انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: حمله حیوانات به انسان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
نه اون وقت شما رو متهاجم محسوب نمیکنهKhansariha (8)
البته این نوع ترفند ها بیشتر شامل سگ های گله میباشد.سگ های ولگرد که بیماری هاری نیز دارند هیچی سرشون نمیشه فقط باید خلاصشون کرد چون هم صدمه میزنن و هم بیماری هاری رو منتقل میکنندKhansariha (214)
سگ و کلا حیواناتی مثل سگ از چشم آدما (به قول شما همون بخار زرد رنگ ) میفهمن که طرف ترسیده یانه ...
که اگه ازشون نترسید اونا جولوتون کم میارن ... اینو من خودم به عینه دیدم و برام تجربه شده ... اما به محض اینکه شما احساس ترس کنید حیوون حالت محاجمی تری به خودش میگیره و بر شما غلبه میکنه .....
در باره نشستن هم سگ فکر میکنه که شما میخواید سنگ بردارید و بزنیدش که اونم درباره سگ ها گله زیاد کاربرد نداره
فقط نباید بترسید و اگه نزدیکتون شدن تو چشماش خیره بشید و به راحتون ادامه بدین عقب نشینی نکنید که کارتون تمومه ...Khansariha (256)Khansariha (214)
دوستان در مورد سگ که من اعتراف میکنم تا هیمن 2 سال پیش به شدت ازش میترسیدم(من بچهگی سگ بهم حمله کرد و میدونید که تاثیرش چندین برابره)الانم هنوز کامل رفع نشده این ترسم...ولی دارم خودم درستش میکنم....بهترین راه ریختن ترس از سگ همین هست که حمله کنه....وقتی که به چشم میبینید تو 1 متریت وای میسته و هیچ کار دیگه ای نمیکنه همه چی حله.....موقعی هم که سلاح دسته ادمه که دیگه هیچ مشکلی نیست!
با سلام
دوستان عزیز انسان وقتی می ترسه آدرنالین در خون ترشح میشه که بوی آن رو حیوانات شکارچی به سرعت می فهمند و باعث هیجان و ترغیب به شکار انها و حمله به طعمه می شود دلیل اینکه نباید ترسید یا بهتر بگم ارامش خود را حفظ کرد همین هست بهترین کار اینه که هنگام حرکت در طبیعت ارام وساکت نباشیم چون بیشترین دلیل حمله حیوانات به انسان غافلگیری انها و برخورد ناگهانی با انسان هست پس همیشه سعی کنید با ایجاد صدا حضور خود را اعلام کنید مطمئن باشید خودشون از راه شما کنار و فرار میکنند
یه چیز دیگه هم هست،یه نرم افزار بصورت فابریک روی آی 4 من هست که یه صدای التراصوت تولید میکنه و این صدا را ما نمیشنویم ولی سگ میشنوه و فرار میکنه اخیرا یه دستگاهی هم هست همین کارو میکنه نمیدونم نرم افزار جاوا یا سیمبیان یا اندروید یا ویندوز موبایلش هست یا نه ولی تو خود سایت ایفون برای مک این نرم افزارو دارهKhansariha (8)
(2011-12-06 01:10 AM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه چیز دیگه هم هست،یه نرم افزار بصورت فابریک روی آی 4 من هست که یه صدای التراصوت تولید میکنه و این صدا را ما نمیشنویم ولی سگ میشنوه و فرار میکنه اخیرا یه دستگاهی هم هست همین کارو میکنه نمیدونم نرم افزار جاوا یا سیمبیان یا اندروید یا ویندوز موبایلش هست یا نه ولی تو خود سایت ایفون برای مک این نرم افزارو دارهKhansariha (8)

ایندستگاهش هم به صورت جدا وجود داره...شما عملی هم تستش کردید؟برای گربه هم موثره؟
دوست عزیز من دستگاهشو تو تلویزیون دست اقای میلانی دیدم همون طبیعت گرده که پنج شنبه ها نشون میداد وایران گردی میکرد ویه بار هم دستگاهشو نشون داد وطرز کارشو گفت ولی من با تلفن خودم امتحان کرد رو روباه وشغال و سگ و الاغ جواب داده ولی راستش رو گربه تست نکردمKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این لینک دانلودشه برای ایفون نرم افزار Dog-repeller
[تصویر: mzl.zizdauqd.320x480-75.jpg]

اینم دستگاهش
[تصویر: DogRepeller.jpg]
[تصویر: ultrasonic-dog-repeller.jpg]
[تصویر: dog-repeller.jpg]
[تصویر: ultrasonic-dog-repeller-training-device.jpg]
ممننن ایشالله ایندفه که برم سرزمین کفار کلی میخرم بچه ها هم فیض ببرن...ظاهرا رو گرگ هم تاثیر داره
به نقل از پسر خالم
تعریف میکد رفته بودن توی جنگل برای یه کاری از چادر که میاد بیرود ناگهان با ضربه شدیدی کواجه میشه و سریع با دست پاچه گی از توی چادر یه مگنوم 357 برمیداره و یه شلیک برا دور کردن خرسه انجام میده و حاصلش میشه داغون شدن مچ دست خودش چ.ن با مگنوم 357 نباید یه دستی شلیک کرد و محکم باید نگهش داشت چون شب بوده دقیق نمیبینه که چی بهش حمله کرده اما از جراحت روی کتفش که تا 2 سانت عمق داشت فهمیدن باید کار خرس باشه

خاطرات سگی زیاد دارم با بابام رفته بودیم پیش عشایر ها باام قبلش بهم گفته بود اگه سگ دیدی فرار نکنم منم همینکارو کردم و بی حرکت موندم که حاصلش شد جر خوردن گوشه کافشنم تا 1 سال سگ میدیدم پا میزاشتم فرار

و یکی از دوستان داداشم یه مرغداری دارن که یه سک کله خراب دوبر من اونجا داشتند با یه زنجیر تا 20 متری مهار شده بود که یه خط کشیده بودیم تا جلوتر نریم با دوست داداشم گفتیم یه کم سر به سر سالی بزاریم یه چند متری ذنجیرشو بیشتر کردیم بعد از یه ساعتی دیدیم بد جوری صدای سرو صدای سگه میاد سریع رفتیم ببینیم یه وقت نخورده باشتش خخخخخ
دیدم داداشم افتاده جون سک بیچارد وو با مشت و لگد داره میزنتش با یه بدبختی از سگ جداش کردیم از فک سگه بدجوری خون میریخت بیرون بعد از اون سگه تا داداشمو میدید میرفت توی لونش و در نمیومدKhansariha (172)

و 2 ماه پیش که رفته بودیم مسافرت سوییچ ماشینو ازش گرفتم تا یه دوری بزنم با کلی تعهد که احتیا کنم و از این حرفا خلاصه چشم بابا رو دور دیدم د برو توی جاده یهو یه سگ وایساد جلوم منم سریع زدم ترمز اما بدجوری سگه خورد به ماشین منم چون سقف ماشین پایین بود ترسیدم بهم حمله کنه و با سرعت فرار کردم وقتی برگشتم پیش بابام سعی کرم خیلی عادی یرفتار کنم تا بابام منو دید گفت چی شده رنگت پریده
منم انکار کردم یه نیم ساعت بعد بابام صدام زد گفت شاهین بگو ببینم کیو زیر کردی کیو کشتی؟؟ منم گفتم هیشکی به خدا گفت پس این خون چیه روی کاپوت ماشین و چشتون روز بد نبینه مگه باور میکرد بردمش همونجا که سگه رو زیر کرده بودم لاشه سگو نشونش دادم و صاحبشم سر بزن گا رسید و سرو صدا که سگه فلان بود سگه چنان بود که بابام با 100 تومن سرو ته قضیه رو هم آورد خخخخخ
من که تا حالا از سگ خیری بهم نرسیده از همشون متنغرمKhansariha (367)
[تصویر: dazer-ii-ultrasonic-dog-deterrent.jpg]
این دستگاه از شما در برابر خطرات احتمالی ناشی از حمله سگ ها محافظت می کند.

بخشها و وظایف:

• تربیت سگ التراسونیک: سگ ها را از شما دور می کند.

• دارای نور فلش: برای ایمنی

• می توانید بی انضباطی سگ تان را با این دستگاه برطرف نمایید. از سگ تان بخواهید به مبلمان نزدیک نشود.

• دیگر شاهد شلوغ کاری و به هم ریختن آشغال ها و یا باغچه هایتان نخواهید بود.

• به سگتان آموزش دهید تا پارس کردن را متوقف کند. می توانید این کار را هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک انجام دهید.

1. دکمه ضد سگ (چشم سمت راست): آن را فشرده نگه دارید تا صدای التراسونیک منتشر نماید.

2. لامپ نوری: که روشن می شود.

3. بلندگو: تولید صدای التراسونیک

4. نور علامتگر: نشان دهنده انتشار انتشار صدای التراسونیک

5. دکمه چراغ قوه: برای روشن و خاموش کردن چراغ قوه آن را فشار دهید.

6. کلید برای توقف پارس سگ بطوراتوماتیک: برای فعال کردن عملکرد متوقف کردن پارس سگ بطور اتوماتیکی از آن استفاده نمایید.

7. کاور باتری: کاور آن را برای نصب باتری سایزAAA بردارید و دوباره در محل خود قرار دهید.

مشخصات فنی:

ابعاد دستگاه: 90x45x22mm

وزن دستگاه: 45gm (بدون باتری)

تولید التراسونیک: < 130db

نوع باتری: 2X AAA

تخمین عمر باتری: 4 ماه ( تقریباً 6 ساعت استفاده مداوم از انتشار التراسونیک)

راهنمای استفاده:

موج التراسونیکی که از این دستگاه متصاعد می شود تا 20 متر می رسد اما دامنه مؤثر آن 10 متر است. سگ ها بعد از شنیدن این موج احساس ناراحتی می کنند و از تعقیب شما منصرف می شوند. زمانیکه سگ به شما نزدیک شد، بلندگوی آن را به طرف سگ نگه دارید و دکمه ضد سگ را فشرده نگه دارید. موج التراسونیک توسط سگ شنیده می شود همانطور که ما صداها را می شنویم ولی این موج توسط گوش انسان قابل شنیدن نیست. بنابراین این وسیله ایمن است و هیچ آسیبی به انسان نمی رساند.

این دستگاه با طرح زیبا و مدرن قابل استفاده برای همه افراد است مخصوصاً کسانی که در محیط بیرون کار میکنند یا برای ورزش صبحگاهی بیرون می روند.

راه اندازی:

دکمه ضد سگ را فشار دهید و نگه دارید تا عملکرد فعال شود.

برای متوقف کردن انتشار موج التراسونیک دکمه را رها کنید.

نور علامتگر هر نیم ثانیه چشمک می زند.

می توانید از چراغ قوه قوی آن هم برای ایمنی بیشتر استفاده کنید. کافی است دکمه چراغ قوه را بزنید تا روشن و خاموش شود.

دوست عزیز این دستگاه توی ایران هم هست و بعضی از سایت های فروش هم این کالا رو دارند ولی به خاطر تبلیغات من توی این فرم ادرسشو نمیزارم شما با یه سرچ ساده کلمه ی "فروش دستگاه ضد سگ" این کالا را در ایران خریداری کنیدKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
لینک مرجع