انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار گراز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
من این عکسهارو از اینترنت گرفتم.این عکسها شکار گراز در ترکیه رو نشون میده که از لحاظ شکار یکی از کشورهای واقعا غنی در سطح دنیاست.نفر وسطی در عکس اول هم "علی بیرردینچ" یکی از شکارچیهای مشهور و قانونمند کشور ترکیه هستش.
شکار گراز واقعا لذت داره.
تو این سایت تصاویر جالبی برای شکار گراز ثبت کردن:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخر این هفته قراره برم شکار گراز . چهار پاره هم تهیه کردم تا بدوزمش به هم. چند تا پروژکتور خریدم قرار بود وصلش کنم روی وانتم ولی این چند روزه همش هوا بارونیه و جوشکاری یه کم سخته ولی اگه خدا بخواد فردا تمام پروژکتور ها را روی سقف ماشین نصب میکنم و فردا شب میریم جنگل شکار گراز .
سلام فکر کنم فهمیدن نقاط حیاتی و قلب و ریه حیون وقت شکار بدرد میخوره

[تصویر: 1i6t03bpdpoj09iisli.jpg]
با سلام خدمت دوستان گرامي
اقا من تازه عضو اين انجمن شدم وتا حالا پست نزدم و فقط به خوندن مطالب ساير دوستان گرامي و اساتيد معظم بسنده كردم اين فروم هم قبلا خونده بودم وپسته اش اغلب قديمي بودن تا امروز كه مجددا ديدم پست جديدي زدن و گفتم بيا بخونم كه اين پست رو زدم عارضم بحضور دوستاي محترم كه منم به شكار گراز علاقه زيادي دارم ولي از قراري يا گرازهاي طرف ما خيلي زيگيل و زغنن يا گرازهاي سمت شما خيلي رام و دست اموزن اقا اولا كه ده بار ميريم شكار يه بار هم پيدا نميكنيم و اگرم پيدا بشن از فاصله هاي خيلي دور با تمام قوا فرار ميكنن و اصلا به تير چهار پاره نميان مگه با گلوله زني بشه ازشون شكار كرد سه روز قبل بود كه مسافت 350كيلومتري رو براي شكار گراز رفتم وهفت تا هم ديدم متاسفانه هفت تا هم شليك داشتم ولي يه دونه هم نزدم چون دوربين اسلحه ام بالا ميزد و خلاصه خيلي دمق شدم و سه روز ديگه هم دنبالشون گشتم ولي اثري ازشون نبود حالا دوستان عزيز ميگن از گرازها سواري هم ميگيرن بابا خيلي خوش بحالتونه ادرسي بدين ماعقده بدلمون نمونه

يا حق
(2013-02-23 08:09 PM)duckhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان گرامي
اقا من تازه عضو اين انجمن شدم وتا حالا پست نزدم و فقط به خوندن مطالب ساير دوستان گرامي و اساتيد معظم بسنده كردم اين فروم هم قبلا خونده بودم وپسته اش اغلب قديمي بودن تا امروز كه مجددا ديدم پست جديدي زدن و گفتم بيا بخونم كه اين پست رو زدم عارضم بحضور دوستاي محترم كه منم به شكار گراز علاقه زيادي دارم ولي از قراري يا گرازهاي طرف ما خيلي زيگيل و زغنن يا گرازهاي سمت شما خيلي رام و دست اموزن اقا اولا كه ده بار ميريم شكار يه بار هم پيدا نميكنيم و اگرم پيدا بشن از فاصله هاي خيلي دور با تمام قوا فرار ميكنن و اصلا به تير چهار پاره نميان مگه با گلوله زني بشه ازشون شكار كرد سه روز قبل بود كه مسافت 350كيلومتري رو براي شكار گراز رفتم وهفت تا هم ديدم متاسفانه هفت تا هم شليك داشتم ولي يه دونه هم نزدم چون دوربين اسلحه ام بالا ميزد و خلاصه خيلي دمق شدم و سه روز ديگه هم دنبالشون گشتم ولي اثري ازشون نبود حالا دوستان عزيز ميگن از گرازها سواري هم ميگيرن بابا خيلي خوش بحالتونه ادرسي بدين ماعقده بدلمون نمونه

يا حق

داداش از این نزدیکتر میخوای؟؟؟Khansariha (219)Khansariha (214)
اینجا یکی از مناطق حفاظت شده ی شهرماست(اسدآباد) که از ارتفاعات مهم غرب کشوره که شدیدا ازش محافظت میشه و اگه با کارد میوه خوری بگیرنت میبرنت زندان(بدون شوخی)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
خدا كنه روزي برسد كه تمام گونه هاي جانوري مثل اين عكس دوستمون در تمامي مناطق ايران زياد بشه Khansariha (8)

[تصویر: w2841_38196_Wb6Ugu5m.jpg]
آقا سید با پنج تیر که زدی چه شماره هایی تو اسلحه بود؟ همه شون اسلاگ بودند؟
سلام.اولی که بهش خورد اسلاگ بود دومی هم چارپاره 9 تایی بود که البته دیگه کار به چارپاره نگشید.در حال فرار بود که اسلاگ به سرش خورد و از اون ور خارج شد به همین خاطر هم اینجوری خونریزی کرده.یا حق
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
لینک مرجع