انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خب به نظرتون این 3 بار که انجام دادم براش مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
دوست عزیز
منظور 3 بار و حتی 30 بار نیست بلکه انجام عادت وار بشکل مکرر هست و مشکلی با این تعداد پیش نمیاد ولی عملکرد مطلوبی نیست چون به کلیه متعلقات تفنگ فشار مضاعف وارد میکنه و فقط در مواردی که امکان شلیک نیست بهتره استفاده بشه و در تفنگ فنری بهتره بصورت ایمن شلیک انجام بشه تا آنلود کردن
با تشکر از پاسختون خیلی مفید بود جون سلاحم نجات دادی......
بعد چند شلیک باید واشر پیستونو عوض کرد؟؟؟
(2014-10-25 12:54 PM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از پاسختون خیلی مفید بود جون سلاحم نجات دادی......
بعد چند شلیک باید واشر پیستونو عوض کرد؟؟؟
وایراخ 80 تفنگ عمری هست
در صورت استفاده و نگهداری درست میتونه براحتی تا چند سال براتون کارکنه و نمیشه زمان ثابتی رو دقیق بیان کرد بسته به تعداد شلیک داره
ولی به فکر خراب شدنش نباش و با نگهداری اصولی تا سالها ازش استفاده کنید
موفق باشید
ببخشید من زیاد سوال می پرسم تجربه کافی ندارم نگهداری اصولی یعنی باید چیکار کنم دقیق من نمیدونم چیکارکنم برای وایروخ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم؟؟
سلام دوست عزیز
من خودم که وایرخ 80 داشتم ، بعد از هر تیراندازی که از بیرون میومدم ابتدا با یک دستمال تمیز اگر گرد و خاکی روی تفنگ نشسته بود رو تمیز می کردم و بهئ با روغن پارافین که داروخانه ها دارند قنداق رو به میزان کم چرب می کردم و بعد با یک دستمال تمیز دیگه قنداق رو کاملا تمیز می کردم ، قنداق اینطور همیشه تمیز و به قول خودومن سرحال میمونه
در مورد قطعات داخلی هم که در لول تفنگ به هیچ عنوان روغن معمولی نریز ، برای تمیز کردن لول می تونی از اسپری ناهید خشک استفاده کنی ، من کلا بعد از هر تیراندازی این کار ها رو میکردم .
یا علی
(2014-10-25 01:53 PM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید من زیاد سوال می پرسم تجربه کافی ندارم نگهداری اصولی یعنی باید چیکار کنم دقیق من نمیدونم چیکارکنم برای وایروخ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم؟؟
سوالاتون دیگه جنبه عمومی داره و از مقوله تاپیک HW80 خارج میشه
براتون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب میدم
سلام
ابعاد واندازه فنر اصلی وایرخ 80 رو چطوری و از کجا میشه فهمید . از دوستان کسی تا حالا فنر این تفنگ رو اندازه گرفته ؟
قصد خرید یک فنر اصلی رو بعنوان یدکی برای تفنگ دارم میخوام هنگام خرید کلاه سرم نره .
همچنین بنظر دوستان بجز فنر دیگه چه قطعه یدکی ممکنه در آینده برای تفنگ لازم بشه .تا از الان تهیه کنم .
وایرخ فقط فنر و واشر سر پیستون به عنوان یدکی نیاز داره . در ارسالهای قبل ابعاد و اندازه های فنر درج شده
چند صفحه قبل یکی از دوستان ابعاد فنر رو قرار دادن که البته اشاره نکردن که فنر فابریک تفنگ منظورشون بوده یا فنر جدیدی که خریدن .به هرحال ابعاد فنری که من میخوام بگیرم به این صورت است :
طول 27 سانت
قطر میله فنر 4 سانت
قطر خارجی فنر 22 سانت
لازمه که بگم یکی از دوستان قرار ه از دبی برام بیارن به قیمت حدود 90 هزارتومان
لینک مرجع