انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-05-10 04:06 PM)mohsen7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-05-09 11:56 PM)sinohe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، دوستان لطفاً راهنماییم کنید، امشب خدا قسمت کرد و صاحب یک وایرخ 80 آکبد شدم، منتهى الان كه دقت كردم فقط روي لوله شماره سريال حك شده و روي كپش شماره سریالی دیده نمیشه. نظر شما رو میخواستم در این مورد؟

أرسلت من C6903 بإستخدام تاباتلك
سلام دوست عزیزKhansariha (8)
اگه امکانش هست چندتا عکس از تفنگت بزار .
[تصویر: 574fcb36ebb65d671c908a7fdc66c5dd.jpg]

[تصویر: dcfa37b04a0312a7ee65a7dbacf83734.jpg]

[تصویر: 303236d6cd7571fe4de6925a26a5b04a.jpg]

سلام خدمت شما دوست عزیز و صفا سرعت عمل که سریع عکسا رو گذاشتی.Khansariha (8)
اول از همه مبارکت باشه و ایشالا واست ۳۰ سال تفنگه.
در رابطه با شماره سریالی که فرمودی روی کپ نباید حک شده باشه فقط باید روی لول حک شده باشه و قسمتی از سیلندر، که روی کپ تفنگ فقط باید مشخصات تفنگ حک شده باشه که این مشخصات اسم تفنگ که HW80 و کالیبر تفنگ مثلا 0.177/4.5mm و شکل ساچمه حک شده پس تفنگت از نظر لوله هیچ مشکلی نداره و اصل اصله فقط میمونه قسمتی از سیلندر تفنگ که نزدیک دستگاه نشانه روی است باید یه شماره سریال روش حک شده باشه که روی سیلندر تفنگ شما حک نشده ولی از دوستم اون شماره سریال روش حک شده بود و فکر کنم سری جدیدها سریال روی سیلندر حک نمی کنن. عکس تفنگت رو دیدم و بهت بگم تفنگت موردی نداره و برو حالشو ببر.
یا علی.
عليكم السلام، دستت طلا برادر عزيز، به جهت توضيحات كاملتون ممنونم.

(2016-05-10 05:07 PM)sinohe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عليكم السلام، دستت طلا برادر عزيز، به جهت توضيحات كاملتون ممنونم.

خواهش می کنم دوست گلم. موفق و موید باشید.
سلام. تفنگ خوبی خریدین و اگه ضربه نخوره تا سالها با دقت و کیفیتش حال میکنی. دمت گرم و بشادی ازش بهره ببری. رو سفت کردن پیچها وسواس نزاری و فقط پیچ حفاظ ماشه سفت کن و پیچهای جلو تفنگ اصلا سفت سفت نکنی. فقط در حدی که نیفته.
(2016-05-11 02:49 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. تفنگ خوبی خریدین و اگه ضربه نخوره تا سالها با دقت و کیفیتش حال میکنی. دمت گرم و بشادی ازش بهره ببری. رو سفت کردن پیچها وسواس نزاری و فقط پیچ حفاظ ماشه سفت کن و پیچهای جلو تفنگ اصلا سفت سفت نکنی. فقط در حدی که نیفته.
عليكم السلام، برادر گلم یه دنیا ممنون.

دوستان عزیز سلام.من قصد خرید وایرخ 80 کالیبر 4.5 آکبند رو دارم میخواستم از دوستان بپرسم تمام وایرخ 80 های موجود در بازار از لحاظ ماشه و ... مثل هم هستند؟و دیگر اینکه موقع خرید چه نکاتی هست که باید بهش توجه کنم؟تشخیص اصل بودن چطور هست؟ وسایلی که در جعبه باید باشه شامل چه چیز هایی هست؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم ممنون میشم دوستان جواب بدن مخصوصا دوستانی که وایرخ 80 دارن.با تشکر.
سلام سلاح بسیار خوب و با کیفیتی هست و ماشه فرقی نداره . وایرخ تقلبی نداره وسایل داخل جعبه دفترچه راهنما و پنج نوع مگسک جلو که یکی هم رو خود سلاح هست داره و برای خرید سلاحو با دقت ببنید و خط و خشی اگه رو قنداق و یا بدنه بود متوجه بشید . پیشاپیش Khansariha (8)مبارکتون باشه تیراندازی های خوبی داشته باشید
دوستان عزیز سلام.بالاخره من هم به جمع وایرخ80 دار ها پیوستم.Khansariha (219)دوستان یک سوال داشتم چون تفنگم آکبند هست میتونم داخل لول رو با اسپری قرمز ناهید تمیز کنم.چون به خاطر چرب بودن دومین تیری که زدم دود بلند شد.
سلام .بله تمیز کنید منم یادمه دود میکرد از لوله و اگه لوله رو هم تمیز کنید . ممکنه بازم مقدار کمی دود از پیستون کنه کلا سلاح نو تا یه مدت اینجوریه و طبیعیه Khansariha (8)
لینک مرجع