انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار گراز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
کلا شکار شکار تنها حال نمیده حالا هر چی شکار بزرکتر و خطر ناکتر باشه بیشتر همراه میطلبه. من شخصا و بدون مبالغه بگم که هر چی همراهم بزرگتر و با تجربهتر باشه من لذت بیشتری میبرم. حرف گذشتگان همیشه طلا بود؛طناب از هر جایی که کلفتره زودتر پاره میشه.
من واسه پرنده زدن هم برادرمو همراه خودم میبرم خیلی حال میکنه مخصوصا لحظه ریختن پر های پرنده تو هوا .
خودمم شکار پرنده رو بیشتر میپسندم
همین الان هم15نفر به دست گراز زخمی شدن چنتا شونم شدید زخمی شدن تو کوهرنگ یکی از شهرستان های استان ما
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2016-01-07 07:48 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
؛طناب از هر جایی که کلفتره زودتر پاره میشه.

کاربخش جان ضرب المثل ش اینجوریه ( طناب باریک بشه پاره میشه اما ظلم کلفت بشه )
باباایووووول دمت گرم آسمان جانKhansariha (8)
دارم ازخنده ریسه میرمKhansariha (401)Khansariha (401)Khansariha (401)Khansariha (401)Khansariha (401)Khansariha (401)Khansariha (401)Khansariha (188)
سلام
دوستانی که در شکار گراز تخصص دارند لطفا بفرمایند یک نر اینچنین که هنوز دندانهای نیشش از دهان بیرون نیامده تقریبا چند ساله است؟ آیا گرازهای با این هیکل هم خطرناک هستند؟
[تصویر: 20160122-1702192222.jpg]
موفق باشید
به نظر خود من مهم نیست با چه سلاحی شکار میکنین مهم اینه که بدون دقیقا کجا بزنین و چکار کنین من خودم کلیپ های زیادی دارم که حتی ............. وتو کلیپ هم توضیح داده میشه که مهم جثه گراز نیست اگر پشت گوش روی گردن رو بزنین با هر جثه ای میوفته فقط دوستانی که تجربشو ندارن اصلا امتحان نکنن که = مرگ شکارچی ناشی هست
اینم بگم من خودم ...... شکار میکنم به روش کمین روشم هم اینه که همیشه جایی که رودخانه داره جاشون رو مشخص میکنم سمت مخالف روخانه کمین میکنم تو چادر که حیوون نتونه حمله هم بکنه تا الانم مشکلی نداشتم
شرمنده یک نکته دیگه رو هم بگم که جایی برای ابهام و بحث نباشه همه شکارهام در جا فریز میشن و تا حالا نشده اگر یک درد هم شک داشته باشم که ممکنه به جای حساس نخوره یا فاصله زیاد باشه شلیک کنم
دوست تازه وارد عزیز هر چیزی اصولی داره.تفنگ بادی ماهیت تفریحی داره.یه زمانی همین کارها با خفیف موجب شد پر طرفدارترین سلاح خونه نشین بشه و ارزوش به دل دوست دارانش بمونه.این صحبت ها و اعمال بزودی آرزوی همین تفنگ بادی رو هم به دلمون میگذاره.نشونه هاشم ممنوعت پی سی پی های قوی هست.خدا بخیر کنه این کارای دوستان کار دستمون نده.آخه تفنگ بادی با ساچمه یک گرمی و شکار گراز.واقعا چی میشه گفت.از ماست که بر ماست
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دوست و همشهري گرامي.اولا ورودتون رو خيرمقدم ميگم. فعلا نميشه هيچي گفت.فقط انشاالله به مرور زمان با فضاي انجمن و روحيات و خيلي مسائل آشنا ميشيد و تبادل نظر با ساير دوستان*نظرتون رو عوض ميكنه.بنده كه كوچيك اساتيد و عضو كوچكي از انجمن هستم و افتخارم هم همينه اما بهرحال به عنوان عضو كوچيك انجمن*ورودتون رو خوشامد ميگم و بعنوان يك همشهري شما رو به ارسالهاي با رعايت و مراعات بيشتر و عدم حساسيت زايي دعوت ميكنم.چون بعضي ارسالها در شرايط و حساسيتهاي فعلي*عواقبي بسيار فراتر از انتظار براي انجمن و خود شما و حتي شايد استفاده كنندگان و دارندگان سلاح بادي و پي سي پي يا هر مقوله ديگر مرتبط با تيراندازي و شكار داره.پس خواهشا در ارسالهاتون اين نكته رو مدنظرتون داشته باشيد.حق نگهدار شما و همه دوستان و اساتيد انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)
در این زمینه خیلی مسائل هست که جای بحث داره ولی بهتره ادامه ندیم
گذاشتن تصویر شکار یک گراز کم سن.....وبحث در مورد کالیبر 5.5 برای شکار چها ر پا زیاد مناسب نیست . همین یک سایت پر بیننده رو به درد سر می ندازه . گزاشتن تصویر شکار در این سایت چند سالیست ممنوع شده به خاطر همین ... چند روز این سایت بسته بود .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
لینک مرجع