انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
شکارچی یعنی قاتل!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخ.Khansariha (62)Khansariha (62)به جای اینکه فرهنگ شکار و ترویج بدن دارن شکار کردن رو ممنوع میکنن و شعار صد من یه غاز میدن.Khansariha (125)آخه شکار پلنگ چه ربطی به شکار پرنده ها و حیوانهای چهارپای حلال گوشت داره؟؟؟؟؟؟Khansariha (226) یکی نامردی کرده یه پلنگ زده دیگه فکر میکنن همه شکارچی ها پلنگ کش هستن.اگه یه تشویقی به محیط بانان قاتل شکارچی های غیر مجاز میدادن دیگه کسی جرات به اقدام شکار غیر قانونی نمیکرد.تر و خشک رو که با هم نمیسوزونن.Khansariha (367)اگه شکار ممنوع بشه تکلیف ما عشاق چی میشه؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (256)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
سلام
خانه از پای بست ویران است خواجه در فکر نقش ایوان است .
من اعتقاد دارم شکارچی خیلی محترم تر از اونایی هست که یه حیونو اهلی میکنند و بعد هم طی مراسمی با لعاب شرع به هردلیلی واهی از ختنه سوران پسر همسایه گرفته تا جشن وعزا ونذز ونیاز و ...... کارد به گلوی او بیچاره میکشند .
اگر گرگ فقط بخاطر بقا میکشه پس ظاهرا ما گرگ تریم .
اگر شکار قتله آمار قتل در اعیاد ما مسلمانها چقدره و کدوم یکی ازما میتونه بگه خانوادش قاتل نیست ؟
دوستان عزیز در نظر داشته باشید به خاطر یه اظهار نظر غیر منطقی و احساسی از طرف یه عده مثلا طرفدار طبیعت قرار نیست ما هر آنچه رسم و رسومات بوده رو به سخره و بازیچه بگیریم

این یعنی چی که برای مخالفت با حرف اون گروه پای نذر و نیاز و گوسفند قربونی کردن و اینچیز ها رو وسط میکشیم؟؟؟؟

لطفا مراقب باشید آب به اسیاب برخی نریزید

یا علیKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان الان با توجه به لینک بالا از فردا بریم اعتراض هر چی ماهیگیر هست رو بگیرم چوب ماهیگیریشون رو بشکونیم خخخخخخخخخ
Khansariha (8)Khansariha (226)Khansariha (256)
(2014-01-24 06:13 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شکارچی یعنی قاتل!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخ.Khansariha (62)Khansariha (62)به جای اینکه فرهنگ شکار و ترویج بدن دارن شکار کردن رو ممنوع میکنن و شعار صد من یه غاز میدن.Khansariha (125)آخه شکار پلنگ چه ربطی به شکار پرنده ها و حیوانهای چهارپای حلال گوشت داره؟؟؟؟؟؟Khansariha (226) یکی نامردی کرده یه پلنگ زده دیگه فکر میکنن همه شکارچی ها پلنگ کش هستن.اگه یه تشویقی به محیط بانان قاتل شکارچی های غیر مجاز میدادن دیگه کسی جرات به اقدام شکار غیر قانونی نمیکرد.تر و خشک رو که با هم نمیسوزونن.Khansariha (367)اگه شکار ممنوع بشه تکلیف ما عشاق چی میشه؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (256)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)

دوست من اگر شکار ممنوع شه دقیقا به جای اینکه به محیط زیست کمک شه بد تر هم میشه و این نظریه خیانت به محیط زیسته . چطور ؟
خب معلومه من خیلی از افراد رو میشناسم که هفت هشت ماه انتظار میکشن تا به طور قانونی مبادرت به شکار کنن ولی وقتی شکار ممنوع شه دیگه بیخیال قانون میشن میدونید چرا ؟ چون دیگه اصلا قانونی برا این کار نیست و به قول شما عاشقان شکار که نمیتونن تحمل کنن و دقیقا همه چی برعکس میشه
مثل همون موردی که مسئول حفاظت محیط زیست گفته که بیشتر شکار های غیر قانونی با اسلحه های بدون جواز انجام شده ( پس نتیجه میگیریم دولت بیاد اسلحه های بیجواز رو جوازدار کنه بهتره دیگه خخخخخخخخخخخ )
سلام دوستان
همه اینا که دارن همایش برگزار می کنن یک طرفه قضاوت می کنن.
واقعا که با این همه انسان های تحصیل کرده این جمله هایی که رو پلاکارد زدن خیلی ناراحت کننده هست.
(2014-01-25 11:24 AM)shekarchikoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
همه اینا که دارن همایش برگزار می کنن یک طرفه قضاوت می کنن.
واقعا که با این همه انسان های تحصیل کرده این جمله هایی که رو پلاکارد زدن خیلی ناراحت کننده هست.

به نام الله

اولا این Khansariha (8) تقدیم شما

ثانیا دوستان , من فکر میکنم که اتفاقا لازمه تبلیغات وسیع بشه و لااقل یه چند سالی به طبیعت کشور فرصت بدیم که بازیابی بشه . شاید ندونیم که وقتی دیگران یا افراد کم اطلاع تر , دست ما تفنگ و شکار میبینن اونوقت چه انرژی پیدا میکنن تا خودشونم برن تو بحث شکار !

هیچ اشکالی نداره که ما شکار رو بزاریم کنار . من خودم به شخصه فقط و فقط تیراندازی تفریحی انجام میدم . اتفاقا بسیار برام لذت بخشه !

چند تا گوزن زرد و یوز ایران باید نابود بشن تا ...
اخه حرفایی که رو این پلاکارئها نوشته همه به سوی شکارچیان عزیز برمی گرده
چرا نیومندن بنویسن وسایل جاده سازی
چرا نیومدن بنوسن تاسیس کارخانه ها
چرا نیومدن بنویسن فاضلاب های صنعتی
چرا نیومدن بنویسن بهره برداری از معادن
چرا نیومدن بنویس کارخانه های چوب بری و قطع جنگل ها و مراتع
چرا نیومدن بنویس چرای دام تو مناطق حفاظت شده
و .......
همه دوستانی که شکارچی هستن در این مورد حرف زیاد دارن و درد دل های فراوون.
همه بحث رو جناب ((شکارچیه کوهستان)) به طور بسیار عالی خلاصه کردن.دادا دمت گرم.به این میگن حرف حسابKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
بابا بیخیال این موضوع شیم بهتره ( ولی خدایی نمیشه ) حالا چند تا دیوونه و بیکار بلند شدن یه جلسه گرفتن و چند تا حرف بی ربط زدن ما بیایم غصه بخوریم و اعصابمون به هم بریزه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

بگو شمایی که اینقدر عاشق محیط زیست هستی به قول تک تک دوستان چرا سر گوسفند رو به مناسبت های مختلف میبری و شما کاسه داغ تر از آش هستید
خدایی که این همه موجود آفریده این قضیه رو ( خوردن گوشت ) رو حلال دونسته حالا شما میگید گیاه خوار شیم

پس استغفر الله * 1000 خدا اشتباه کرده به حضرت ابراهیم فرمودند فلان قوچ رو سر ببر و اینکه تو ایام حق گوسفند بکشید
اینها یه سری افراد بیکار هستن و کم مغز پس ذهنتون رو درگیر نکنید
البته تمام اعضای انجمن با شکاری موافقند که اصولی باشه و تمام مسائل اخلاقی تو اون رعایت شه که من تو این مدت با اهداف این سایت و فرهنگ سازی اون خوب آشنا شدم و سعی در انجام اون میکنم
ببخشید یه کم زیادی تند رفتم
اگه صلاح نیست این پست باشه از مدیران خواهش میکنم پاک کنند
لینک مرجع