انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اقا اینا همه حرفه یه صورت جلسه میکنن چه تو کاور باشه چه 499 متر دور از جاده اگه میخواین تفنگتون مصادره نشه قبل از رفتن دادگاه باید کاری کرد وگرنه هرچی اینا بگن قاضی میگه به روی چشم.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk
من با نظر آقای حقیقی موافقم ...باباک دانا ی عزیز هم صحیح قانون رو بیان میکنن ولی همه چیز بستگی به حال و روز محیط بان داره در اون لحظه ای که شکارچی یا صاحب اسلحه رو میبینه ...
شاید اونجا قاضی سلیقه ای عمل کرده چند روز پیش یکی از بچه هارو گرفتن چهار میلیون فقط جریمه اش کردن چند تا مرغم زده بود. اسلحه رو بهش دادن

(2015-08-29 09:59 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا اینا همه حرفه یه صورت جلسه میکنن چه تو کاور باشه چه 499 متر دور از جاده اگه میخواین تفنگتون مصادره نشه قبل از رفتن دادگاه باید کاری کرد وگرنه هرچی اینا بگن قاضی میگه به روی چشم.

داداش من اینا حرف نیست قانونه اگه با قانون آشنا باشی با همان قانون میتونی حرفتو به کرسی بنشونی. راجع به صورت جلسه هم بگم خدمت دوستان اگه دیدید که حق با شماست و تفنگ تو کاور داخل ماشین ،شما رو گرفتن صورت جلسه رو امضائ نکنید . بله براحتی میتونید صورت جلسه رو امضائ نکنید وقتی هم که صورت جلسه رو یکی از طرفین امضائ نکنن صورت جلسه ارزش نداره اینا همشون تو قانون ذکر شده . ولی چون مامورا شکارچی ها رو میترسونن همه امضائ میکنن.سر من اومده کسی هم نتونست کاری کنه . هیچ کس . فقط پرسیدن بس باسه چی اسلحه رو بردی شکارگاه ،منم جواب دادم به خاطر امنیت جانی خودم برداشتم و چون پرنده ای هم تو کار نبود و هیچی پیدا نکردن و فشنگی هم شلیک نشده بود نتونستن کاری بکنن.البته اولش هجوم بردن به اسلحه و گفتن چرا اومدی شکار ما که پروانه ندادیم و از اینجور حرفا ، ولی دیدن قانون شکارو میدونم و هیچ آتویی دستشون نمیدم نتونستن کاری کنن.
الان تصور کنید من با لباس استتار در شکارگاهی که حفاظت شده نیست در حال پیاده روی هستم که تفنگ پر به روی دوشم است محیط بان سر به برسه میتونه بگه من شروع به شکار کردم؟؟؟؟؟.....من برای حفظ جانم تفنگ حمل می کنم منظقه حفاظت شده ام نیست اصلا من دارم میرم فلان جا تمرین تیراندازی...مگه میشه به این دلیل تفنگو مصادره کرد؟؟؟؟
با سلام :
در اینکه سلیقه ای عمل میشه که اصلا حرفی توش نیست . پروانه صادر نمیشه (البته برای هموطن ) بعد خارجی میاد تو منطقه حفاظت شده و پلنگ شکار میکنه و عکسشو میزاره تو فیس بوک و بعدش هم با عرض پوزش شکار چی ایرانی با علامت لایک یا همون انگشت شست رو به بالا !!!!!!خخخخخخخ مواجه میشه . حالا اقای محیط بان میاد میگه تفنگت بوی باروت میده بیا برو دادگاه و.....
خب اینطوری میشه که طرف بعد از 2 تا گیر و گور میبینه از ما بهتران ، اینجا هم دارند حال میکنن و طبق معمول همه چی ماله یه عده خاصه ، تفنگش رو هم گرفتن مصادره کردن ، میره یه بی جواز یا جنگی میخره هر کی تو بیابون گفت جوازت کو پروانه شکارت کو میزنه کبابش میکنه . وقتی میگم سال بی قانونی میبینم ، منظورم اینهاست . چرا نباید سازمان یه برنامه درست برای شکارچی ها بگذاره ؟ مگه با ممنوعیت کار درست میشه ؟ اگر میشد الان باید ریشه مخدر کنده شده باشه .
حالا از این حرفها گذشته ، اگر مثلا من برم یه گودزیلا شکار کنم (اونم بی پروانه ) بعد اون آقا خوب خوبه بیاد تفنگم رو بو کنه بگه بد-بد-بد خیلی بدی . گودزیلا رو ما میبریم میخوریم یا میفروشیم (آخه گناه داره حروم بشه )و تو باید بری جلو قاضی وایستی یه پات رو هم بالا بگیری 4 میلیون هم بدی . بعد من که شپش تو جیبم داره ژانگولر بازی میکنه و 4 میلیون ندارم ، تکلیفم چیه ؟ جدا تکلیف چیه ؟
با تشکر
هم حرف حسین آقا درسته هم بابک جان واسه خود من پیش اومده که محیط بان بهم برخورد کرده و با صورتجلسه ای که تنظیم کرده توی دادگاه کاری بهم نداشتن و فقط... ولی یبارشم شده مثل قانون باهام رفتار شده و هم جریمه سنگین شدم و هم در صورت تکرار جرم اسلحه ام مصادره میشه
چون این تایپیک مربوط به اخبار شکارو تیراندازی هست براتون می خواهم یک خبر دست اول بگم.یا بگویم.مثل توی فیلمها که می نویسند مثلا ده سال بعد.حا لا بنده میگویم((( هزار سال بعد )))تعداد زیادی از شکارچیان پیرو قانون از مقامات کشور در خواست کردند که دیگر نمی خواهند زیر نظر اداره محیط زیست باشند و خواهان تا سیس اداره ای هستند که هم حافظ منافع حیات وحش و هم حافظ منافع شکارچی باشد.شکارچیان گفتند که بعد از هزار سال به این نتیجه رسیده ایم که باید بجای نشستن و منتظر ماندن باید یک کار مفید انجام داد.البته توجه شما را به این نکته جلب می نمایم که چون نسل هرگونه پرنده و چرنده را شکارچیان غیر قانونی و اللخصوص نور چشمی در هزار سال آینده نابود می کنند دوستان شکارچی برای شکار به منظومه تره فرنگی و سیاره کلوتونالوس سفر می کنند..البته حیوان قابل شکار در آنجا بیشتر زیزی گولو آسی پاسی دراکوتا تا به تا می باشد...انتهای خبر.Khansariha (26)Khansariha (26)Khansariha (26)
با سلام:
روزنامه امروز -همشهری مورخه 94/6/8 سه تا خبر قابل توجه داشت :
تهران 36 سانتیمتر نشست داشته که مرحله پایانی بیابانی شدن است .
یک شکارچی تله گذار بخاطر 5 هوبره به چند سال زندان محکوم شد (بخشی از این محکومیت بدلیل درگیری با محیط بان بوده )
سد گتوند باعث ایجاد خسارت 600 میلیارد تومنی به کشاورزی منطقه شده
شکارچی هوبره که رفت زندان ،دوست دارم بدونم بخاطر خسارت سد گتوند و نابودی اقلیمی تهران و سایر نقاط کشور چه کسی باید بره زندان ؟ Khansariha (226)Khansariha (226)
مطلبی جایی خوندم که گفته بود شکارچی 80 ساله در حرکتی نمادین اسلحه خودش رو خاک کرد ! به نظر من حقیر این آقا اگه باز میتونست باز شکار میکرد وقتی میگه به اندازه موی ادما شکار زدم و همه کوهای ایران رو رفتم ...
لینک مرجع