انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان
انشالله بعد ها عمری بود ببینیم که طبیعت وفور نعمت شده و دریا و رودخونه ها لبریز از ماهی !!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام.امروز یک خبر به من رسید که دیشب اعلام شد شکار پرندگان برای پنج سال ممنوع شد. می خواستم بدونم این خبر واقعیت داره؟
(2014-09-30 09:33 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
من خیلیهارو میشناسم که اسلحه تو طرح مجوز گرفتن حتی یه بار باهاش شکار نرفتن وحتی سهمیه فشنگ هم نگرفتن ولی هستن کسانی که الان هم با تفنگ غیر مجاز وبدون در نظر گرفتن فصل شکار میکنن
هستن کسانی که یه تفنگ غیر مجاز تو منطقه (شکارممنوع) مخفی کردن میرن شکار میزنن وتفنگ رو دوباره مخفی میکنن
هستن کسانی که با سلاح جنگی نیمه اتوماتیک تو همین مناطق شکار میکنن اب از اب تکون نمیخوره

اگه شکار هم ممنوع بشه شکار کشهای محترم با فراغ بال بهتر به شکار میرن براش هم فرقی نداره شکار ممنوع باشه یا نه یه عده هم از شکارچیان هم به این جمع اضافه میشه
حالا یه نفر تو فصل ومنطقه ازاد قانونی میخواد شکار کنه منع میشه
مشگل حیات وحش ایران شکارچی قانونمند نیست حالا تمام کاسه کوزه سر اون میشکنه *بنازم به این عدالت*
(2014-09-30 10:15 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-30 09:33 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
من خیلیهارو میشناسم که اسلحه تو طرح مجوز گرفتن حتی یه بار باهاش شکار نرفتن وحتی سهمیه فشنگ هم نگرفتن ولی هستن کسانی که الان هم با تفنگ غیر مجاز وبدون در نظر گرفتن فصل شکار میکنن
هستن کسانی که یه تفنگ غیر مجاز تو منطقه (شکارممنوع) مخفی کردن میرن شکار میزنن وتفنگ رو دوباره مخفی میکنن
هستن کسانی که با سلاح جنگی نیمه اتوماتیک تو همین مناطق شکار میکنن اب از اب تکون نمیخوره

اگه شکار هم ممنوع بشه شکار کشهای محترم با فراغ بال بهتر به شکار میرن براش هم فرقی نداره شکار ممنوع باشه یا نه یه عده هم از شکارچیان هم به این جمع اضافه میشه
حالا یه نفر تو فصل ومنطقه ازاد قانونی میخواد شکار کنه منع میشه
مشگل حیات وحش ایران شکارچی قانونمند نیست حالا تمام کاسه کوزه سر اون میشکنه *بنازم به این عدالت*

سلام دوست عزیز.من پرسیده بودم که ایا ممنوع شدن شکار دوباره دیروز مطرح شده یا نه؟کاری با بحث سر ممنوع شدنش ندارم.
سلام دوست عزیز اقای shekari من بحثم با شما نبود کلی گفتم بله دیروز با اقای لاریجانی بحثش شد ولی به طور رسمی هنوز ممنوع نشده واگه بره مجلس تابره به صحن مجلس تا تصویب بشه(من بشخصه فکر نکنم بشه) طول میکشه
سلام دوستان.هرچی گشتم اون بخش ک مربوط ب صدور پروانه شکار بود رو پیدا نکردم.با احتمال زیاد از 28 مهر در مازندران پروانه شکار صادر بشه و فعل مثل اینکه فقط روز جمعه هستش.ینی یک روز در هفتهKhansariha (8)Khansariha (8)
اسلحه هایی که اینها میسازند بعد کی باهاش شلیک میکنه!؟
با سلام :
بهروز خان این دره آدم خیل ، معمولا همه چی توش پیدا میشه از مخدر و سلاح و پول تقلبی و ........
این سلاحها هم توسط طالبان و القاعده برای کشتن مردم بدبخت بکار میره دیگه ... تست سلاحشون اینه که یه چیزی دارن مثل لونه سگ اسلحه رو میگیرن طرف اون و دنگ.....دنگ.......دنگ.........
خوب دیگه کار میکنه بره برای زاجکاری و بعد هم فروش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از هدف زنی و پترن و گروپ اینها هم خبری نیست . وقتی طرف میخواد از 2 متری بزنه یکی که دستش بسته است رو بترکونه که دقت لازم نیست .....................
اون عکس آخری رو دقت کنید دستگاه خانکشی دستی هست !!!!!!! من اولا فکر میکردم وقتی میگن کلاشنیکف میسازن ، شوخیه یا حداقل کارگاه نیمه مجهزی با دستگاه تراش و پرس و فرز و........... ولی وقتی اینها رو دیدم کف کردم . اینها همه اسلحه است و کار هم میکنه ، اتفاقا شکاری هم میسازن ولی کیفیت .......خیر در کار نیست .
فکر کنم شایعه پاکستانی بودن بایکال از اینجا نشات گرفته باشه . خودمونیم این ها رو که دیدم تازه پی بردم نخجیر چقدر بهتر میتونه باشه ، اگه ..............................................
اگه فرضا محيط بان شكارچي كه با اسلحه مجوز دار ولي بدون پروانه شكار رو با چندتا كبك شكار شده بگيره بجز جريمه كبك ها آيا زندان و ضبط اسلحه هم هستش ؟
سلام
نه اخوی فقط جریمه
لینک مرجع