انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی وایرخ 80-hw 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
حدود سه ساله دارمش ولی زیاد ازش استفاده نکردم شاید حدود 700تا تیر شلیک کرده باشم وقتی اسلحه رو خواستم ببندم اون قسمتی که ماشه داخلش قرار میگیره وبه ته اسلحه پیچ میشه بدون زحمتزیادی پیچ خورد و بسته شد یک کوچولو فشار به رزوش رسید وبسته شد من فنر رو اندازه کرفتم حدود26 سانت بود قدرتش بدک نیست قبلا تیهو رو می زدم ازش رد میکرد ولی الان نه اونم تو فاصله حدود15-20 متر بنظر شما عادیه اگه فنر لازم بود تهیه کنم از کجا تهیه کنم بخاطر اینکه تو شهر ما موجود نیست Khansariha (256)
دوست عزیز بکالیبر تفنگ شما چنده و با چه ساچمه ای وقتی تیهو شکارمیکنید تیر داخلش میمون
ه؟
(2014-11-25 12:52 AM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز بکالیبر تفنگ شما چنده و با چه ساچمه ای وقتی تیهو شکارمیکنید تیر داخلش میمون
ه؟

با سلامی دوباره
بعرض شما برسانم کالیبر 4.5 و از ساچمه پرو مچ (گامو)استفاده می کنم مدت زمان مسلح تا شلیک کمتر از دو دقیقه
راستی فنر تیتان که بعضی دوستان میگن نسبت به فابریکش بهتره یا نه ( لطفا راهنمایی کنید)
سلام.

البته این که ساچمه در بدن شکار میمونه دلیل بر ضعیف شدن تفنگ نیست.ممکنه مسافت بیشتر شده باشه ویا اینکه محل اصابت متغیر بوده که به دلیل بافت قوی بدن پرندگانی مثل کبک و تیهو باعث کاهش آنی سرعت ساچمه مخصوصا ساچمه های سر تخت بشه.

وایرخ 80 با ساچمه های پرومگنوم هم دقت خوبی داره.میتونید از پرومگنوم یا سایر ساچمه های گنبدی شکل استفاده کنید.Khansariha (8)
همن با وایرخ خودم حدود هزار تیر بیشترم زدم ولی راحت از کبوتر رد میشه و عالی میزنه هم دور و هم دقیق و هم با قدرت. گیر کردن ساچمه هم ممکنه روی یه پر محکم بخوره و رد نشه. هیچ فنری هم فابریک نمیشه. شما تفنگت تازه باید با 700تیر تازه اماده کار شده باشه البته حتما از روز اولش کمی کم زورتره.
دوستان عزیزی که وایریخ 80 دارند.
لطفا تو فواصل بالا مثل 50 60 متر با ساچمه ای که از همه بیشتر با تفنگشون همخوانی داره در بهترین شرایط اقدام به گروپ گیری کنند.
با سلام.
گروه تیر با وایرخ 80 کالیبر 4.5 در فاصله 25 متر در حالت دراز کش با ساچمهH&Nتعداد 10 شلیک
[تصویر: 14173733391.jpeg]
[تصویر: 14173733392.jpeg]
[تصویر: 14173733403.jpeg]
[تصویر: 14173733404.jpeg]
[تصویر: 14173733405.jpeg]
جناب RAK
با تشکر از گروپ گیری مستند تون اگر امکان داره لطفا نوع دوربین و زوم رو مرقوم بفرمایید
آفرین دوست عزیز.گروپ خوبی شدهKhansariha (8)
.البته از این ساچمه بیشتر انتظار نمیره.یبار دیگه وایرخ 80ثابت کرد که با ساچمه های سرتخت عملکرد خوبی داره.در صورت امکان با ساچمه jsb هم از همچین فاصله ای گروپ بگیرید.
ولی ای کاش موقع عکس گرفتن تفنگو رو اون سنگریزه ها نمیذاشتی.من که خیلی حیفم میاد.
ممنون
با سلام خدمت مديران و دوستان گرامي
من دو تا فنر اصلي وايرخ دارم برا نگهداري دراز مدت نمي خواد يه مقدار كم گريس بهشون بزنم و لاي روزنامه بپيچم.
راهنمائي كنيد ممنون ميشم
لینک مرجع