انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار گراز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
ما میخواییم بریم شکار گراز تو کوهای بینالود!..منطقه باغ کشاورزی هست روی کوه/معمولا گرازها برای خوردن زردالو و تخریب درختها و کندوکاو زمین! شبها به اون منطقه میان و مسیر ردپاهاشون هم مشخصه/ پیشنهادات یا تجربیاتی اساتید و دوستان برای شکار در این شرایط چی هست؟/البته اکثر تایپیکهای شکار گراز رو خوندم و ممنونم از دوستان/ ما یک تفنگ گلوله زن داریم و یک ساچمه زن یک لول و تابحال هم تجربه شکار نداشتیمKhansariha (8)
(2014-07-15 09:20 PM)hoseinrtt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما میخواییم بریم شکار گراز تو کوهای بینالود!..منطقه باغ کشاورزی هست روی کوه/معمولا گرازها برای خوردن زردالو و تخریب درختها و کندوکاو زمین! شبها به اون منطقه میان و مسیر ردپاهاشون هم مشخصه/ پیشنهادات یا تجربیاتی اساتید و دوستان برای شکار در این شرایط چی هست؟/البته اکثر تایپیکهای شکار گراز رو خوندم و ممنونم از دوستان/ ما یک تفنگ گلوله زن داریم و یک ساچمه زن یک لول و تابحال هم تجربه شکار نداشتیمKhansariha (8)

سلام عزیز وللا اگه پروانه شکار دارید برید وگرنه براتون دردسر میشه مخصوصا این روزها که واقعا گنجیشک بزنی گیر میدن
اما برای شکار گراز توی روز و پای پیاده که اصلا فکرش رو نکنید درسته گزار چشم ضعیفی داره اما قدرت بویایی فوق العاده ای داره
تو خراسان و همین منطقه که شما فرمودید روال کار اینطوره که تو شب که مهتاب نیست با ماشین مناسب و پرژکتور میرن تو منطقه که گراز خسارت میزنه باغات سیب و ......معمولا پرژکتور بیشتر از 150 متر رو نشون نمیده و باید طی مسافت کنید تا بلاخره تو دید بیان و اون موقع بزنیدشون خیلی کار ساده ای نیست اما بهرحال حس خوبی داره فقط باز هم میگم حتما پروانه شکار داشتید برید وگرنه واقعا ارزش نداره
موفق باشید
(2014-07-15 09:53 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیز وللا اگه پروانه شکار دارید برید وگرنه براتون دردسر میشه مخصوصا این روزها که واقعا گنجیشک بزنی گیر میدن
اما برای شکار گراز توی روز و پای پیاده که اصلا فکرش رو نکنید درسته گزار چشم ضعیفی داره اما قدرت بویایی فوق العاده ای داره
تو خراسان و همین منطقه که شما فرمودید روال کار اینطوره که تو شب که مهتاب نیست با ماشین مناسب و پرژکتور میرن تو منطقه که گراز خسارت میزنه باغات سیب و ......معمولا پرژکتور بیشتر از 150 متر رو نشون نمیده و باید طی مسافت کنید تا بلاخره تو دید بیان و اون موقع بزنیدشون خیلی کار ساده ای نیست اما بهرحال حس خوبی داره فقط باز هم میگم حتما پروانه شکار داشتید برید وگرنه واقعا ارزش نداره
موفق باشید

سلام
البته پروانه شکار اونجایی که ما میریم نمیخوا یه جای دور دسته نه محیط بانی هست و نه ادم!
البته محیط بانهای اونجاهم خودشون از دست گرازها مینالن و کاری به کسی که گراز بزنه فک نکنم داشته باشه..کوهای نیشابور بسیار عالی هست برا شکار گراز ...
پدرم بیش از صد درخت گردو و البالو و غیره که خودش 5 سال پیش کاشته بود رو همین امسال از دست داد به علت تخریب وشکست شاخ برگ و تنه! دیگه واقعا افته و رحمی هم نمیشه داشت Khansariha (367)
با سلام
ببینین دوستان اصلا به این چیزا نیست چون شما نیتتان خوب نیست اینا هم نمیمیرن روایت داریم که گراز رو باید فقط اقلیتهای مسیحی (ارامنه دقیقتر بنده) باید بخوریم دیگخ دوستانی هم که شکار میکنند یه تماسی بگیرن که هم دنیا رو داشته باشند هم آخرتو ولی جدای از شوخی از شکارهای سخت و با هیجان بسیاره که با شکار کل و قوچ خیلی تفاوت داره و به نظر بنده لدتشم بیشتر با ارزوی موفقیت برای گراز زنها
با سلام :
بارون گورگن ، خیلی مخلصیم !!! پس بگو چرا اینهمه چهار پاره و گلوله رو حروم کردیم هیچی هم نیوفتاد ، اشکال کار از نیت خراب بوده !!!!! البته باید یه کمی هم بهش جنس خراب رو اضافه کرد !!!!!!خخخخخخخخخخخ
شما لوله برنو رو فرچه کاری کن انشالله در فصلش در رکابتون شاگردی کنیم ببینیم کجای نیتمون اشکال داره !!!خخخخخخ
آخه من خیلی مواظب اینم که هم دنیا رو داشته باشم هم آخرت رو Khansariha (219)
پاینده باشید
باور بفرمائید بنده لذت میبرم که در رکاب دوستان خوبم باشم مخصوصا که ادم ندیده هم دوست پیدا کنه که واقعا دلی میشه اتفاقا از دوستان فارسی زبان بنده امروز رفتند گرگان که متاسفانه بنده نتونستم همراهیشون کنم انشالا خدا بخاد هفته جاری شاید به طارم سری بزنیم تماسهائی مبنی بر هجوم گرازها به مزارع برنج شده تا خدا چی قسمت کنه
(2014-07-15 10:20 PM)hoseinrtt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-15 09:53 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موفق باشید

سلام
البته پروانه شکار اونجایی که ما میریم نمیخوا یه جای دور دسته نه محیط بانی هست و نه ادم!
البته محیط بانهای اونجاهم خودشون از دست گرازها مینالن و کاری به کسی که گراز بزنه فک نکنم داشته باشه..کوهای نیشابور بسیار عالی هست برا شکار گراز ...
پدرم بیش از صد درخت گردو و البالو و غیره که خودش 5 سال پیش کاشته بود رو همین امسال از دست داد به علت تخریب وشکست شاخ برگ و تنه! دیگه واقعا افته و رحمی هم نمیشه داشت Khansariha (367)

سلام به شما هیچ وقت فکر نکنید که هر جا دور افتاده باشه خبری از محیط بانی نیست آدم فضول زیاده و موبایل هم تو جیب همه هست ...... بعضی مناطق طبق گفته خودتون گراز زیاد داره و محیط بانی عاجز شده اینقدر کشاورز میاد گزارش و شکایت میکنه اما قانون شکار با مجوزهست ببینه این چیزها رو قبول نمیکنه و یکراست داگستری Khansariha (226) .................................. و اما شما باید به اون منطقه برین رد پاها رو خوب نگاه کنید ببینید رد یک گراز است یا چند گراز اگر رد یگ گراز بزرگ و رد چند گراز کوچک کنارش بود پس باید از مردم آن منطقه بپرسید که کجا نیزار و بیشه وجود دارد که آب هم داشته باشد ( دراین فصل ماده گراز با توله هایش آنجا دیده میشود ) و اگر فقط رد یک گراز بزرگ بود پس بدانید که یه گراز نر است توی کوه را باید بگردید معمولا زیر تخته سنگ سایه دار میخوابد و اگر تیکه نیزار کوچکی هم پیدا کند در آنجا استراحت میکند
درود به تمامی دوستان شکارچی و اهل طبیعت .
من عضو تازه وارد هستم .
از مطالبتون خیلی استفاده کردم . سپاس که تجربیاتتون رو در اختیار میذارید .
من شمال هستم گیلان و البته کوهنورد . و خوشبختانه در فصل های مختلف گراز با اندازه های مختلف در حین کوهنوردی میبینم . نکته جالب اینه که : : تو گیلان گراز خیلی زیاد شده . و جالبتر تو سال گذشته اندازه های خیلی بزرگ از گراز دیدم که جدن فکر میکردم دچار توهم شدم .
سوال زیاد هست . اما در مورد پوست کندن گراز و سلاخیش کنجکاو شدم . Khansariha (226)
آخه دوستان دیگه گراز میزنن قد گاو دورگه بعد تبدیل میشه به چند یخدان . Khansariha (108)
آقا مسخرم نکنید گراز زدیم ولی خوب فقط زدیم و شکارشون کردیم دیگه
شکار گراز با تله جنگلی البته سایز کوچک من تجربه کردم و زوبین هم بسیار بسیار ظریف و زیبا و مهیجه . البته ما چون سوراخ های کوه رو هم باید بلد باشیم . دسترسی به توله گراز هم داریم تا به حال خیلی توله گراز پیدا کردیم Khansariha (367)
البته کلی عکس و بازی بعد بردیمش امن ترین جایی که والدین محترمش پیداش کنن ولش کردیم . البته این مال زمانهایی که شخصیت کوهنورد داریم .Khansariha (239)Khansariha (239)
دوستان به چه شکل میشه مجوز دفع آفاتKhansariha (8) گراز محترم رو گرفت تا جایی که یادمه به جز چند بار که خود محیط زیست اعلام کرد گراز ممنوع بوده و هیچ کس هم شکار نمیکرد گاهی تیر در میرفت میخورد به گراز های بخت برگشته .
ولی جدن راه مناسبی هست که دچار مشکلات قانونی نشیم ؟
با سلام
بهتری و امنترین و انسانی ترین راه اینه که یک دوست ارمنی پیدا کنی (به هر کدام هنوز نگفته بهترین دوستت میشم Khansariha (172)میتونی امتحان کنی) بسیار جواب میده بخدا
ببخشید یک سوال شخصی شما کجا تشریف دارین؟Khansariha (8)
با سلام :
گورگن جان به این دوستمون چکار داری ؟ من همینجام بیخ گوش ات !!!!! یه کاری هم میکنم بهترین دوستم بشی !!!!خخخخخخخخ
تازه بقیه دوستات هم باهام دوست بشن !!!!خخخخخخ شما فقط لب تر کن
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
لینک مرجع