انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار گراز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
آخ آخ رفیق فیله و راسته رو خوب اومدی
اما مخلفات هم زیاد میخواد
اونم که نیست
باشه هم کار ما پیر مردها نیست یکدفعه
دیدی
کار به جاهای باریک کشید........ Khansariha (307) Khansariha (307)

ای بابا
سر پیری و معرکه گیری Khansariha (65)
سلام
گفتم بنده هم یه چند تا عکس بزارم گشتم از تو کامپیوتر پیدا کردم ببخشید اگه بد هست
اقای قاسملو عزیز بیشتر گراز رو که میزنن رون و دست و راسته ها رو برمیدارن خیلی مواقع حتی بیخیال فیله میشن بخاطر پاره نکردن شکم این گراز اخه حسابی کثیف کاری داره و دردسر
[تصویر: 03991132528927995530.jpg]
[تصویر: 18341705798806299470.jpg]
البته اینو بگم بنده شکارچی نیستم اما شکارچی ها رو دوست دارم (بیشتر سعی میکنم با دوستان همراه باشم)
اما بنده هیچ نظری در مورد حروم و حلالی قضیه ندارم خیلی دوستان استفاده کردند و راضی بودند و نظرشون هم اینه که گراز با خوک متفاوته و این گرازها خیلی تمیز و خوش خوراک هستند(بیشتر ذرت و سیب میخورن)البته اینو هم باید بگم واقعا این گرازها خیلی تمیز و سرحال هستند یعنی من تا قبل از اینکه از نزدیک ببینم فکر میکردم حیوون کریه و زشت و کثیفی باید باشه تا اینکه دیدم برعکس بسیار چالاک و تمیز و سرحال هستند
یه نکته رو هم اینجا لازم دونستم بگم متاسفانه بخاطر شرایط شکار تو ایران حیف که نمیشه وزن و مشخصات این حیوون رو ثبت کرد من نظرم اینه که بزرگترین گرازها رو ایران داره واقعا گرازهایی دیدم که هیکل خیلی بزرگی داشتند اما حیف که نمیشه و امکاناتش نیست گراز رو وزن کرد و مشخصاتش رو ثبت کرد
احیانا اگه پست بنده مشکلی داره عزیزان محبت کنند پست رو حذف کنند
موفق باشید
[تصویر: 1353192550_.jpg]
یاد دوران جوانی و راسته و فیله بخیر شب و خستگی شکارو اتش و و و. بگذریم
دوستان همیشه بنده بعنوان همراه یا تیرانداز گراز رفتم و فرمانده کسان دیگه بودن ولی قراره هفته اینده با دو نفر دیگه که
کشاورز هستن بریم و بنده همه کاره شکارم خخخخخخخخخ ! ! !!!!!!!! ! دوستان نصیحتی دارن بگن شاید کارگشا باشه و از
خواندن فاتحه برای من جلوگیری کند. با دولول روس و چهار پاره دست پر 9تایی و فابریک 9تایی ترکی و چوک اصلاح
شده
سلام
برو من میدونم تو می تونی
(2014-11-06 12:09 AM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان همیشه بنده بعنوان همراه یا تیرانداز گراز رفتم و فرمانده کسان دیگه بودن ولی قراره هفته اینده با دو نفر دیگه که
کشاورز هستن بریم و بنده همه کاره شکارم خخخخخخخخخ ! ! !!!!!!!! ! دوستان نصیحتی دارن بگن شاید کارگشا باشه و از
خواندن فاتحه برای من جلوگیری کند. با دولول روس و چهار پاره دست پر 9تایی و فابریک 9تایی ترکی و چوک اصلاح
شده

سلام دوست گرامی البته شما خودتون استادید و واقعا بنده در حدی نیستم بخوام شما رو راهنمایی کنم اما
به نظر من رفتن شکار گراز با ساچمه زنی خیلی سخت و مشکله
نمیدونم شما چطور شکار گراز میرین اما اینجا روال کار اینطوره
یا شب میرن با یه ماشین درست درمون تو راههایی که کنار کال یا کالچه ها باشه و با پرژکتور از تو ماشین دور و اطراف رو چراغ میزنن اگه گراز تو دید پرژکتور باشه میشه حدودا فاصله رو تخمین زد کلا نهایت تا فاصله 150 متری میشه گراز رو تو شب تاریک دید اگه ماه باشه که کمتر
خب فاصله 60 به بعد دیگه نمیشه رو ساچمه حساب کرد یعنی همون 60 هم اما و اگر داره(البته این نظر بنده اس)اما خب گلوله خیلی راحت میشه تیر انداخت روش
من تابحال توی روز و روشنایی نرفتم شکار گراز معمولا گراز شب میاد پایین واسه چرا و روز رو میکشه بالا یا میره تو کالچه ها و کالهایی که نیزار هست میره تو اونها میخوابه
مطلب خاصی نیست فقط یه نکته بگم تو فاصله مناسب نبود تیر نندازید خیلی مواقع پیش میاد گراز رو کنار جاده تو فاصله خیلی کم میبینید من تو فاصله 20 متر هم دیدم بعضی مواقع چند تا هستند فقط اگه رو یک گراز تیر انداختید سریع نرید سراغ بعدی حتما مطمین بشید که شکار از پا دراومده بعد اگه شد واسه بعدی تیر بندازید
برا ما یبار پیش اومد شاید 7 یا 8 تا گراز بودن تیر انداختیم گراز افتاد اومدیم بعدی رو بزنیم تیر هم انداختیم نخورد(تو دو بود)یموقع دیدیم گرازی افتاده بود داره حرکت میکنه یواش یواش رفت یه تیر دیگه هم انداختیم که نخورد گراز هم رفت و رفت
در اخر یه نکته دیگه اگه موفق شدید گراز رو بزنید و رفتید سر شکار دیدید جون داره حتما یه تیر خلاص بزنید که واقعا این حیوون خطرناکه با یک حرکت ناگهانی میتونه خیلی خطرناک باشه و ادم رو راهی بیمارستان کنه
انشالله موفق باشید
سلام Khansariha (8)جسارت نمیکنم ها ولی
شکار کردن گراز،با سوزنی مخصوصا ۵تیر
یکم تجربه میخواد + تجربه+ تجربه واسه کسی که تجربش رو داشته باشه مثله بازی کامپیوتری میمونه و خیلی راحته
با چند نفر تابستون در فارس به قصد دور کردن ۲گله گراز از مزارع ذرت رفتیم
۲نفر که با پاژن دنبال کردن قبل از کوه بهشون رسیدن و ۷ تا انداختند ۳نفر هم که تو ذرت ها بودند با ۳تا پرون بلژیک ۲ تا ۳تا زدند بنده هم با برنو رو درخت منتظر لولو بودم که نیاد بخورتم و یه تیر به یه گراز نر زدم نزدیک های قلبش ،راحت فریز شد
خلاصه داستان شک نکنید شکار با سوزنی امکان پذیر هست و بخاطر نداشتن دوربین خیلی هم اسون تر هست
ولی ۲۷۰ اگه باشه داستان به کلی تغیر میکند....
تشکر از محبت دوستان. قراره یه جا اگه باد بزاره کمین کنیم و اگر هم نشه با نور افکن با ماشین دور میزنیم که خودم با این کار موافقترم و اسلحه هم دولول دارم با چهار پاره 9دونه ترکی و دست پر خودمم نظرم روی فاصله 60متریه و خود من اخلاقم تو شکار اینه که تا اولی زمینگیر نشه دنبال دومی نمیرم. انشالله اگه قسمتم باشه حریفشون میشیم.
[تصویر: 14154718431.jpg]
این منطقه از جنگل های شهر رستمکلا در استان مازندرانه که شکارچیای اسپانیایی با اخذ مجوز از محیط زیست اقدام به شکار کردند.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
لینک مرجع