انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اخبار مرتبط با شکار و تیراندازی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-07-10 09:07 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز خوردن گوشت خوک وگراز مخصوص ادم نما هاست!!
اما واقعا بعضی ادم نما ها هستند که ویار گوشت حیوانات در حاله انقراض رو دارن احتمالا از پوله زیاد که بخوره تو سرشون دیوانه شدن و حاضرن پول یک واحد مسکونی مجلل رو به ازایه یک وعده خوراکی بدهند، ، ، ،

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.حالا بخش اول فرمايش شما بماند-جاي بحثش اينجا نيست(يعني بيش از يك ميليارد و پانصد ميليون نفر مردم مسيحي جهان+ارامنه كشور خودمون=انسان نما هستن!!!.حالا بقيه اديان رو كاري باهاشون نداريم.).اما در مورد گونه هاي در حال انقراض*من به شخصه گمان نميكنم بهر قيمتي هم كه پوست و گوشتشون ارزش داشته باشه*باز هم به قيمت انقراض گونه هاي جانوري و نابودي حيات وحش ايران بيارزه.اما افسوس كه حكايت بعضيها حكايت=***آنكس كه نداند و نخواهد كه بداند / در جهل مركب ابدالدهر بماند***چون بعضي مسائل-ديگه خيلي هم آدم فهميده اي نميخواد كه بداند كه كار صحيح و كار غلط چيه....پس اوني كه بر اشتباه پافشاري ميكنه-ميدونه اما نميخواد حقيقت رو قبول كنه*چون به صرفش نيست...مثلا گمان نكنم كسي كه حتي كمترين آشنايي با طبيعت داشته باشه-وجود داشته باشه كه نداند در فصل بهار حيوانات زاد و ولد كرده-بچه يا تخم و جوجه دارن و به همين دليل هم اين فصل-شكار ممنوع اعلام شده اما شما بعضا ميبينيد كه توي فصل بهار هم شكار انجام ميشه(حالا يا با تفنگ يا دام يا هر روش ديگه)يا جنگل سوزيهاي سالهاي اخير يا حيوان كشي دست جمعي همين چند مدت پيش كه اصلا ربطي به شكار و شكارچي(چه مجاز-چه غير مجاز)نداره و توسط مردم عادي و بعضا شهر نشين-باسواد و تحصيلكرده انجام ميشه-كه شايد خيليهاشون تفنگ شكاري يا حتي بادي هم از نزديك نديده اند اما با پرتاب سنگ يا ضربات چوب و غيره-يك قلاده خرس يا پلنگ يا يوز رو بعد از وارد آوردن زجر فراوان-از بين ميبرن.يعني اون افراد همگي نميدونن كه كار اشتباهي رو دارن انجام ميدن-يا دانسته دارن اون كار رو انجام ميدن؟!!!!.نه دوست گرامي انسان نما همه جا هست-حالا ميخواد هر مذهب-قوميت-نژاد-ادعايي داشته باشه.Khansariha (8)Khansariha (256)
حمله خرس به زن عشایر/شوهر ازاسلحه استفاده نکرد
یک قلاده خرس قهوه ای روز جمعه گذشته به یک زن ۳۰ ساله از عشایر قشقایی در سمیرم حمله کرد.
به گزارش ایرنا، این زن جوان از عشایر طایفه فارسیمدان ایل قشقایی است که فصل تابستان را در ییلاق سمیرم بسر می برند.

این زن عشایری که هنگام یورش خرس از ناحیه بازوی دست چپ و چند ناحیه دیگر بدن زخمی شده ، با کمک همسرش از چنگال خرس رهایی یافت.

همسر وی به خبرنگار ایرنا گفت :با شنیدن صدای جیغ و فریاد متوجه شدم خرس به همسرم حمله کرده و دست چپش به دندان گرفته است.

حسنی افزود: با دیدن این صحنه با دست خالی به سمت خرس حمله کردم و با خرس در گیر شدم و بعد از مدت زمانی درگیری خرس همسرم رارها کرد و به سمت کوهستان دنا گریخت.

وی گفت: با کمک اهالی توانستیم همسرم را از کوهستان به بیمارستان انتقال دهیم و با اینکه در چادر اسلحه داشتم اما حاضر نشدم به سمت این خرس تیر اندازی کنم.

پزشک معالج وی گفت: این زن عشایری از ناحیه سر، گردن و بازو دچار جراحت زیادی شده است و تا بهبودی کامل بایستی چند ماه تحت درمان باشد.

محل سیاه چادر عشایری که مورد حمله خرس قهوه ای قرار گرفته در منطقه سرتنگ پادنا از توابع شهرستان سمیرم واقع شده و یکی از زیستگاه های طبیعی خرس قهوه ای در منطقه زاگرس مرکزی محسوب می شود.

شهرستان کوهستانی سمیرم در جوار دنا و زاگرس مرکزی قرار گرفته و دارای بیش از 100هزار جمعیت روستایی، شهری و عشایری است .

این شهرستان در 160کیلومتری جنوب اصفهان واقع شده است.

کد خبر: 294972
قدس آنلاين
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۴/۲۰ - ۱۱:۱۴
خدا اون روز رو نیاره ولی اگه یه زمانی یه خرس که توله همراهشه دیدید سعی کنید اولا در معرض دیدش قرار نگیرید ولی اگه دیدیدکه با چشماش داره بهتون زل میزنه سعی کنید تا میتونید ازونجا دورشید و بهتره به سمت یک سرازیری یا سراشیبی رو به پایین برید اگه دنبالتونم کرد به سمت پایین بدوین اگه منطقه سخره ای بود کار سخت تره ولی چون خرسها دستشون کوتاه تره به سمت پایین یا سرازیری نمیتونن با سرعت بدوند اما در عوضش توسطح صاف یا سر بالایی زودتر از اونیکه فکرشو بکنید بهتون میرسند ولي درمجموع خرسها اغلبشون بی آزارند و تا احساس خطر از جانب کسی یا چیزی نکنند بهش حمله نمیکنن.
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.از سطر آخر صحبت شما-ياد حمله خرس توي *نارنيا 2*(گمانم)ميفتم.و حرف قابل تامل اون كوتوله=وقتي با حيوانات مثل برده برخورد كنيد-وحشي ميشن و حمله ميكنن ديگه...حالا وقتي حيوانات به انسان حمله ميكنن كه قبلا از جانب انسان تهديد و آزار شده باشن...وگرنه انسان نه شكار و نه شكارچي بالفطره و طبيعي براي هيچ گونه از حيوانات است.(مگر بر اثر گرسنگي-برخورد ناگهاني و ترس حيوان-احساس تهديد از سوي انسان=كه حالا ميتونه بخاطر برخوردهاي قبلي يا شرايط و فضاي ايجاد شده فعلي باشه).بهترين راهكار همون رد شدن آهسته و با رعايت فاصله از حيوان است و ترجيحا به سمتي كه نه مستقيم بسمتش برويد و نه بهش پشت كنيد.=چون جفتش خطرناك است.Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام و دروووووووووووووووووود.برداشته شدن تحریم ها از جمله تحریم سلاح رو بر همگی تبریک میگویم.ایشالا بازار پر از فشنگ آمریکایی بشه گلوله زن و ساچمه زن.چه تفنگایی بیادKhansariha (219)Khansariha (214) ایشالا همش به معنای واقعی کلمه تحقق پیدا کنه.Khansariha (48)Khansariha (219) شاید پایان روز حسرت خوردن به خارجیا باشهKhansariha (219)Khansariha (329)Khansariha (17)Khansariha (136)Khansariha (3)Khansariha (75) خوش باشینKhansariha (170)
میرلوحی جان این عروسی پارتی کنسرت چیه راه انداختی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ وترویج مصرف قلیان خخخخخخخخخخخخخخخخ
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دوستان بيخودي ذوق زده نشيد-اگه توي دنيا خودرو-موتور-تفنگ و فشنگ صلواتي هم بدهند-يكيش به من و شما نميرسه...تا بوده*همين بوده و تا هست*چنين هست.Khansariha (8)Khansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (256)البته نميگم به ايران نميرسه-به من و شما نميرسه...چون براي بعضيها(نميدونم چرا)كه تحريم و غير تحريم نداره=هميشه همه چيز براشون ميرسه و پلاك و جواز هم ميشه(گو اينكه لزومي هم بهش ندارن)*همينجور كه دقيقا عكسش در مورد ما صادق است=براي من و شما هميشه آسمان-يكرنگ و يك شكل است*آفتابي و ابري هم نداره...Khansariha (8)Khansariha (256)
داداش اسمان از زورخوشحالی و ذوق مرگیه خخخخخخخخخخخخخ امان از عشق و علاقه.البته صحبت آقای آرش کیان رو بنده کامل قبول دارم.چیزیش به ما نمی ماسه.به اون کله گنده ها میرسه مثل همیشه.ولی آدم با امید زندستKhansariha (8)
(2015-07-14 08:03 PM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دوستان بيخودي ذوق زده نشيد-اگه توي دنيا خودرو-موتور-تفنگ و فشنگ صلواتي هم بدهند-يكيش به من و شما نميرسه...تا بوده*همين بوده و تا هست*چنين هست.Khansariha (8)Khansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (256)البته نميگم به ايران نميرسه-به من و شما نميرسه...چون براي بعضيها(نميدونم چرا)كه تحريم و غير تحريم نداره=هميشه همه چيز براشون ميرسه و پلاك و جواز هم ميشه(گو اينكه لزومي هم بهش ندارن)*همينجور كه دقيقا عكسش در مورد ما صادق است=براي من و شما هميشه آسمان-يكرنگ و يك شكل است*آفتابي و ابري هم نداره...Khansariha (8)Khansariha (256)

بله من همیشه عقیدم براین بوده که یکرنگ ویک شکل باشم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Khansariha (8)Khansariha (256)بله.آقاي ميرلوحي-كار ما كه فقط اميد بستن شده...خدا*اميد هيچكسي رو نااميد نكنه.Khansariha (8)Khansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (256)آسمان هم بخواد يكرنگ نباشه*كه ديگه مصيبته.نه در يكرنگي آسمان*هيچكسي شك نداره.Khansariha (172)Khansariha (8)اما كاش همه مثل آسمان صاف و يكرنگ بودن...آخه بدبختي اينه*(بقيه كه يكرنگ نشدن*هيچ)دارن كم كم آسمان هم آلوده ميكنن...آلوده نشيا 000.بدون شوخي-عجب ملت بريز توي خياباني شديم ما*.يهو بد عادت نشيم؟....Khansariha (8)Khansariha (256)
لینک مرجع