انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
منم خیلی خوشحال شدم به خاطر چند چیز اول اینکه واقعا گونه های چهارپا در معرض خطر انقراض هستن و با این کار شاید مجال و فرصتی دوباره برای تکثیر نسل به این گونه ها داده بشه دوم به این خاطر خوشحالم که خودشون فهمیدن که شکارچی وجود داره و شکار انجام میشه و باید بهش اهمیت داده بشه و براش برنامه ریزی بشه و نباید اون رو نفی کرد سوم اینکه پرندگان هم دوباره زیاد بشن (البته جلوی شکار بی جواز هم گرفته بشه ) و با خیال راحت بعد از 3 سال تو کوه مثل قدیم پرنده ببینیم و شکار کنیم اما اصولی و به مقدار تعیین شده چهارم با کم کردن تفنگ در دست محیط بانان سعی بشه از درگیری فیزیکی جای خودشو به فرهنگ سازی و تعامل با شکار چی و برگزاری کلاس های توجیهی بده

من که خوشحال و امیدوارم و در صورت اجرایی شدن به اون پایبند خواهم بود
خوشحالی به دلیل نجات بعضی از گونه های محیط زیست ایران از انقراض و ناراحتی از اینکه پس تو این دوسه سال چطوری به عشقمون برسیم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (226) هزینه های ورزشهایی چون پینت بال و تراپ هم که نجومی هستش.بنابراین=وای به حال ماهاKhansariha (172)
من که چشم آب نمیخوره وضع درست بشه!
به روستاها کی نظارت میکنه؟!(بیشتر از تعداد نفرات روستا اسلحه ی ق... دست اهل روستاست!)جلوی کشتارچی ها رو کی میگیره؟!
از این به بعد کمبود شیشه دلستر خواهیم داشت.Khansariha (219)
دوست عزیز key اگه صفحه قبل پست 258 که از طرف علی آقا بوده رو میخوندی متوجه میشدی که پست شما تکراری است . شاید به همین خاطر پست شما پاک شده. بابت زحمتی که کشیدی ممنون ولی کاش قبلش صفحه قبل رو هم مرور میکردی.
این مساله روی خیلی ها تاثیر میذاره . حتی اسلحه فروشها . ولی واقعیت اینه که وضع گونه جانوری خوب نیست . ولی بیشتر برای من این جالبه ببینم چه اثری روی قیمت اسلحه ساچمه زن میذاره . در ضمن جناب حکمی از توضیحتون ممنون . متوجه پست جناب ALIANA-T06 نشده بودم
چند وقت پیش شنیدم تو برخی از مناطق حفاظت شده آفریقا ماموراشون حق تیر دارن . یعنی اگه بخوان میتونن شکارچی ها رو هد شات کنن!!! ایران الان همچین قانونی میخواد . نه مثل الان که میریزن مامور بدبخت رو تا حد مرگ میزنن. تازه یه چیزی هم طلبکارن....
با سلام :
چیزی که خیلی برام جالبه اینه که چطور همه چیز حواله به مجهول میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکی نیست به این متفکرین بگه ، شکارچی پروانه بگیر که اینهمه پول تفنگ و جواز و بند و بساط میده که با شکار غیر مجاز این دارایی اندک رو که با خون دل تهیه کرده که به خطر نمیندازه !!!! چطور میخواهید جلوی اونهایی رو که هیچی نمیفهمن رو بگیرید ؟؟؟؟؟ طرف میگه اینجا ، این کوه ، این دشت ، این تپه ها خونه منه هر چی هم توشه حق منه . من در این ممنوعیت حرفی از فرهنگ سازی ندیدم از اموزش ، از بالا بردن سطح اگاهی تفنگ بدست ها ( نه شکارچی های واقعی ) و...............................
خوب خیال همتون رو راحت کنم ما ها سه سال سماق میمکیم ، شکار کش ها تا میتونن جولان میدن !!!!!!
با این قانون متاسفانه همین شکار کش ها رو میارن به دام گذاری و قتل عام . اگر واقعا میخواهند یک کار درست و اصولی انجام بشه چرا از چند شکارچی و ماهیگیر حرفه ای دعوت نمیکنند تا در جلسات حضور داشته باشند ؟ بنظرتون میشه راجع به اصلاح روشهای باغداری و نگهداری بهینه از باغ جلسه برگزار بشه و تصمیم گرفته بشه ولی باغبون ها رو راه ندن ؟؟؟
سلام دوستان.من طرفدار شکار قانونمندم.و.اقعا ناراحت شدم از ممنوعیت شکار. و امیدوارم که اجرا نشه.من به شکار علاقه دارم چرا من و امثال من نباید شکار کنیم؟به نظرم پاک کردن صورت مساله فایده نداره.باید اصولشون رو عوض کنن.به نظرم ممنوع کردن شکار و صید نه تنها هیچ فایده ای نداره بلکه خیلی کار رو بدتر میکنه.و مطمعن باشیدکه خبرهای بیشتری از درگیری و یا حتی کشته شدن شکار شکارچی و یا حتی شکاربان به گوش میرسه.مگه میشه جلوی اینهمه تفنگ بدستی که وارد میدون شدن و به لطف بلبشویی که در مورد تفنگهای بیجواز شده رو گرفت انقدر زیادن که حساب نداره باور کنید بعضی وقتها که شکار میرم اصلا خودمو استتار نمیکنم و لباس همرنگ جنگل نمیپوشم برعکس لباسی میپوشم که دیده بشم.اگه توی شکار موفق نشم خیلی بهتر از اینه سیبل چندتا ناشی بشم که سمت هر جنبنده ای ندیده و نشناخته تیر میندازن..البته خیلی هاشون هم واقعا قانونمندن.اینجاست که حق اونایی هم که قانون رو رعایت میکنن و شکار مجاز میزنن خورده میشه.با گرون کردن تفنگ فشنگ و پروانه و یا حتی ممنوعیت شکار هیچ چیزی درست نمیشه.افراد بومی که در حاشیه دریا ساکنن به دلیل بیکاری خودشون و افراد خانواده در شش ماه اول با کارگری و کشاورزی و در شش ماه دوم سال از راه فروش شکار امرار معاش میکنن به نظر شما اگه شکار ممنوع بشه اینطور افراد شکار نمیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میرن بیشتر هم میرن.زمینهای اونها توی شش ماه دوم سال عین دریا پر اب میشه.زمین شخصیه اردک هم میاد میزنن.من به یکیشون به شوخی گفتم اینهمه اردک میزنی بگیرنت چی؟جوابش جالب بود.گفت اینا افتن به زمینم اسیب میرسونن اگه راست میگن جلوی اردکهارو بگیرن که نیان توی زمینم.خخخخخخخخخ.موفق باشین.Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-03-01 11:10 PM)saeedmsgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند وقت پیش شنیدم تو برخی از مناطق حفاظت شده آفریقا ماموراشون حق تیر دارن . یعنی اگه بخوان میتونن شکارچی ها رو هد شات کنن!!! ایران الان همچین قانونی میخواد . نه مثل الان که میریزن مامور بدبخت رو تا حد مرگ میزنن. تازه یه چیزی هم طلبکارن....
دوست عزیز تو اون کشورها قاچاقچیان بین الملی و باندای بزرگ دخیل هستند برای هر کرگدن به عنوان مثال 10 مامور قرار دادن باز هم شکارشون میکنند به هر کرگدن ردیاب وصل میکنند باز هم شکارشون میکنند در کل 3000کرگدن سیاه بیشتر نمونده با این همه محافظت باز هم شکار میشن نمیشه اونجا را با اینجا مقایسه کرد این درگیریها و این وضع نابسامان نتیجه تصمیمات و برنامه ها و عدم اینده نگریه یه مطلبی تو تاپیک محیط زیست نوشتم پست 632 کاملا توضیح دادم البته این نظر و اندیشه منه ممکنه شما موافق نباشی .
لینک مرجع