انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: حمله حیوانات به انسان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
تو دنیای الان خیلی از عکسها بصورت حرفه ای دستکاری یا فتوشاپ هستند و تشخیص درستی بعضیهاش واقعا سخته. این عکس در ظاهر خیلی شبیه خرس قطبیه ولی اگر عکس واقعی باشه احتمال اینکه ملانینه باشه زیاده. تو بعضی حیوانات در طبیعت بعلت تغییرات ژنتیکی یا جهش ژنی رنگ حیوانات تغییر میکنه و نمونه هاش هم در طبیعت مشاهده شده.

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
سلام به همه دوستان عزیز. من شاگرد تمام بچه های گل انجمن هستم . و صد البته فقط نظر شخصیمو گفتم. گوش اصلا شبیه سگ سانان نیست کاملا درسته. منتها کمرش برای خرس بودن یه کم باریکه!!!خخخخخخخخ
در هر صورت این عکس چه واقعی باشه و چه ساختگی چیزی که واقعیت هست اینه که چادر زدن توی یه منطقه پرت و دور افتاده میتونه عواقب بدی داشته باشه. حالا چه گرگ چه خرس میتونن آدمو حسابی به دردسر بندازن. تا جای ممکن بهتره سعی کنیم شب همچین جایی نمونیم علی الخصوص تنها. دیشب اخبار میگفت چن تا گرگ به یه دامداری حمله کردن 30 تا گوسفندو کشتن و در حدود 30 تارو هم زخمی کردن
سرانجام دلخراش تقابل جوان ایذه‌ای با یک خرس وحشی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جوانی که به کوه‌های اطراف ایذه رفته بود با خرسی وحشی مواجه می‌شود و ناگهان خرس به این جوان حمله ور می‌شود.
این جوان هرچند توانسته است از دست خرس فرار کند اما ضربه خرس باعث شد صورت وی همان‌طور که در عکس مشاهده می‌کنید، متلاشی شود.
تصویری که از صورت این مرد در زیر میبینید ناشی از حمله خرس است که در نهایت با کمک اهالی کشته می شود. نکته ای که در اینجا لازم به ذکر است این است که طبیعت دوستان و حتی شکارچیان باید از نکات لازم و ضروری در هنگام مواجه با حیوانات وحشی آگاهی داشته باشند تا در هنگام برخورد و مواجه با حیوانات عکس العمل مناسبی انجام دهند.

عکس دلخراش هست Khansariha (226)

[تصویر: tahajome.khers2.jpg]

[تصویر: tahajome.khers1.jpg]

منبع : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی اساتید و دوستان.
در مورد حمله حیوانات به انسان من خاطره زیاد دارم ولی بیشترش نقل قوله دوتاشو اینجا میگم
یه بار رفته بودم روستا تو یه خونه مخروبه ای حدود 11 تا توله سگ دیدم3 تا هم سگ بالغ مادرا نبودن منم رفتم ازشون فیلم بگیرم حدود یه ربع اونجا بودم دو قدم رفتم جلو
اینا هم دقیقا مث یه دایره قلمرو شروع کردن به پارس کردن یکیشون که خیلی یاغی بود هی حمله میکرد به پام منم چون دلم نمیومد بزنمشون فقط سر وصدا میکردم
اینم بگم که یه تیر کمون همرام بود راه فرار نداشت اون سگ یاغیه رو با لگد انداختم تو جوب بقیه رم با تیر کمون میزدم تا دیدم مادرشون داره میاد پریدم رو دیوار و در رفتم
یه سوال توله سگم هاری داره؟
یه خاطره دیگه هم دارم یه خروس داشتم تخم زیر کفتر بود نمیدونم چش بود وحشی بود فکر کنم خون خورده بود همه رو میزد حتی قمری رو میزد نفله میکرد اندازه یه بزغاله بود یه بار رفته بودم درخت بکارم حمله ای به مادرم کرد که بنده خدا با اون سنش خورد زمین منم کفری شدم خئاستم با گلدون بزنمش گفتم کناه داره خلاصه دست به یقه شدیم فقط من قبلش یه عینک زدم حالا اون بزن من بزن منم جوجیتسو میرم اون از لگدای من جاخالی میداد میپرید تو سینم خلاصه منم به رگ غیرتم برخورد گرفتمش پرتش کردم اون ور حباط تو باغچه اونم نمیدونید چه جیغایی میزدهر وقت منو میبینه میره تو مرغدونی قایم میشهKhansariha (219)Khansariha (290)
سلام دوستان عزیز.
این تاپیک واقعا تاپیک به درد بخوری بود. با خواندنش کلی ترفند جدید یاد گرفتم.
دست همتون درد نکنه.

منم یه چند تا تجربه دارم که خدمتتون میگم.
یه تجربه خیلی خنده دار و مسخره خخخ با گربه دارم.
داستان از اون قراره که چند سال پیش ماه رمضان توی شب های اهیا داشتم دم سحر تنها میومدم خونه.
تو کوچه ۲تا برچه گربه کوچک دیدم که خیلی قشنگ بودن و منم رفتم کنارشون تا حدود ۴ / ۵ متری شون
تعجب اینکه فرار نکردن.
اینجا یه زمین خالی هست که دورش دیوار داره و یه بخشی از دیوار سوراخه.
ناگهان از توی همون سوراخ مادر شون با یه میو بلند پرید بیرون و افتاد دمبالم.
منم بد جور ترسیدم و با تمام سرعت فرار کردم اینقدر تند دویدم که بعدش هر کار کردم نتونستم به اون تندی بدوم. خخخخخخ.
و اینو برای هرکی تعریف کردم زد زیر خنده خب حق هم داشت خخخخخخ.

یه تجربه هم با سگ دارم من با تفنگ رفته بودم سرِ زمین و شروع به تیر اندازی کردم.
همینجور که جلو میرفتم یهو از فاصله حدود ۱۰ متری واق واق یه سگ شروع شد.
اسلحه هم اماده بود.
منتظر بودم حمله کنه که بزنمش اما حمله نکرد با این حال ازش میترسیدم این شد که یه تیر زدم کنار پاش که بره و انچان مثل باد میدان رو خالی کرد که در کثری از ثانیه غیب شد خخخخخخ.

توی کرمان شهری هست به اسم باغین توی زمین های کشاورزی اونجا پر از سگ های وحشی گله ست که خیلی وحشی هستن. حالا نمیدونم شنیدید یا نه.
اونجا هر کسی ۴ / ۵ تا سگ داره.
یکی از اشنایان ما اونجا یه زمین داره و ما گاه گداری به اونجا میریم.
همه چیزش خوبه جز اون سگا. البته هنوز باهاشون درگیر نشدم.خخخخخخخخ.

خب متن بلندی شد.
دوستان موفق باشید فعلا خداحافظ.
ممنون از شما آقا صالح عزیز در کنار خنده دار بودنش از شما ممنونم چرا چون الان نه پروانه ش... میدن نه چیز دیگه ای و همه شکارچی های عزیز الان داخل این شهر ها حبس شدن!!!؟؟؟ بله حبس و این تجربه شما خیلی از تجارب دیگه بهتر به درد میخوره چون الان شکارچی های کوه و بیابون داخل شهر و روستا ها خطرناکترین مواجهه ای که خواهند داشت سگ وحشی و مادر گربه های نگرانه ( اینو به در گفتم دیوارا بشنون همونایی که .....)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (172)Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (172)Khansariha (172)نمیدونم چرا ایقدر دلم یخ شد
سلام محمد جان.Khansariha (8)
شما بزرگ مایید Khansariha (8) این دل سردی تون هم طبیعیه الان همه همین جور شدن.
دیگه الان بیشترین کاری که با این تفنگ ها میکنیم می ریم باغ و در و دیوار رو سوراخ میکنیم.
انشالله این مشکلات حل بشه.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
سلام دوستان عزیز.
الان تازه فهمیدم دوستان در مورد جثه گراز در صفحات اول تاپیک چی میگفتن.
من گراز رو به اندازه یه گوسفند حساب میکردم که الان فهمیدم سخت در اشتباهم.
یه سرچ در اینترنت کردم و به عکس یه ابر گراز شکار شده برخوردم گفتم اینجا بزارمش خالی از لطف نیست.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر واقعا چنین هیولایی بهت حمله کنه و شما اسلحه گرم در اختیار نداشته باشید دیگه باید اشهد رو بخونید و بگید انا لله و انا الیه راجعون و بعدش خلاص. تازه اگه وقت بشه.
خدا اینو نصیب دشمن خودش نکنه.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
سلام آقا صالح گل و دوستان و عزیزان والا من یه خاطره دست و پا شکسته یادمه که ۵ سالم بود کل شهرستان ذرت کاشته بودن یعنی از لب لب مرز تا برو که میری خیلی یعنی جنگلی شده بود واسش و گراز ها از طرف ترکمن میومدن این ور واسه ذرت یادمه میگفتن یه گراز هست که از یه طرف میره و از طرف دیگه در میاد و در زمین کشاورزی به اندازه یه ماشین راه درت میکنه از بس بزرگه و همه چی رو له میکنه خلاصه اطلاع دادیم به پاسگاه اونا هم اومدن دو تا هوایی زدن و رفتن بعد عجیب اینه دیگه پیداش نشد خلاصه منظورم اندازش بود ببخشید زیاد شد Khansariha (8)
سلام محمد جان این ابرگراز ها جدا از خطرشون خیلی جالب هستن
من اثار حمله گراز به زمین کشاورزی رو دیدم.
بعد از حمله به نظر میاد زمین شخم خورده اصلا هیچی باقی نمیمونه.خخخخخخخخ.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
لینک مرجع