انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همگی

من قبلا با تفنگ بادی چینی می زدم و می خواستم شادو هزار بخرم
اما از وقتی این تاپیک رو خوندم تصمیم گرفتم وایرخ 80 بگیرم.

قصدم تیراندازی های تفریحی و غیر حرفه ای (تعداد زیادی تیر در یک روز هست) و گاهی هم شکار گنجشک و کبک و یاکریم و ...
دوست ندارم ابزارم تعمیرکار به خودش ببینه.
این تفنگ بهترین انتخاب بین تمام تفنگ های بادی از نظر کم استهلاکی هست؟
تفنگ خوبی هست کالیبر 4.5 بخر

من یه مدتی داشتم یعنی اخ نگفت حتی دست دوستم بود واشر رو عوض نکرده بود

خیلی کم خرابی داره
يعنى انقد برات کار ميکنه و دقيق ميزنه که ازش خسته ميشى.Khansariha (219)
(2014-05-25 06:21 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يعنى انقد برات کار ميکنه و دقيق ميزنه که ازش خسته ميشى.Khansariha (219)

کاملا با عقیده شما موافقم .

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
چرا کمپانی پر سابقه ای مثل وایرخ، نهایت دقت رو در طراحی نمی کنه؟
و چند تا تیرانداز که البته شغل شون و تحصیلات شون طراحی سلاح نیست، می آن جنس لوله فنر نگه دار رو تصحیح می کنند ؟
موقع خرید سلاح، بجز کیف، دیگه چه متعلقاتی از فروشنده خریداری کنم ؟

*
یه سوال بی ربط
چرا خیلی از جاهای این انجمن برای بنده غیر فعال هست ؟
مثل امکان ارسال پیغام خصوصی
نکنه اینجا تازه وارد ها رو ...
(2014-05-25 09:48 PM)misoft نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا کمپانی پر سابقه ای مثل وایرخ، نهایت دقت رو در طراحی نمی کنه؟
و چند تا تیرانداز که البته شغل شون و تحصیلات شون طراحی سلاح نیست، می آن جنس لوله فنر نگه دار رو تصحیح می کنند ؟

این کار ها بیشتر اصلاحاتی هستش که بعضی از دوستان به صورت دلخواه روی سلاح هاشون پیاده میکنند !
وایرخ80 هیچ مشکلی در طراحی نداره و همون طور که اساتید فرمودن در بلند مدت هم دچار مشکل نمیشه پس نیازی هم به تیون هم نداره اما اگه کسی طبق سلایق شخصی خودش بیاد و همچین تغییراتی روی تفنگ ایجاد کنه که دیگه نمیشه گفت که تفنگ مشکل داره !
لطفا سوالات بعدی رو در تاپیک مربوطه مطرح کنید !!!
-همراه تفنگ لازمه یه کیف یا کاور تهیه کنید+دوربین مناسب+ساچمه مناسب
-من اگه باشم حتما همراه سلاح روغن wd40 و ناهید خشک رو هم برای تمیز کردن لوله تهیه میکنم
این که شما به بخش هایی از این انجمن دسترسی ندارید مربوط میشه به عنوان تازه وارد بودن شما که پس از ارسال 30پست مفید به کاربر فعال تغییر میکنه و همه ی این محدودیت ها از روی شما برداشته میشه !
موقع خرید سلاح، به چه مواردی باید دقت کنم تا کلاه سرم نره ؟

ارزون ترین قیمت بین مغازه دارهای تهرانی، کدوم مغازه هست ؟
(2014-05-26 08:28 AM)misoft نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوال هاتون دیگه داره میره توی خاکی !!
لطفا به عنوان تاپیک ها دقت کنید
(2014-05-26 08:28 AM)misoft نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز ورودتون رو به انجمن از طرف تمامی مدیران و اعضا خوش آمد میگم

برا خرید شما باید دقت داشته باشید هیچ خط و خشی روی اسلحه و لوله نباشه
و اینکه همراه تفنگ 5 مگسک ( به صورت ورقه ای نازک ) هست که اون رو هم باید از فروشنده بگیرید

اگر بتونید از جای مطمئن که دوستان تهرانی بهتر میتونن کمکتون کنن خرید کنید بهتره یا یه آشنا به تفنگ رو همراه خودتون برا خرید دعوت کنید
یا علی
سوالی داشتید تمام اعضای انجمن بدون هیچ منتی به شما جواب خواهند داد
با سلام دوستان تایپیک داره میره تو باقالی ها خخخخخKhansariha (48)
دوست عزیز لطفا اگر سوال دیگه ی درمورد خرید اسلحه داشتید تو تایپیک مشاوره خرید سلاح مطرح بفرمائید حتما دوستان و اساتید قبول زحمت میکنند و پاسخ خواهند داد موفق باشیدKhansariha (256)
لینک مرجع