انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام شل شدن پیچ ها در تفنگی با فنر نو کاملا طبیعیه . به مرور کمتر میشه Khansariha (8)
کاملا طبیعیه و معموله. فنرش که رام بشه درست میشه البته همون وقتم گاهی کمی شل میشه. هیچ وقت خیلی محکمش نکنید و بجاش یه مدت تحمل کنید و مرتب سفتش کنید بعد درست میشه. تفنگ بسیار خوبی خریدین و قدرش بدونین.
البته باید همون اول یه فکر اساسی برای شل شدن پیچها انجام بدین .اینکه مرتب شل و سفت بشود استهلاک سریع رزوه ها را در پی دارد .این چسب را اختصاصا برای پیچهای هاتسان 135 تهیه کردم و فعلا بعد از 50 شلیک هنوز شل نشده است . ریکویل بسیار شدید هاتسان 135 با اون فنر پرقدرت هر 10 شلیک هر دو پیچ اتصال قنداق را باز میکرد که فعلا مهار شده است .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) از کجا خریدین؟؟وچند؟؟Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر
(2015-11-16 10:52 PM)alipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان یه وایرخ 80کار کرده دیدم در حد نو لولش سالمه ماشه T06 خودم باهاش تیر اندازی کردم هیچ ایرادی نداره فقط فنرش ضعیف شده .طرف خودش حدود 6سال پیش خریده میخوام ازش بخرم قیمت میگه 800هزار تومان آیا به نظر شما به این قیمت ارزش داره؟
کالیبر 4.5
سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) وایرخ 80 ماشه T6 Khansariha (367)Khansariha (367) جلل خالق Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290) از کی وایرخ T6امد که ماندیدیم ؟؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر
ماشهT06 با مدل دیانا اشتباه گرفتم 35 شما ببخشید
سلام خدمت دوستان یه وایرخ 80کار کرده کالیبر 4.5 در حد نو لولش سالمه خودم باهاش تیر اندازی کردم هیچ ایرادی نداره فقط فنرش ضعیف شده .طرف خودش حدود 6سال پیش خریده میخوام ازش بخرم قیمت میگه 800هزار تومان آیا به نظر شما به این قیمت ارزش داره؟
(2015-11-16 11:26 PM)alipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشهT06 با مدل دیانا اشتباه گرفتم 35 شما ببخشید
سلام خدمت دوستان یه وایرخ 80کار کرده کالیبر 4.5 در حد نو لولش سالمه خودم باهاش تیر اندازی کردم هیچ ایرادی نداره فقط فنرش ضعیف شده .طرف خودش حدود 6سال پیش خریده میخوام ازش بخرم قیمت میگه 800هزار تومان آیا به نظر شما به این قیمت ارزش داره؟

دوست عزیز اگر از لحاظ فنی سالمه بخرید لوله رو چک کنید سیستم ماشه و ضامن رو چک کنید.دقت سلاح رو هم چک کنید.
دوستان فنر وایرخ 80 اصل گیر میاد تو تهران چند قیمته چه مشخصاتی داره ؟..ممنون Khansariha (8)
با سلام خدمت دوستان
بنده میخواستم یه تفنگ بخرم برای گروپ زنی و شکار پرندگانی مثل کبوتر و یا کبک بعد از کلی تحقیق دو تفنگ توجهم را جلب کرد یکی وایرخ 80 و یکی دیانا54 حالا میخواستم بزرگواری کنید راهنمایی کنید که کدوم را بخرم با تشکر
جفتشون برا تارگت خوبن ولی 54 خیلی دقتش بهتر از وايرخ80 هستش اما به درد ش... کردن نميخوره چون وزن بالايي داره اما اگه با ماشین میری ش... کفتر و کبک همون 54 رو بردار که هم دقيقتره و هم قويتر . ولی اگه برا پیاده روی میخوای حتی وايرخ 80 هم سنگينه اونم برا ش... کبک که تو ارتفاع و صخره ها جون آدم در میاد خخخ اما برا کفتر عالیه و لذت بخش،به 460 هم فکر کن چون از جفتشون هم سبکتره هم قويتره و هم خوشدست تر دقتشم از وايرخ 80 بیشتر نباشه کمترهم نیستKhansariha (8)
لینک مرجع