انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار گراز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
با سلام.
شکار گراز در مزرعه یونجه با پنج تیر پران ترک چهارپاره 9تایی دست پر (باروت 1.9 گرم ود بدن باله ) فاصله حدود 75 قدم و پوزش به دلیل کیفیت پایین عکس در شب و استفاده از دوربین گوشی [تصویر: 14101978581.jpg]
سلام دوستان العان فصل شکار نیست نزارید بهتره . داستان می شه موفق باشیدKhansariha (8)
دوستان بهتره ادامه بحث شكار گراز رو اگه ميخوايد ادامه بديد اينجا ادامه بديد كه تاپيك فشنگ خراب نشهKhansariha (8)
(2014-10-30 06:18 PM)Zoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بهتره ادامه بحث شكار گراز رو اگه ميخوايد ادامه بديد اينجا ادامه بديد كه تاپيك فشنگ خراب نشهKhansariha (8)

دوست عزی دیگه ادامه دادن نداره که همونطور که خودتون فرمودید این که بشه گراز رو با ساچمه ی شماره 6 از پا در آورد کاملا حرف بی پایه و اساسه و هرکی این حرفو زده مثل خود من تا حالا گراز ندیده .
Khansariha (8)
آقایون من تا حالا گراز هم از نزدیک ندیدم پس نباید بیام بگم من گراز رو با فشنگ شماره شش کشتم . مگه حتما باید تو این انجمن یه چیزی بگم که یه چیزی گفته باشم !!!!
آقایون من وقتی چیزی رو بلد نیستم نظر نمیدم پس خواهشا دوستانی هم که بلد نیستن اینجا مسابقه ی علم و دانش و به رخ کشیدن معلومات نداشته نیست و کسی حتما از شما نظر نخواسته که یه چیزی بگید که به هیچ وجه درست نیست و باعث جون یه مبتدی مثل بشه . چون اگه اتفاقی بیفته که باعثش حرف شما و من باشه خون اون طرف با کسی هست که حرف بی اساس زده
در کل از تمام دوستان و اساتید عزیز معذرت می خوام که کمی تند پست گذاشتم
Khansariha (8)
[تصویر: 14147080901.jpg]
یک موضوع ساده ممکنه منجر به سوأتفاهم شود و گاهی شوخی گرفتن آن نیز بیشتر باعث رنجش میشود . Khansariha (8)
خب برای زدودن دلها از زنگار بهتره اول پستهای اخیر را کمی پاکسازی کنیم Khansariha (8)
حق با شما هست بنده از شما و دیگران معذرت میخام
والا رفقا منم یک چیزی بگم
البته این نصیحت و این حرفها نیست
چون خودتون میدونین من کوچیک همه جمع هستم Khansariha (8)
من باب یاد اوری
تو زندگی و رفاقت باید گاهی کوتاه اومد
تو فضای مجازی باید بیشتر کوتاه اومد
تو همین سایت یکبار یک نفری که خودش میدونه به من گفت تا حالا اسلحه دست نگرفتی
در حالی که حقیر از بچگی با اسلحه بزرگ شده ام و اسباب بازیم اسلحه بوده
بعدها هم که خدا زد پس کلمون این اسلحه و اسلحه خونه ولمون نکرد
من گفتم بله حق با شماست
ببخشید و........................
یک بار هم بحث تخصصی متالوژی بود بازم دیدم
فضا داره متشنج میشه
اومدم گفتم بله حق با رفقاست و من اشتباه کردم و ......
چون کسی که
اینکاره باشه فرق حق و باطل رو میدونه
کسی هم که
کمی فکر کنه میدونه که هر چیزی رو بهر کاری ساختن
و جریان ساچمه و بالستیک و اینها هم تو
صفحات این سایت وزین فراوونه
کسی هم که طالب علم باشه میره دنبالش و پیدا میکنه
اگر هم که نه........دیگه کار سخت میشه.............
بازم تو بیان کلمات کم اوردم ای بابا Khansariha (226)
منظور اینکه یک نوجونی چیزی گفت
رفقا زیر سیبیلی رد کنن و کشش ندن موضوع رو ما خودمون هم تو نوجوونی زیاد سوتی دادیم مگه غیره اینه.....
********************************************************************************​**********************************************
برای اینکه تایپیک تو باقالی نره
یک سوال تخصصی:
این گراز های مادر مرده رو که میزنیم ما
نمیشه از جاییش استفاده کرد
حالا نه خوراکی اما صنعتی و اینجور چیزها؟؟؟
جناب قاسملو شما هم امدی تو میدون خیلی هم ظریف!!!!!!!!!!!!!!Khansariha (48)
والا جناب قاسملو من ديدم اكثرا دوستان فيله و راسته و در بعضي مواقع دست و پاشو ميبرن
ولي منظورتونو از استفاده صنعتي متوجه نشدم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
لینک مرجع