انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار گراز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
حالا فرض کن منقرض شد ما دیگه تو ایران گراز نداریم خوب چی میشه افت کم شده خوب بشه
تو منطقه ی ما که کوهستانیه مردم ارزوشونه یه دونه گراز باشه که بیفتن جونش.
یاحقKhansariha (8)
رفقاي عزيز
گراز تراكتور طبيعته و براي دوام جنگلها و حاصلخيزي خاك و انتقال دادن تنوع گياهي وجودش لازمه اما خسارت زدنش به مزارع تقصير اون حيوون نيست تقصير ماست كه زيستگاهش رو نابود كرديم
علاوه بر اون يكي از جانوران مورد شكار در زنجيره غذايي درندگان و گوشتخواران هست و با نبودش فاصله بين ما و درندگان طبيعت يك قدم كمتر ميشه
مطمئن باشيد انقراضش در دراز مدت آسيب شديدي به طبيعت وارد ميكنه
توضیحات خوبی آقا بهروز عزیز دادند
در کل در طبیعت همه چیز بصورت مثبت و منفی هست که بصورت یک زنجیره منظم در آمده و اختلال در این زنجیره نظم طبیعت و بهم میزنه

شما اصلا مساله انسان و در نظر نگیر. انسان در کل این زنجیره اختلال بوجود میاره و فقط به بدنبال سود خودش بوده که بحران زیست محیطی شکل گرفته
برای همین قوانین محیط زیست داره اعمال میشه تا این نظم تا حدی حفظ بشه

وقتی بچه بودم تو باغمون وقتی گراز خسارت میزد میگفتم بزرگ شدم همشونو میکشم. میرزای پیری داشتیم که می گفت اگر همشون و بکشی جنگل و هم کشتی
سلام
اقا من فقط یک دفعه گراز رفتم اون هم بنده اگه بنا بر خود ستایی نباشه بخاطر مهارت در تیراندازی همراه بردن و همه کارها از دنبال کردن
پیدا کردن و غیره به عهده دوستان بود و سهم من شلیک چهارپاره 9 دانه از فاصله حدود50 متری بود که حدود صد متری خودشو

کشید بعد وا داد. وقی رسیدیم بالا سرش مثل لوله افتابه از دهنش خون میرفت و خرخرش به اسمون بود ولی یک 12 دونه خلاصش
کرد طرفای راین کرمان که متاسفانه عکساشو الان دم دست نیست و در اولین فرصت میزارم. تفنگ بایکال سوار و فشنگ دست پر.
خداییش خیلی حال داد. ایا اگر فاصله بیشتر بود بازم جواب میداد؟یاعلی
دوست عزيز واسه گراز نهايت برد مفيد زير ٥٠ متره تازه ٥٠ متر هم خيلي زياده،
ماكه تا حالا بالا ٥٠ متر هر چي زديم شانسي يه ساچمه بهش خورد و تا پس تير بهش نزديم نيوفتاد،تا ساچمه به جاي حساسش نخوره نميوفته ،Khansariha (8)
4پاره تا 100متر هم میتونه قدرت کشندگی داشته باشه اما دیگه گروپ بازی داره واحتمال برخورد به گراز و از اون مهمتر تنگ بغل یاسر حیوان بسیار کمه وگرنه من خودم با 4پاره دست پر خودم به تابلو ی کنار جاده Khansariha (226)تو 60 متر شلیک کردم و با اینکه پرتابه سربی هست و نرم اما باز تو این فاصله ورق رو سوراخ کرد و این ناشی از قدرت زیاد پرتابه هست در فواصل زیر 100 متر
دقيقا همينطوره احتمال برخوردش با نقاط حساس تقريبا تو اون فواصل صفره ،وگرنه ضربش مشكلي نداره،
شما يه ورق ١*١ رو تو ٨٠ متري بزاريد و ٩تايي شليك كنيد ميفهميد تا چه اندازه باز ميزنه
سلام دوستان .من تو فاصله 60 متر هم تونستم گراز رابزنم و با ساچمه هم تو فاصله هفت هشت متری زدم البته تو سرش
سلام
عزیزان من دقیقا نمیدونم گرازهای سمت ما خیلی بزرگتر هستند(و پوست کلفتر)یا مشکل یچیز دیگه اس اخه ساچمه زنی که اصلا بیشتر از 50 یا 60 متر غیر ممکن هست گراز رو بندازه
من با دوستان میریم شکار گراز با تفنگ 3006 وینچستر و یک برنو لول بلند تابحال چند تا گراز زدیم باور کنید بیشترشون که سرشونه خورده گلوله داخل پوست طرف دیگه گیر کرده و در نیومده
یه پوست کلفتی داره که حیرون میمونی شاید بیشتر از 3 تا رو زخمی کردیم و رفتن ردش هم پیدا نبود اخری یه گراز نر خیلی بزرگ سفید رنگ بود که تک هم بود دو تا تیر انداختیم یکی خورد بهش اما رفت
یدونه که قبلا حدود یسال پیش زدیم موقع پوست کردن ساچمه داخل پوستش گیر کرده بود خدا میدونه چه موقع تیر انداختن روش ولی چیزیش نشده بود
کلا حیوون خیلی مقاومی هست نمیخوام بزرگنمایی کنم ولی سمت شمال خراسان بزرگترین گرازها رو داره فکر کنم حدود 200 تا 220 کیلو باشن شاید هم بیشتر
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
لینک مرجع