انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: حمله حیوانات به انسان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
داداش کدوم تصویر خرس قهوه ای هست؟
(2016-01-08 10:27 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش کدوم تصویر خرس قهوه ای هست؟
سلام
منظورم همان تصویر بالا بود.
[تصویر: IMG-20160104-WA0011.jpg]
دوستمون در مورد تنها به باغ و زدن حیوانات افت خوب گفتن؛خیلی راحت نزدیک میشن بدون اینکه دیده بشن. در کل کار اشتباهیه که تنها برین. حتما باید با کسی رفت که ادم همراهی کنه البته بردن اشخاصی که خودشون دردسر سازن هم خودش باعث دردسرهKhansariha (219)Khansariha (219) تو طبیعت و کوه و دشت خجالت معنی نداره. شاید یه ادم گردن کلفت با یه گاز حیوان زمینگیر بشه. باهم بودن و توی دید بودن کار عاقلانه و منطقیه. تازه همه نمیان همه جای ادم دید بزننKhansariha (214)Khansariha (214)و اگرم دید بزنن بهتره ک از اونیه که قسمت حساس بدنتون کنده بشه. Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (219) و خوراک گرگ بشه.
دوست من این کجاش خرس قهوه ایه؟؟؟؟ این کاملا معلومه یه سگ سانه.مشخصه واضحش هم دمش هست. دوستان و اساتید لطفا نظراتتون رو بگید شاید من اشتباه میکنم
والا من هم میگم خرس نیست. Khansariha (8)حالا سک سان و گرگ سان و شغال سان و و و جای خود خخخخ
سلام
دوستان این خرس فکر کنم در دنا کشته شد. اگر یادتان باشد. حتی توی کلیپی که محلی ها گرفته بودند می گفتند این خرس قطبیه. به خاطر رنگ سفیدش به اشتباه افتاه بودند. گوش های گرگ بزرگتر و مشخصند. ان هم پای حیوان است و نه دم. البته ببخشید. جسارت به اساتید گروه نباشد.
به هر حال خیلی هم فرق نمی کند. عکس زیاد زاویه واضحی ندارد.
در ضمن با جستجو در اینترنت متوجه شدم که خود خبر هم خیلی موثق نیست و ممکن است شایعه باشد. عکس ها هم احتمالا به هم ربط ندارند.
موفق باشید
والا سر و گوش و پا و کلا دینامیک بدن فریاد میزنه خرس قطبیه ، با این حال گشتم و منبع خبر رو برای دوستان پیدا کردم تا جای تردیدی باقی نمونه Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (214)
این خرس های قطبی بدبخت هم به دلیل تخریب فاجعه آمیز زیستگاهشون جدیدا خیلی با انسانها برخورد می کنن.خرس قطبی بزرگترین شکارچی خشکی و تقریبا به طور کامل گوشتخواره.به دلیل ذوب یخ های قطبی که روز به روز هم داره به عرض های بالاتر میرسه احتمالا وضع از این هم خرابتر می شه.Khansariha (226)
(2016-01-09 09:27 AM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا سر و گوش و پا و کلا دینامیک بدن فریاد میزنه خرس قطبیه ، با این حال گشتم و منبع خبر رو برای دوستان پیدا کردم تا جای تردیدی باقی نمونه Khansariha (8)

Khansariha (214)

سلام دوست عزیز
ممنون که زحمت کشیدید.
راستش من مطمئن بودم که گرگ نیست و خرس هست ولی چون فکر می کردم در ایران اتفاق افتاده گفتم غیر ممکن است خرس قطبی باشد.
به هر حال تشکر
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.ببخشيد دوستان اما جسارتا و خواهشا...وقتي اينجور عكسها يا آدرسها رو ميذاريد*بنويسيد چه جور عكسي توي اون صفحه(منبع) است و نيز از گذاشتن مستقيم اينجور عكسها پرهيز كنيد(لينك بذاريد).باور كنيد*اشتهاي من يكي كه كور شد از ديدن اين عكسهاي منبع(داشتم سر ظهر*نهار ميخوردم).خخخخخخخخخخ.البته ببخشيد رك ميگم اما بهرحال بنظر من(بعنوان عضو كوچك انجمن) اينجوري بهتر است.خدا رو شكر*همه دوستان:شكارچي و طبيعتگرد هستن اما شايد در شرايط خاص يا بهمراه شخص ديگه اي(فرزند يا همسر يا غيره)انجمن رو مشاهده كنن و زياد مطلوب نباشه بعضي از تصاوير براي اون موقعيت.ممنون ميشم اگه دوستان مدنظرشون داشته باشن...حق نگهدار همه دوستان و اساتيد گرامي...Khansariha (8)Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
لینک مرجع