلاحها انجام میشه .بنابراین تنها راه اینه که از جای مطمئن خرید کنید .
لینک مرجع