انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار گراز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
والا دروغ چرا مدتی بود که که میخواستم یک پیشنهادی بدم که دوستانی که میتونند یک گروهی تشکیل بدیم بقول معروف بریم شکار حالا گراز بعد به علت اینکه خب یک سری مشکلات هست این وسط که باید اول حل بشه چون بیابان رفتن کلا خطرناکه ماشین چپ شدن داره زمین خوردن داره دست و پا شکستن داره مامور بازی داره و...بعضی از دوستان خب مشکلی از بابت خانواده و چشم انتظاراشون ندارن یعنی اینکه بنده خداها همه طوره قبول کردن یعنی خدایی نکرده گوش شیطون کر اگه ...دیگه هم قطاراشونو به سلابه نمیکشن ولب خب بعضی در اول راهن و به این مسایل زیاد فکر نمیکنند تا موقعی که دیر میشه ولی باز بنده اگه از دوستان نظرشان مثبت بود میتونیم با هم دیداری داشته باشیم تا هم همدیگرو از نزدبک ببینبم و هم باقی ماجراها و در ضمن بنده اصلا اهل تعارف نیستم
چطور گراز در بعضی مناطق از برج ۵ پروانه صادر میشه در بعضی مناطق اصلا نمیشه
این زبون بسته نمیدونم فکر کنم کر بود بدبخت اخه ما رسیدبم صدای چریدنش میاومد اوم تا ۷۰ متری ایسناد کمی صبر کردیم اومد تا ۳۰ متری بعدش خودشو انداخت جلوی گلوله اونم با پشت گوش خلاصه هدف گیریش عالی ولب کلش گندس چون از نژاد پوزه بلنده وگرنه زیاد لزرگ نبست وزنش حدود ۱۴۰ کیلو بود برای اسنارت اول فصل و اولین روز عالی بود
سلام
دوست عزيز طرح افات گراز محدوديت فصلي نداره،
دوستان مدام دارن ميرن،خودم يه مدت درگير كار هستم وقت نكردم برم،تقريبادر هفته ٢ بار ميرن
سلام دوست عزیز (gorgen) لطفا پیام خوصوصیتونو چک بفرمایید ممنونKhansariha (8)
[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
از شلوغ کاریهامون البته هنوز تمام نشده کمی کارداره اگه این بچها بزارن
[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
گرگن جان اینو پوسوندین یا کله پاچشو میل کردین؟ Khansariha (386)
من يبار سرو زير خاك گذاشتم بعد از ٢ماه رفتم ورش دارم كه ٢تا دندوناشو وردارم ،اينقدر بوي ناجور ميداد كه ترجيح دادم همون موقع زدن شكار دندوناشو بكنم،بوي واقعا بدي ميداد
من اینکارو با جمجمه های دیگه کردم البته هدف خاصی نداشتم فقط میخواستم آزمایش کنم ببینم چجوریه.
ولی زیر خاک گذاشتن به نظرم خوب نیست چون هم بو میده هم طول میکشه و هم جمجمه خراب میشه. یا باید جوشوند بعد درآورد یا اگه میزاریم تو خاک اگه خاک بیابونی و خشک باشه خیلی بهتره.
با سلام
نه خیر ابتدا پوست و گوشتشو تمیزکردم تا جایی که تونستم بعد داخل اهک زنده گذاشتم چند رو ز تا اینکه به این روز افتاده البته نبودم بچه ها گذاشتن زیر افتاب رنگش برگشته باید سفید وکاری بشه
اگه زیر خاک مبزارین باید زبر درخت خاک کنین اونم نه ۲ ماه حداقل ۶-۷ماه عزبزم ۲ ماه که تازه داره روند فسادشروع میشه باید فاسد بشه بعد کرمها و لاروحشرات بیان کارشونو انجام بدن بعد قارچهاو میکروارگانیسمها البته از کبفیت جمجمه خیای پایین میاد ولی بیدردسره
(2014-08-01 03:11 AM)romana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود به تمامی دوستان شکارچی و اهل طبیعت .
من عضو تازه وارد هستم .
از مطالبتون خیلی استفاده کردم . سپاس که تجربیاتتون رو در اختیار میذارید .
من شمال هستم گیلان و البته کوهنورد . و خوشبختانه در فصل های مختلف گراز با اندازه های مختلف در حین کوهنوردی میبینم . نکته جالب اینه که : : تو گیلان گراز خیلی زیاد شده . و جالبتر تو سال گذشته اندازه های خیلی بزرگ از گراز دیدم که جدن فکر میکردم دچار توهم شدم .
سوال زیاد هست . اما در مورد پوست کندن گراز و سلاخیش کنجکاو شدم . Khansariha (226)
آخه دوستان دیگه گراز میزنن قد گاو دورگه بعد تبدیل میشه به چند یخدان . Khansariha (108)
آقا مسخرم نکنید گراز زدیم ولی خوب فقط زدیم و شکارشون کردیم دیگه
شکار گراز با تله جنگلی البته سایز کوچک من تجربه کردم و زوبین هم بسیار بسیار ظریف و زیبا و مهیجه . البته ما چون سوراخ های کوه رو هم باید بلد باشیم . دسترسی به توله گراز هم داریم تا به حال خیلی توله گراز پیدا کردیم Khansariha (367)
البته کلی عکس و بازی بعد بردیمش امن ترین جایی که والدین محترمش پیداش کنن ولش کردیم . البته این مال زمانهایی که شخصیت کوهنورد داریم .Khansariha (239)Khansariha (239)
دوستان به چه شکل میشه مجوز دفع آفاتKhansariha (8) گراز محترم رو گرفت تا جایی که یادمه به جز چند بار که خود محیط زیست اعلام کرد گراز ممنوع بوده و هیچ کس هم شکار نمیکرد گاهی تیر در میرفت میخورد به گراز های بخت برگشته .
ولی جدن راه مناسبی هست که دچار مشکلات قانونی نشیم ؟

سلام به شما 2 نوع مجوز شکار برای گراز وجود دارد یکی مجوز شکار در ماه مرداد به بعد که در مدت سه روز در مناطق آزاد که خود سازمان محیط زیست تعیین میکند یک راس گراز شکار کرد قیمت مجوزش سه سال پیش 4000 تومن بود دو سال پیش 12000 تومن بود و پارسال مطابق با تورم شد 80000 تومن !!!!!!!!!!! اما مجوز دفع آفات که هیچ محدودیت فصلی و محدودیت مکانی (منطق آزاد و ممنوعه ) و محدودیت تعداد شکار ندارد و فقط باید نابود کنی !!!! این مجوز را به شکارچی هایی میدهند که سابقه خوبی دارند و چند سال مجوز شکار گرفتن و برای سازمان محیط زیست شناخته شده و اطمینانی هستن ..... اما این مجوز ها به اقلیت های مذهبی ( زرتشتی و مسیحی ) میدهند مسیحی باید نامه از کلیسا بیاورد ولی زرتشتی نه
با سلام
ببخشید میشه بگید برای چی باید از کلیسا نامه ببرند والا بنده چندین مرتبه دفع افات گرفتیم چنین چیزی نبوده و اصلا موضوعیت نداره برای چه منظوری باید کلیسا نامه بده به هر حال دفع افات هم مشکلات خودشو داره نمیتونی لاشه ها رو از منطقه خارج کنی و معمولا روی لاشه ها نفت و گازوییل میریزند و یا نهایت یکی دوتا ببری با وضع فشنگ و گرمی هوا و هزینه ها کلا اش دهن سوزی هم نیست
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
لینک مرجع