انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار گراز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
(2015-05-09 11:32 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-09 11:11 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام شکارمی عزیز
تو این فاصله اسلاگ به کجا خورده؟
از بدن گراز رد کرده یا نه؟

سلام ..خوب به عکس دقت کنی کنار گوش جای اسلاگ رو میبینی ...

Khansariha (8)سلام.زده داغون کرده...خدا وکیلی*اسلاگ که میگن-الکی نیستا.اصابت اسلاگ=فنا رفتنKhansariha (8)Khansariha (256)
درود
دوستان داشتم تو آرشیو عکسهای قدیمیو مرور میکردم گفتم شمام تو لذتش شریک باشید
10/12 سال پیش،با پروانه میر شکاری یکی از دوستان،یاد گذشته ها با همه صفاش بخیر
از کیفیت بسیار پایین عکسها پوزش میخوام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش عجب گرازی زدی متاسفانه گوشتشون الود هست ارمنیا میدونن چکارش کنن تو لرستان یهمچین گرازی به ادم حمله میکنن کافیه صدا بشنوه نزدیکش باشه Khansariha (8)
بدون شرح دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-16 10:45 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدون شرح دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز، این دندونارو خوب میشناسم تو قمصر به اینا میگن گاوکوهی، رنگ خاکی داره و تا ۲۵۰ کیلو رشد میکنه، این گرازها بر عکسه جسه بزرگشون عاشقه انگور هستند، چه گوشتی خوردین نوشه جان
(2015-05-10 09:41 PM)jango نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش عجب گرازی زدی متاسفانه گوشتشون الود هست ارمنیا میدونن چکارش کنن تو لرستان یهمچین گرازی به ادم حمله میکنن کافیه صدا بشنوه نزدیکش باشه Khansariha (8)
دوست عزیز من لرستانم و تو طبیعت زیاد با گراز روبرو شدم ولی حمله نکردن خیلی کم پیش میاد گراز حمله کنه
(2015-06-17 12:55 AM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-10 09:41 PM)jango نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من لرستانم و تو طبیعت زیاد با گراز روبرو شدم ولی حمله نکردن خیلی کم پیش میاد گراز حمله کنه

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.من هم خيلي كم ديدم حمله كنه.مگر در شرايط خاص*مثلا= راه فرارش رو ببندي يا احساس خطر كنه.Khansariha (8)Khansariha (256)
معمولا حیوانات به ادم حمله نمیکنن مگر مزاحمتی ایجاد بشه حالا موقع غذا یا مسیر حرکت و یا خاطر بدی از انسان داشته باشن ولی اگرم بزنن خوب میزنن. نباید ریسک کرد.
سلام دوستان و اساتید
منم گراز رو با اسلاگ میزنم البته برای فاصله های خیلی نزدیک یعنی کمتر از 30 متر
چارپاره 9تایی دست پر با باروت 170 رو بیشتر میپسندم
من برای اسلاگ با توجه به قطر داخلی سر لول تفنگم دادم تراشکاری یک قالب اسلاگ کروی به قطر 16 میلی متر درست کردم که یه چیزی بین کالیبر 16 و 20 هستش
فشنگ فابریک ساچمشو خالی میکنم و اسلاگ رو داخل ود میذارم
دقت بهتری نسبت به اسلاگ بازاری گرفتم
ببخشید زیاد صحبت کردم
یکی از دوستان در مورد آلوده بودن گوشت گراز صحبت کردن دوست عزیز فقط کافیه بعد از تکه تکه کردن گوشت به مدت یه ماه یا بیشتر فریز بشه و خوب پخته بشه
ایام به کام
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دوست گرامي-اولا ورود شما رو به انجمن تبريك ميگم...روش جالبي داريد بجاي استفاده از چارپاره و اسلاگ معمولي...البته شخصا امتحان شده و با فرمايش شما كاملا موافقم كه خوب جواب ميده و قدرت تخريب بالايي هم داره=البته به شرط استفاده از تك گلوله خالص و خوب و از اون مهمتر(تاثيرگذار=در حد 90%)ود خوب و با كيفيت....در مورد گوشت گراز و طبخش-چون دوستان و مديران بارها تذكر دادن و جاش اينجا نيست=فقط به يك نكته بسنده ميكنم كه خيلي مسائل هست كه در قرن21 و امكانات و معلومات امروز*راه حلش پيدا شده.بهداشت و علم يكسو و اعتقاد شخصي و مذهب يكسوي ديگر...ديگه توي آپارتمان نميشه به آب كر و جاري وصل كرد و 7بار زمين رو آب كشيد...پس علمي تر و عاقلانه تر و نيز بهداشتي ترش اينه كه از مايع ضدعفوني كننده و تميز كننده بمقدار كم و فقط يكبار استفاده كنيم=هم تميزتر و بهداشتي تر است و هم سقف طبقه پايين خراب نميشه و نمياد روي سرشون.حالا هركسي ميتونه اعتقاد خودش رو داشته باشه و بسيار هم محترم.در مورد صحبت شما هم انجماد و هم محلول اسيدي(آبليمو و پياز)در از بين رفتن ميكروبها و باكتريها از جمله تريشين تاثيرگذار هستن.شرمنده از همه دوستان.Khansariha (8)Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
لینک مرجع