انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار گراز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
(2013-05-27 06:19 PM)foolad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این ردپاها رو تو مزرعه دیدم.مشکوک به گراز شدم.
به نظرتون گراز بزرگیه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز رده پای گراز مثل کفش پاشنه بلند یه سوراخ پشت جای سمّ از خودش جا میذاره

این رد احتمال زیاد رده گوساله هست
(2013-05-27 06:19 PM)foolad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این ردپاها رو تو مزرعه دیدم.مشکوک به گراز شدم.
به نظرتون گراز بزرگیه؟

محسن جان این رد پای گراز نیست همانطور که اقا شایان گفتن احتمالا" مربوط به گوساله هستش چون پیداست هم زیاد بزرگ نیست و همچنین سنگین وزن نبوده چون زیاد فرورفتگی ایجاد نکرده .
با اجازه بزرگترامن هم یه مطلبی رو اضافه کنم رد پای گراز اینطوری گرد نمیشه چون سمش نوک تیزه بیشتر شبیه پای گوسفنده
رد پای گراز وحشی:

این لینک هم میتونه مفید باشه:

با مقایسه پای خودتون و فاصله بین دو رد پا این رد پا به نظرم به گوساله هم نمیخوره چون باید فاصله بین دوپا بیشتر باشه
خدمت شما عرض كنم متاسفانه اون منطقه نه گوسفند تردد مي كنه
و نه گوساله Khansariha (256)
منطقه محصور شده و ميشه گفت يه جورايي ممنوع الورود Khansariha (8)
اين رد پاي گراز هست و به جرات هم مي تونم بگم دست سمت چپ حيوان
اگر سم گراز رو به دو نيم تقسيم كنيم سمت چپ بزرگ تر و سمت راست كوچكتر
يك گراز نبوده توله با مادر كه در اين فصل زياد رويت ميشه Khansariha (8)
اقا عبدلله ما مخلصیم من منظورم این بود سم گراز و گوسفند بیشتر شبیه به هم هستند تا گراز و گوساله !! وگرنه تو مزرعه نیشکر گوسفند کجا بود
undefined
اگه اهل اصفهان هستید و میخواهید برای شکار گراز بروید بهتون پیشنهاد میکنم به روستای پادنای علیا در نزدیکی شهر سمیرم بروید . بعلت زیاد بودن باغ های سیب که در این منطقه هست گراز های زیادی پیدا میشه . و اغلب محلی های اون منطقه شما رو همراهی میکنن چون گراز آفت محصولاتشون هست و به درخت هاشون آسیب میزنه . Khansariha (214)

با تشکر از تمامی دوستان که با حوصله تجربیات ارزشمندشون رو در اختیار بقیه می زارنKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

دوستان کسی تجربه شکار با کمین کشیدن رو داشته؟

من خودم یه بار این کارو کردم ولی نتیجه ای نداشت
یه راه که محل عبور گراز بود رو پیدا کردم و قبل غروب تو استتار کمین کردم,
50 متر از محل عبور فاصله داشتم, استتار کامل کرده بودم و کاملا بدون صدا بودم,
5 ساعت اونجا بودم ولی چیزی رد نشد...Khansariha (226)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
لینک مرجع