انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار گراز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
با درود
یک و هفت دهم گرم باروت و شش تا چارپاره نه تایی به نظر من بهترین زهر و پترن رو داره
(2015-01-31 11:05 AM)frank نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با درود
یک و هفت دهم گرم باروت و شش تا چارپاره نه تایی به نظر من بهترین زهر و پترن رو داره

باسلام.
فرانک عزیز حالا چرا 6 تا ؟؟؟؟؟؟
1/7 باروت با 21 گرم ساچمه نتیجش میشه پس زدن ساچمه ها یعنی پترن نامناسب!!! واسع لغت زهر ساچمه هم که فرمودید بستگی به ابن داره که چی معنیش کنید! اگه منظورتون قدرت نفوذ ساچمه ست که قدرت زیاد با امکان اصابت پایین و بقول دوستان شانسکی که بدرد نمیخوره !!!!!
وقتی میگن فشنگ "زهر" خوبی داره فرض براینه که همه ی فاکتورهاش اندازه و مفیده و درکنار پترن مطلوب سعی شده بیشترین قدرت نفوذ را هم داشته باشه !!!
سعی کنید تغییرات ابتکاری رو در چهارچوب استانداردهای کلی انجام بدید تا نتایج بهتری رو مشاهده فرمایید. موفق باشید.Khansariha (48)
باتشکر.Khansariha (8)
سلام برا شکار گراز هیچ فشنگی به تک گلوله نمیشه به هر جاش بخوره در جا میفته ..چهارپاره خیلی ریسکه اگر زدین زخمی شد آمد تکلیف چیه ..خودم و دوستم یه بار 8 تا فشنگ چهارپاره خارجی و دستر به یه گراز نر در فاصله 5 متر تا 20 متر زدیم رفت که بره قطره قطره ای خون داده بود ولی رفت ..... چهارپاره فقط جای حساس میتونه کاری بکنه...
(2015-01-31 08:48 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برا شکار گراز هیچ فشنگی به تک گلوله نمیشه به هر جاش بخوره در جا میفته ..چهارپاره خیلی ریسکه اگر زدین زخمی شد آمد تکلیف چیه ..خودم و دوستم یه بار 8 تا فشنگ چهارپاره خارجی و دستر به یه گراز نر در فاصله 5 متر تا 20 متر زدیم رفت که بره قطره قطره ای خون داده بود ولی رفت ..... چهارپاره فقط جای حساس میتونه کاری بکنه...

تگ گلوله چه سایزی؟
اسلاگ یا گرد؟؟
(2015-01-31 08:58 PM)mazandaran نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-31 08:48 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تگ گلوله چه سایزی؟
اسلاگ یا گرد؟؟

سلام دوست عزیز یه پشنهاد براتون دارم اگر تاپیکهایی که مورد علاقتونه یه بار کامل بخونید خیلی از نیازهاتون برآورده میشه ............ تک گلوله با اسلاگ فرقی نداره یکی هست ... تک گلوله ترکیه من استفاده میکنم چون قطر اطراف اون خیلی نازکه و همچنین کاملا تو خالیه و به لول فشار نمیاره
(2015-01-31 09:04 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-31 08:58 PM)mazandaran نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تگ گلوله چه سایزی؟
اسلاگ یا گرد؟؟

سلام دوست عزیز یه پشنهاد براتون دارم اگر تاپیکهایی که مورد علاقتونه یه بار کامل بخونید خیلی از نیازهاتون برآورده میشه ............ تک گلوله با اسلاگ فرقی نداره یکی هست ... تک گلوله ترکیه من استفاده میکنم چون قطر اطراف اون خیلی نازکه و همچنین کاملا تو خالیه و به لول فشار نمیاره

عمو انقدم دیگه نا بلد نیستم!! اخه دوجور تگ گلوله هست،یکیش کاملا گرد و کروی شکله،یکیس یکم فرق میکنه نو کش کشیده تره.منظورم این بود بین این دوتا کدوم واس شکار بهتره
قصد جسارت نداشتم دوست عزیز منم اول آمدم تو انجمن نا بلد بودم...... تک گلوله گرد داریم و انواع دیگر هم داریم که استوانه ای و تو خالی هستن ...در اولین فرصت عکس همه رو براتون میزارم
(2015-01-31 09:19 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قصد جسارت نداشتم دوست عزیز منم اول آمدم تو انجمن نا بلد بودم...... تک گلوله گرد داریم و انواع دیگر هم داریم که استوانه ای و تو خالی هستن ...در اولین فرصت عکس همه رو براتون میزارم

چشم.ممنون
با درود
دوست عزيز ممنون از راهنماييتون حقيقتش ١٠سال پيش يكي از دوستان اين فرمول رو به من گفت من هم استفاده كردم تا الان با سنت اتين دوستم و بعدا كه خودم آكار گرفتم تو اين ١٠ سال شايد ٣٠ تا گراز زدم با كمترين خطا از ١٠ متر تا ٨٠ متر ولي بيشتر ٤٠ ٥٠ متر بوده از لحاظ علمي نميدونم ولي تجربي خوب جواب داده و از فابريك هم جمعتر و قوي تر ميزنه حالا شما هم يه امتحان بكن شايد خوشتون اومد و نتيجه رو هم تو سايت قرار بده
با تشكرKhansariha (8)
(2015-01-31 10:05 PM)frank نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با درود
دوست عزيز ممنون از راهنماييتون حقيقتش ١٠سال پيش يكي از دوستان اين فرمول رو به من گفت من هم استفاده كردم تا الان با سنت اتين دوستم و بعدا كه خودم آكار گرفتم تو اين ١٠ سال شايد ٣٠ تا گراز زدم با كمترين خطا از ١٠ متر تا ٨٠ متر ولي بيشتر ٤٠ ٥٠ متر بوده از لحاظ علمي نميدونم ولي تجربي خوب جواب داده و از فابريك هم جمعتر و قوي تر ميزنه حالا شما هم يه امتحان بكن شايد خوشتون اومد و نتيجه رو هم تو سايت قرار بده
با تشكرKhansariha (8)

خوب به هر حال هر کسی به شیوه ای شکار گراز میره ...من شخصا به جز فشنگ تک گلوله عمرا به گراز شلیک نمیکنیم.و تا به حال نتیجه های خوبی گرفتم بچه ها پارسال عکسها ی شکار گرازم رو تو تاپیک تصاویر شکار دیدن ...به هر حال سلیقه شکار تنوع زیادی داره
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
لینک مرجع