انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: حمله حیوانات به انسان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
البته الان دیگه نیست چون یک سگ دومیلیونی صاحاب دارو زدن اونم یورش برد به شهر داری از اونوقت چن سالی میگذره و دیگه سگ نمیکشن
درود بر دوستای گلم
اقا من به توصیه اقا مهراب و چنتا دیگه از دوستان این تایپیک رو از اول خوندم
هم کلی خندیدم هم کلی تجربه به دست اوردم
مخصوصا اون دوستمون که به سگه سلام کرده بود
من اطراف کرج زیاد کوه رفتم حتی زمستون و شب اما گرگ ندیدم
ولی سگ ولگرد چرا 2.3 هفته پیش هم کم مونده بود جرم بدن خیلی ناقافل حمله کرد
که فرصت نشد اسلحم رو از رو شونم بردارم مسلح کنم
ولی به لطف شوکر تونستم نجات پیدا کنم
فروشنده ای که ازش شوکر رو خریدم میگفت از فاصله هم تاثییر داره که ظاهرا داشت
دوستانی که شهرستان زندگی میکنن واقعا بهشون حسودیم میشه
اخه پدربزرگ من وقتی که امد تهران زندگی کنه سال 38 همه چیزش رو میفروشه
خواهر برادری هم نداشته
در نتیجه شهر ابا اجدادی مون برا من فرقی با غربت نمیکنه
پس خوشبحالتون قدر نعمت های خدا رو بدونید جا ما رو هم خالی کنید
خدا شاهده الان ماهاست که نه خرگوش دیدم نه کبک
فقط گاهی کفتر چاهی
شهرهای دیکه هم تا اشنا به منطقه همراهت نباشه نمیشه برا شکار رفت
قدر بدونید جا ما رو هم خالی کنید
ما هم قوطی کنسرو میزنیم
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دوست گرامي.اومدي مشهد*حتما تفنگت رو بيار.ميبرمت جاييكه از شكار كبك و خرگوش و گراز دلسير بشي.اينقدر شكار بزن تا بقول قديميها:توك لول تفنگت سرخ بشه.بهرحال هستيم در خدمتت داداش گلم-مياي*بسم الله.Khansariha (8)Khansariha (256)
درود داداش گلم
خیلی مردی
دست شما درد نکنه
چشم
ولی حیف راه خیلی زیاده نمیشه یه اخر هفته امد و برگشت
ولی همین که اینقدر لطف داشتی برا من یه دنیا ارزش داره
یا حق
اقایون یه نکته هست که دوست داشتم باقی دوستان
هم ازش بهره ببرن هر چند که الان دارم درس پس میدم
این نکته رو همیشه مادرم بهم گوش زد میکنه
میگه وقتی که میری بیابون یه ایت الکرسی و یه سوره ناس
بخون به سلامت میری و برمیگردی
البته دعاهای ایشون هم بی تاثیر نیست
کامل درسته. کاری که دعای خیر انجام میده یه تیربار دوشکا نمیتونه. Khansariha (8)
اساتید عزیز سلام بنده اهل استان یزد هستم و کوه نورد بیشتر با دوستم دوتایی میریم کوه نوردی و اکثرا شب رو تو کو های اطرف یزد کمپ میکینم ولی تا به امروز حیوان وحشی ندیدیم من از نظر پراکندگی حیوانات وحشی در یزد خبر ندارم اگ از اساتید کسی در مورد حیوانات وحشی در یزد خبر داره به من اعلام کنه ک بدونم کجاها خطر ناک هس چون ما همراه خودمون هیچ نوع سلاحی نداریم
ممنون از همه بزرگواران
یزد شکارگاهای خوبی داره. من طرف بافق و بهاباد رفتم و تا حدودی دیدم منطقه را ولی از سال 77_78 دیگه فرصت نشده برم تو اون منطقه. کل و بز عالی و قوچ و میش غوغا. پرنده هم اطراف بهاباد اگر میخواستی میشد گونی پر کرد. گرگ و کفتار و تعداد اندکی پلنگ داشت که در صورت حواس جم و تنها نبودن موردی پیش نمیاورد. بازم هم استانیهای خودتون بهتر میتونن راهنمایی کنن من در حد زنده کردن خاطرات وحرفی زدم. یاعلی
بله در منطقه ایی ک ما کمپ میکردیم پارسال 12 راس بز کوهی دیدیم ولی امسال 5 راس بیشتر نبودن متاسفانه بیرویه دارن شکار میشن
وقتی با خرس ماده در ده متری مواجه بشیم چه باید کرد آیا کا تمام است یا امیدی است؟؟؟

حسین محمودی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
لینک مرجع