انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار گراز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
سلام به همه دوستان یه روز برای شکارکبک رفتیم بیرون که به یک گله گراز برخورد کردیم وباشماره 1 به سمت یکیشون شلیک کردم که یک دفعه چندتا شون گرفتن روی من ودوستم فقط شانس اوردیم که تونستیم فرار کنیم وگرنه تاحالا هفت کفن پوسونده بودیم اینو گفتم برای دوستانی که بافشنگ نامناسب میرن شکار گراز
(2015-02-02 12:22 PM)BERETA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان یه روز برای شکارکبک رفتیم بیرون که به یک گله گراز برخورد کردیم وباشماره 1 به سمت یکیشون شلیک کردم که یک دفعه چندتا شون گرفتن روی من ودوستم فقط شانس اوردیم که تونستیم فرار کنیم وگرنه تاحالا هفت کفن پوسونده بودیم اینو گفتم برای دوستانی که بافشنگ نامناسب میرن شکار گراز

قابل توجه عزیزانی که میفرمایند یجایی هست اطراف گوش و چشم گراز که با تفنگ بادی و پی سی پی و امثالهم میشه بزنی بره تو مغزشو هزارجور داستان دیگه که روی کاغذ و حرف تئوری جواب میده ولی درعمل....!!!
به همچین چیزهایی حتی نباید فکرکرد!!!!!!
قصد من بی احترامی به عزیزانی نیست که در همین تاپیک اینجور موارد رو عنوان کردن/ بالاخره سوال و جوابی میشه و نظرات گفته میشه و هیچ عیبی هم نداره ولی خواهشن به عواقب عرایضمون حداقل در تاپیک های اینچنینی (که با کارهایی باریسک بالاتر مثل شکار گراز سر و کار داره) بیشتر دقت کنیم. حتی اگر روش غیر متعارف و ابتکاری که عملی هم بود بلد بودید قبل از اینکه مطرح بفرمایید درمورد عواقب احتمالی که ممکنه واسه دیگران پیش بیاره بیشتر تامل کنید.
باتشکر.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام به همه دوستان شکار گراز با پی سی پی و... که نهایت قدرتش 200ژول هست یعنی اینکه ازجونت سیر شدی وبه اقا گرازه میگی بیا منو بکش من با فشنگ شماره یک تازه بالوله فول چک زدم به سرش انگار که قلقلکش داده باشم وبیشتر باعث عصبانیتش شدم فقط خواست خدا بود که زنده بمونیم وگرنه هردوتامون هم له شده بودیم هم سقوط میکردیم ته دره من که دیگه همچین ریسکی نمیکنم وازدوستان خواهش میکنم همچین ریسکی نکنند جون انسان ارزشش بیشتر ازاین چیزاست.
الآن روی صحبتتون به من بود دیگه آقای FMJ ؟ خخخخخخخ Khansariha (219)

تو یوتوب کلیپ های شکار گراز با پی سی پی مجود هست ، البته بیگ بور نه ها ! دیانا p1000 ...Khansariha (214)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنده هم اشاره کردم که حتما باید حالت کمین و با امنیت کامل باشه ! چون گراز دیدم که با پنج بار شلیک چهارپاره از نخجیر 1 از پا دراومده !!!! طرف هم شکارچی فرز و دست به تیری بود ...Khansariha (226)
(2015-02-02 01:23 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الآن روی صحبتتون به من بود دیگه آقای FMJ ؟ خخخخخخخ Khansariha (219)

تو یوتوب کلیپ های شکار گراز با پی سی پی مجود هست ، البته بیگ بور نه ها ! دیانا p1000 ...Khansariha (214)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنده هم اشاره کردم که حتما باید حالت کمین و با امنیت کامل باشه ! چون گراز دیدم که با پنج بار شلیک چهارپاره از نخجیر 1 از پا دراومده !!!! طرف هم شکارچی فرز و دست به تیری بود ...Khansariha (226)

از اونجایی که میدونم انسانی بزرگوار و از پیشکسوت های انجمن هستید بله اشاره م به ارسال های گذشته ی شما هم بود / نه از اونجایی که بگم نادرست فرمودید/به هیچ وجه/ اتفاقا ازشون استفاده های مفیدی کردم و کلی به اطلاعاتم افزوده شد/ منم خیلی فیلمهای مشابه اینچنینی دارم و بعضیهاش واقعا حیرت آوره/ از اونجایی که واسه دوستان کم تجربه تر مثل خودم یوقت سوء برداشتی پیش نباد بهش اشاره کردم/ البته شما هم در ارسالهای بعدیتون قدری این مساله رو دقیقتر بررسی فرمودید منم در تکمیل عرایض شما این مساله رو عنوان کردم ...
میدونم شما هم همین عقیده رو دارید که با شرایط و امکانات ما این قبیل روشها به کل غیر ممکنه و دوستان علاقمند به شکار گراز حتی فکرشم نباید بکنن که با پی سی پی و امثالهم که دردسترسونه اقدام به این کار کنن.
با تشکر.Khansariha (48)
شما لطف دارید دوست عزیز ، بنده فقط دارم خدمت بزرگواران درس پس میدم Khansariha (8)

در درست بودن فرمایشات شما هیچ تردیدی نیست ، قصد از زدن پست قبلی شوخی و انتقال اطلاعات خدمت دوستان بود ...

در تکمیل فرمایش شما باید عرض کنم شکار گراز به قدری خطرناک هست که هرگز هیچکس رو تشویق به انجامش و حتی دعوت به همراهی هم نکردم !!

در طی سالهای اخیر که دنبال این نوع شکار بودم چیزهای خطرناک زیادی دیدم که باعث شد همیشه با افراد با احتیاط و مسئولیت پذیر به شکار برم !

Khansariha (8)
شوخی با گراز و دست کم گرفتن شکارش مثل شوخی با یه تفنگ اماده شلیکه که لولش به طرف خودتونه. اصلا شوخی بردار نیست.
سلام به همه دوستان دوروز پیش رفتم تو باغ مان که ناگهان دیدم بوتهای انگور که تو این فصل خشکن انگار شخم زده شده
تمام باغ داغون شده یمقدار رو زمین توجو کردم دیدم رد پای گراز هست رفتم از تو دامداری اسلحه رو برداشتم برگشتم به باغ کل محدوده رو گشتم چیزی ندیدم حتی ردپاشم از تو باغ دنبال کردم اما بعد 500 متر محو شده بود برگشتم تا که امروز 5/5 صبح برای کپک زدم بیرون پیش خودم گفتم از کنار باغ برم رسیدم به محدوده باغ تازه هوا کمی روشن شده بود ناگهان دیدم یه چیزی وسط باغ داره تکان میخوره حدود 250 متر فاصله داشتم کمی جلوتر رفتم دیدم یه گرازه خیلی خیلی بزرگه حدود 200 متر فاصله داشتم کمر اسلحه رو شکستم دوتا چهارپاه 9 تایی گزاشتم کمر اسلحه رو بستم از زیر مرز باغ به صورت نیم خیز به سمت گراز حرکت کردم طوری که متوجه من نشد تا به جایی رسیدم که میزان پشت سرش بودم و فاصله حدود 80 متر یواش از مرز باغ بالا رفتم ناگهان گراز متوجه من شد برگشت من سریع قراول رفتم لول بالا رو شلیک کردم گراز تلو تلو خور داشت میخورد زمین که ناگهان امد به سمت من سریع بی معتلی تیر دوم رو شلیک کردم که گراز خورد زمین شروع کرد به خرناس کشیدن برای احتیاط کمر اسلحه رو شکستم دوتا چهارپاره دیگه از تو قطار در اوردم توی اسلحه گزاشتم اهسته اهسته رفتم بالای سرش دوتا چهارپاره تو گردن با سرش و شکمش خورده بود ولی باز زنده بود وخور خور میکرد و بعد پنج دقیقه مرد با براوردی که کردم تقریبا ۲۸۰ کم کم وزن داشت .
اینم خاطره شکار امروز ما . موفق باشید
(2015-02-09 12:19 AM)AKKR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان دوروز پیش رفتم تو باغ مان که ناگهان دیدم بوتهای انگور که تو این فصل خشکن انگار شخم زده شده
تمام باغ داغون شده یمقدار رو زمین توجو کردم دیدم رد پای گراز هست رفتم از تو دامداری اسلحه رو برداشتم برگشتم به باغ کل محدوده رو گشتم چیزی ندیدم حتی ردپاشم از تو باغ دنبال کردم اما بعد 500 متر محو شده بود برگشتم تا که امروز 5/5 صبح برای کپک زدم بیرون پیش خودم گفتم از کنار باغ برم رسیدم به محدوده باغ تازه هوا کمی روشن شده بود ناگهان دیدم یه چیزی وسط باغ داره تکان میخوره حدود 250 متر فاصله داشتم کمی جلوتر رفتم دیدم یه گرازه خیلی خیلی بزرگه حدود 200 متر فاصله داشتم کمر اسلحه رو شکستم دوتا چهارپاه 9 تایی گزاشتم کمر اسلحه رو بستم از زیر مرز باغ به صورت نیم خیز به سمت گراز حرکت کردم طوری که متوجه من نشد تا به جایی رسیدم که میزان پشت سرش بودم و فاصله حدود 80 متر یواش از مرز باغ بالا رفتم ناگهان گراز متوجه من شد برگشت من سریع قراول رفتم لول بالا رو شلیک کردم گراز تلو تلو خور داشت میخورد زمین که ناگهان امد به سمت من سریع بی معتلی تیر دوم رو شلیک کردم که گراز خورد زمین شروع کرد به خرناس کشیدن برای احتیاط کمر اسلحه رو شکستم دوتا چهارپاره دیگه از تو قطار در اوردم توی اسلحه گزاشتم اهسته اهسته رفتم بالای سرش دوتا چهارپاره تو گردن با سرش و شکمش خورده بود ولی باز زنده بود وخور خور میکرد و بعد پنج دقیقه مرد با براوردی که کردم تقریبا ۲۸۰ کم کم وزن داشت .
اینم خاطره شکار امروز ما . موفق باشید

سلام.دوست عزیز تیغ برا.میخواستم بپرسم با چه تفنگی و چه چوکی این گراز رو شکار کردید؟ در ضمن فشنگ چهارپاره تون فابریک بود یا دستپر؟
سلام دوست عزیز با اکار لول بالا ۴ خط لول پایین ۵خط چهارپاره ها هم فابریک بودند استرلینگ
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
لینک مرجع