انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: حمله حیوانات به انسان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
(2014-09-28 08:57 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما خودتون امتحان کردید شد؟ چون من امتحان کردم نشد.

من چند وقت پیش با ساچمه آذرخش امتحان کردم شد و بدجور صدا داد. حتما باید ساچمه از ته لوله که میرود کاملا سفت شود. با یک سیخ چند سانت فشارش بدید داخل حتما عمل میکنه.
سلام دوستان
یکی از دوستان رفته بود به یکی از دوستان خودش سربزنه درحالی که دوستش همونجا بوده یهو سگ دوستش رو که ظاهرا از نژاد دوبرمن بوده رو میبینه و یک لحظه چشم تو چشم میشن که سگه باز هم بوده" یکباره یک خوفی به دلش میفته و برمیگرده پابه فرار میذاره که به گفته خودش در قدم دوم سگه از پشت سر ساق پای عقبشو گاز میگیره (درحالی که میگه سگه باهاش یه 10متری فاصله داشته) آقا چشمتون روز بدنبینه جای گاز گرفتگی سگو که نشون داد انگار تیر خورده بود به پاش و به اندازه 1 سانتیمتر اون قسمت گود شده بود(2جای شکل هم و بقیه کمی کوچکتر) میگه تا اینطور شده دوستش سریع سگه رو گرفته و جداش کرده وگرنه معلوم نبوده با بنده خدا چکارمیکرده.
یکی دیگه از مشتری ها میگفت یک توله دوبرمن خریده بوده و این توله رو 6ماه توی اتاقش نگه داشته بوده در حالی که هیچکدوم از اهالی خونشون نفهمیدن توی اتاقش سگ داره و اینو همونجا بزرگ کرده بوده تا اینکه یکی از دوستاش که همیشه میومده خونشون و سگه میشناختش سربه سر سگه میذاره و اینم یک وق میکنه و اونجا بوده که مادرش میفهمه به به سگ نجس رو آورده توی خونشون و دستور میدن سگه رو ببر بیرون اونم میبره باغ دوستش. این مشتریمون که گذری هم بود میگفت اینقدر این سگ فهمیده و باهوش و بی سروصدا بوده که نگو طفلکی عاشق سگه شده بوده . خخخخ
دریک سایتی هم قبلا خونده بودم سگ نژاد دوبرمن تقریبا بهترین گزینه برای نگهداری در منزل(البته برای اونایی که سگ رو نجس نمیدونن)هست و بسیار سازگار با حیوانات خانگی دیگه و مخصوصا سازگار با کودکان هست و صاحبش و خانوادشو بسیار دوست داره و چون موهای کوتاهی هم داره کمتر ریزش دارند و کمتر انگل میگیره و نیز بخاطر نژاد و فیزیکش کمتر به بیماریهای مختلف دچار میشه. البته سایز بزرگی داره و از این لحاظ فضای بیشتری میخواد
اما اون بنده خدا که فرار کرده بوده و سگه پاشو گرفته بوده چون یک آن ترسیده و پشتشو به سگه کرده و فرار کرده سگه هم اون عکس العمل بسیار تیز و سریع رو انجام داده .
من یه دونه دارم خیلی باحوشه طرف همرا من یا خانواده من بیاد داخل کارش نداره اگه خودش تنهای تو حیاط دور بزنه خدا نکنه طرف تنها بیاد بدون من یا خانواده من همه دست جمعی بخونید.......Khansariha (219)
(2014-09-28 07:58 PM)BARZAU نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا از تجربیات دوستان لذت بردم. کامل و کاربردی.Khansariha (8)
اما خودم یه چیز رو بارها تجربه کردم و اینکه باید در زمان خطر اعتماد به نفس رو از دست نداد و بهتره که به جای ترسیدن و امید برای امداد غیبی مغز رو به کار انداخت و دنبال راه چاره بود.
البته چیزی که گفتم کار راحتی نیست و نیاز به تمرین و تجربه داره.نه اینکه خودم آدم با تجربه ای هستما نه خخخخخ.
ولی یبار که نفسم رفت و خسته شدم داشتم تو دریا غرق میشدم که خودم خودمو نجات دادم اونم با شنا کردن به میزان سه برابر ماکسیمم حالت نرمالم،حالا با اون وضعم دیگه برام جالبترم میشه. هنوزم نتونستم اون رکوردمو بشکنم خخخخخخ.
ولی نشان دهنده ی اینه قابلیت انسان بالاتر از چیزی هست که فکرشو میکنه. جالب تر اینکه آدم وقتی تو خطر میافته به خاطر استرس بیشتر قابلیتهاش رو از دست میده.
اما کلا همیشه سعی میکنم موقع خطر کمترین استرس رو بگیرم،چون بهترین راهه.
ببخشید اضافه گویی کردم.
موفق باشید دوستان.Khansariha (256)

دوست عزیز موقع ترس تو بدن آدرنالین تولید میشه که باعث افزایش قدرت ماهیچه ها تا 10 برابر میشه

دلیل شنا کردن شما این بوده . همین ادرنالین برای جذبش نیاز به هورمونی هست که از غدد پشت زانو

ترشح میشه و در مسیر شاهرگ پشت زانو و ران واقع شده و به سرعت در خون پخش میشه

دلیل این که تو قلب تولید نمیشه هم اینه که یهو ضربان قلب نره بالا و موجب مرگ بشه

اون هورمون که تولید بشه سه بوی نسبتا ترش مانند بوی میوه گندیده از دور به مشام میرسه

که خیلی ضعیف هست و باید دقت کنید تا استشمامش کنید .

ضمنا در موقع ترس ناگهانی یک میدان مغناطیسی یا الکترونیکی سرتاسر بدن شما رو میگره

برا همین هست که ترس رو تو تمام اندامتون حس میکنید و مانند یک لرز درکش میکنید

البته باید عرض کنم که ما همیشه از 5 درصد قابلیتهامون استفاده میکنیم

اما یک حیوان از 100 درصد قابلیتهاش استفاده میکنه .

من یه دوست داشتم یه بار تو حین انجام وظیفه پلنگ بهش حمله کرد

البته پلنگ نر بود و دنبال جفت و خیلی خطرناک

معمولا در اولین گام آموزش که یادت میاد اینه که دستت رو بکنی تو دهن پلنگ

و پاهات رو تو شکمت جمع کنی تا با ناخنهای پای عقبش شکمت رو سفره نکنه

این دوست ما علیرغم آموزش دستش رو کرده بود تو دهن پلنگ و با دست دیگش

چاقو رو تو گردن پلنگ فرو کرده بود . در اثر چاقو شاهرگ گردن و اعصاب انتهای گردن پاره شده بود

و پلنگ بعد از 3 ساعت مرد .

البته چاقوی سنگری خاصی در اختیار همکاران هست که حدود 25 سانتیمتر بلندی داره تیغه اش

و جوری ساخته شده که با کمترین فشار تا ته میره تو ارگانیسم زنده

البته دوستمون هم تاندومها و عضلات دستش داغون شد و تمام بدنش جای ناخن پلنگ بود

البته دوستش هم داشت نگاهش میکرد ولی نمیتونست شلیک کنه چون ممکن بود همکارش رو بزنه

حواستون جمع باشه در چنین مواقعی سراسیمه شلیک نکنید خصوصا به رگبار یا با تفنگ ساچمه ای

چون علیرغم حیوان دوستتون رو هم میزنید میکشید .

دوستان برای کشتن یه حیون به سر یا زیر دستش شلیک کنید

توی سر مغز و زیر دست قلب وجود داره

همچنین میتونید به گردن هم شلیک کنید که موجب قطع شریانها و نخاع میشه و مرگ و فلج به دنبال داره

من تا حالا به اجبار سازمان یا برا دفاع از مرغداریمون حیوون زیاد کشتم

البته به جز سگ چون اصلا نمیتونم به سگ شلیک کنم و تا حالا نیازی هم نبوده بکشم

اگرم شلیک کردم به زمین بوده یا با تفنگ بادی به اندام پشتی که موجب مرگ نمیشه .

معمولا برا کشتن گراز باید گردن و سر رو زد چون حیوون قوی هست و زود نمیمیره

برا گرگ باید قلب یا سر رو زد وگرنه قبل از مرگ دخل شما رو هم میاره

برای کفتار پیشنهاد میکنم بزارید بره اما اگه مجبور شدید پشت سر و دنده ها رو بزنید

یادتون باشه یک گاز کفتار موجب مرگ میشه مرگ حتمی حتمی چون با هر گاز

سه کیلو گرم گوشت جدا میکنه و استخون خورد میکنه

برا پلنگ و یوز هم گفتم زیر دست ها و گرن و سر

البته خدا اون روز رو نیاره که بخوایم گنجینه های حیات وحش رو بکشیم

اما خوب همیشه اول جون انسان و بعد جون حیوان

موفق باشید
خيلي تحت تاثير ارسال شماره 305 قرار گرفتم.از دوستاني هم كه براي اين ارسال دكمه سپاس رو زدن كمال تشكر را دارم.
سلام دوستان
یک بار که رفته بودیم شمال (سال 79 یا 80 بود)خونه یکی از آشناهامون اینا یک دختر کوچک داشتن که خیلی هم شیطون بود با برادر و پدرم رفته بودیم باغ پرتقال آخر کوچه شان رو ببینیم که دیدیم توی باغش 13-14تا سگ گرگی دراز کشیدن زیر سایه درختها برای خودشون داشتن استراحت میکردند توی باغ. یک قسمت از دیوار کوتاه باغ هم به اندازه رفت و آمد یک انسان تخریب شده بود(نمیدونم در باغش از کجا بود) .همینجور که داشتیم منظره باغ رو تماشا میکردیم . این دختر شیطون میزبانمون اومد و گفت نگاه کنین و یک سنگ ریزه برداشت و{ سمت سگهای خرامیده در باغ پرتاب نمود. آقایانی که شما باشید این سگها در مدت کسری از ثانیه بطور ردیف بار از جا برداشته و خیز برداشتند به سمت ما از اون قسمتی که دیوار تخریب شده بود .در این حین من و دختر شیطون که از این صحنه بسیار گرخیده بودیم بسمت خانه میزبان الفرار نمودیم با سرعتی باور نکردنی و اصلا پشت سرمان راهم نگاه نکردیم . زمانی که رسیدیم درب خانه میزبان من برگشتم و پشت سرم را که نگاه کردم هیچ خبری از سگ نبود و متوجه شدم پدرم و برادرم همانجا(جلوی دیوار باغ) ایستاده و با خنده مارا نظاره میکنند. ولی بنده از ترس حاضر نشدم برگردم به آن مکان مخوف.}
وقتی پدرم اومد ازش پرسیدم چی شد ؟!!! فرمودند هیچی سگها که هجوم آوردند تا به ما رسیدند و دیدند ما همانجا ایستاده ایم و به آنها نگاه میکنیم خجالت کشیدند و سرشان را پایین انداخته و برگشتند به محلهای استراحت از پیش تعیین شده شان .
خلاصه سرتونو درد نیارم ما 2 نکته رو از اونجا یاد گرفتیم .اول اینکه خب بچه جان مگه آزار داری سمت سگهای آرام و مودب سنگ پرت میکنی و تحریکشون میکنی بیان گازت بگیرن.دوم اینکه اگه شخص تو کاری نکردی نترس و سرجات محکم و باصلابت بایست طوریت نمیشه.
باتشکر از صبروحوصله دوستان
(2014-09-30 12:55 AM)xport نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز موقع ترس تو بدن آدرنالین تولید میشه که باعث افزایش قدرت ماهیچه ها تا 10 برابر میشه

دلیل شنا کردن شما این بوده . همین ادرنالین برای جذبش نیاز به هورمونی هست که از غدد پشت زانو

ضمنا در موقع ترس ناگهانی یک میدان مغناطیسی یا الکترونیکی سرتاسر بدن شما رو میگره

چاقو رو تو گردن پلنگ فرو کرده بود . در اثر چاقو شاهرگ گردن و اعصاب انتهای گردن پاره شده بود

البته دوستش هم داشت نگاهش میکرد ولی نمیتونست شلیک کنه چون ممکن بود همکارش رو بزنه

حواستون جمع باشه در چنین مواقعی سراسیمه شلیک نکنید خصوصا به رگبار یا با تفنگ ساچمه ای

برای کفتار پیشنهاد میکنم بزارید بره اما اگه مجبور شدید پشت سر و دنده ها رو بزنید

موفق باشید
با سلام:
دوست عزیز ، آقای اکسپرت . از نوشته های شما اینطور برمیاد که در راه محیط بان شدن گام برداشته اید و این مایه مباهات است . این که در سایت تخصصی شکار ، عضو محیط بان داشته باشیم نشان از تعامل بین شکارچی و شکاربان است که متاسفانه دست هایی در کار است تا ایندو را در تقابل با هم قرار دهند .......................
بنده از اینکه تجربیاتتان را در اختیار دیگران قرار میدهید از شما تشکر میکنم .
اما در پست های قبلی از شما خوهش کردم اطلاعات نادرست در اختیار دوستان قرار ندهید گویا نظر بنده را درست ندانسته و کماکان بر کار خود اصرار دارید . توجه داشته باشید اگر حتی یک نفر ، حتی یک نفر از پیروی از نظرات شما دچار آسیب شود ، نه شما - بلکه محیط بان و دانسته هایش زیر سوال میرود و .......
دوست عزیز بنده با علاقه به پزشکی و مطالعه آزاد ، با حضور دوستان پزشک در این انجمن ، جرات ابراز کلامی در موارد پزشکی ندارم ، شاید اشتباه در گفته هایم باعث خجالتم یا گمراهی دیگر دوستان شود . این مطالب غده پشت زانو و ..... اینها را از کجا آورده اید اینکه آدرنالین اگر از قلب ترشح میشد آدم سکته میکرد و.......... این اطلاعات را از کدام منبع نادرست دارید با دوستان به اشتراک میگذارید ؟؟؟؟ از حوزه الکترونیکی !!!! اطراف بدن که بگذریم :
دوست خوب من کجا حیوانات از 100 درصد قابلیتهایشان استفاده میکنند ؟؟ اینو میدونستید حافظه تصویری یک شامپانزه اونقدر زیاده که با دیدن یک تصویر با 15 نشانه میتونه بلافاصله اون رو بازسازی کنه و تک تیر اندازان ارتش آمریکا بعد از سالها تمرین میتونن به65 درصد تصاویر تست پاسخ مثبت بدن ؟؟ اگر این حیوان از 100 قابلیتش استفاده کرده بود الان اونا داشتن ما رو شکار میکردن .
بنده خوشبختانه یا متاسفانه در هیچ شکار پلنگی حضور تداشته ام ولی وقتی پای صحبت محلی ها و بیابون دیده ها نشسته باشید متوجه میشید پلنگ نر خطرناک دنبال جفت ، اگر به کسی حمله کنه زنده اش نمیزاره نه اینکه تاندون دستش داغون بشه . اون سگ زپرتی باغبون همسایه ماست که تاندون پاره میکنه .............
بعد هم اگر چاقویی با مشخصاتی که شما فرمودید شاهرگ و اعصاب گردن را پاره کنه ، حیوان در عرض 3 دقیقه میمیره نه سه ساعت .شاهرگ گردن ، وظیفه خون رسانی به مغز رو به عهده داره و مغز بدون اکسیژن 4 دقیقه دوام میاره و( با عرض پوزش از همه دوستان پزشک ) چیزی که تنفس رو کنترل میکنه در پشت مغز قرار داره به اسم بصل النخاع ..........
بعد هم سراسیمه شلیک کردن به رگبار ؟؟؟ شما مثل اینکه فراموش میکنید در ایران دارید زندگی میکنید ؟؟ بنده هم وقتی ویدیو های یو تیوب را نگاه میکنم تا چند دقیقه فکر میکنم چه اشکالی دارد یک ام4 بخرم و کرونو گرافی کنم برای دوستان بگذارم ؟؟؟ بعددیادم میوفتد اینجا ایران است و .........
من نمیدونم کی به شما آموزش میده برادر ولی تمامی شکارچیان با تجربه متفق القول با صدای بلند و فونت درشت میگویند :شلیک به سر حیوان مهاجم اشتباهی است که به قیمت جانتان تمام میشود . دلیلش را هم کسی که یکبار با تفنگ تیر اندازی کرده میداند :سر هدف کوچکی است که در هنگام حمله مدام به اینسو ، آنسو در حرکت است ولی بالاتنه ( که اعضای حیاتی در ان قرار دارد ) هدف بزرگتری است . بعد هم این آموزش دهنده بزرگوار شما چطور در مورد کفتار تشخیص به وجود اعضای حیاتی در پشت سر ( ماتحت !!) میدهد ؟؟؟ آیا غیر از اینست که همه چهار پایان در نقطه حساس بدن یا همان کیل زون مشترکند ؟؟
دوست عزیز اگر بخواهم ادامه بدهم خیلی بیشتر از اینها هست ، اما همانطور که در اول گفتم حضور شما را غنیمت میدانم بشرطی که دوستان را گمراه نکنید . چرا از خاطرات و عکسهای خوبتان برایمان نمیگذارید ؟ شما باید گنجینه عکس بسیار غنی داشته باشید . منتظریم
(2014-09-30 09:15 AM)MrParak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
یک بار که رفته بودیم شمال (سال 79 یا 80 بود)خونه یکی از آشناهامون اینا یک دختر کوچک داشتن که خیلی هم شیطون بود با برادر و پدرم رفته بودیم باغ پرتقال آخر کوچه شان رو ببینیم که دیدیم توی باغش 13-14تا سگ گرگی دراز کشیدن زیر سایه درختها برای خودشون داشتن استراحت میکردند توی باغ. یک قسمت از دیوار کوتاه باغ هم به اندازه رفت و آمد یک انسان تخریب شده بود(نمیدونم در باغش از کجا بود) .همینجور که داشتیم منظره باغ رو تماشا میکردیم . این دختر شیطون میزبانمون اومد و گفت نگاه کنین و یک سنگ ریزه برداشت و{ سمت سگهای خرامیده در باغ پرتاب نمود. آقایانی که شما باشید این سگها در مدت کسری از ثانیه بطور ردیف بار از جا برداشته و خیز برداشتند به سمت ما از اون قسمتی که دیوار تخریب شده بود .در این حین من و دختر شیطون که از این صحنه بسیار گرخیده بودیم بسمت خانه میزبان الفرار نمودیم با سرعتی باور نکردنی و اصلا پشت سرمان راهم نگاه نکردیم . زمانی که رسیدیم درب خانه میزبان من برگشتم و پشت سرم را که نگاه کردم هیچ خبری از سگ نبود و متوجه شدم پدرم و برادرم همانجا(جلوی دیوار باغ) ایستاده و با خنده مارا نظاره میکنند. ولی بنده از ترس حاضر نشدم برگردم به آن مکان مخوف.}
وقتی پدرم اومد ازش پرسیدم چی شد ؟!!! فرمودند هیچی سگها که هجوم آوردند تا به ما رسیدند و دیدند ما همانجا ایستاده ایم و به آنها نگاه میکنیم خجالت کشیدند و سرشان را پایین انداخته و برگشتند به محلهای استراحت از پیش تعیین شده شان .
خلاصه سرتونو درد نیارم ما 2 نکته رو از اونجا یاد گرفتیم .اول اینکه خب بچه جان مگه آزار داری سمت سگهای آرام و مودب سنگ پرت میکنی و تحریکشون میکنی بیان گازت بگیرن.دوم اینکه اگه شخص تو کاری نکردی نترس و سرجات محکم و باصلابت بایست طوریت نمیشه.
باتشکر از صبروحوصله دوستان

دادا احتمالا گرگی نبودن سگی که در ایران به گرگی معروفه سگ جرمنه که دو حالت داره یا درست تربیت شده و حتما شمارو به زمین میزنه و منتظر ساحبش میمونه یا درست تربیت نشده و حتما گازتونم میگیره تازه گسی که جرمن داره اون رو ازاد ول نمیکنه بره نکته بعدی نگهداری 14 تا جرمن کار درستی نیست و سگها هر لحظه احتمال حمله دارن من 3 تا توی باغ داشتم بعد 2 سال نگهداری سر غذا به خودم حمله کردم
به احتمال زیاد سگها ول و دو رگه بودن و خیلی هم ترسو 14 تا سگ با نژاد حتما تیکه پارت میکنن تازه فرار هم کارساز نیست بیخیال فرار شی بهتره
توی اراک دانشجو بودم توی شهرک صنعتی خونه داشتم یه سری خونه ویلایی داشت که سگ نگه میداشتن نزدیک خونه ها هم یه باشگاه بیلیارد بود که اون شب مسابقه داشتین داشتیم میرفتیم که متوجه شدیم یه گریدین و یه دوبرمن فرار کردن ما هم بیخیال به راحمون ادامه دادیم نزدیکای باشگاه دوبرمن جلومون سبز شد یه سگ 4 ماهه به دوستم حمله کرد و دستش رو گرفت من و دوستان با هرچی بود تو سرش زدیم تا بعد کشیدن 10 متر دوستم رو ول کرد شروع کرد به گیج زدن تا مرد دست دوستم 14 تا بخیه خورد البته من رفتم مسابقه خخخخخخخخخخخخخخخخ
در کل با سگ با نژاد کل نندازین هرچقد هم فکر کنید ارومه
(2014-09-30 11:26 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-30 12:55 AM)xport نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید
با سلام:
دوست عزیز ، آقای اکسپرت . از نوشته های شما اینطور برمیاد که در راه محیط بان شدن گام برداشته اید و این مایه مباهات است . این که در سایت تخصصی شکار ، عضو محیط بان داشته باشیم نشان از تعامل بین شکارچی و شکاربان است که متاسفانه دست هایی در کار است تا ایندو را در تقابل با هم قرار دهند .......................
بنده از اینکه تجربیاتتان را در اختیار دیگران قرار میدهید از شما تشکر میکنم .
اما در پست های قبلی از شما خوهش کردم اطلاعات نادرست در اختیار دوستان قرار ندهید گویا نظر بنده را درست ندانسته و کماکان بر کار خود اصرار دارید . توجه داشته باشید اگر حتی یک نفر ، حتی یک نفر از پیروی از نظرات شما دچار آسیب شود ، نه شما - بلکه محیط بان و دانسته هایش زیر سوال میرود و .......
دوست عزیز بنده با علاقه به پزشکی و مطالعه آزاد ، با حضور دوستان پزشک در این انجمن ، جرات ابراز کلامی در موارد پزشکی ندارم ، شاید اشتباه در گفته هایم باعث خجالتم یا گمراهی دیگر دوستان شود . این مطالب غده پشت زانو و ..... اینها را از کجا آورده اید اینکه آدرنالین اگر از قلب ترشح میشد آدم سکته میکرد و.......... این اطلاعات را از کدام منبع نادرست دارید با دوستان به اشتراک میگذارید ؟؟؟؟ از حوزه الکترونیکی !!!! اطراف بدن که بگذریم :
دوست خوب من کجا حیوانات از 100 درصد قابلیتهایشان استفاده میکنند ؟؟ اینو میدونستید حافظه تصویری یک شامپانزه اونقدر زیاده که با دیدن یک تصویر با 15 نشانه میتونه بلافاصله اون رو بازسازی کنه و تک تیر اندازان ارتش آمریکا بعد از سالها تمرین میتونن به65 درصد تصاویر تست پاسخ مثبت بدن ؟؟ اگر این حیوان از 100 قابلیتش استفاده کرده بود الان اونا داشتن ما رو شکار میکردن .
بنده خوشبختانه یا متاسفانه در هیچ شکار پلنگی حضور تداشته ام ولی وقتی پای صحبت محلی ها و بیابون دیده ها نشسته باشید متوجه میشید پلنگ نر خطرناک دنبال جفت ، اگر به کسی حمله کنه زنده اش نمیزاره نه اینکه تاندون دستش داغون بشه . اون سگ زپرتی باغبون همسایه ماست که تاندون پاره میکنه .............
بعد هم اگر چاقویی با مشخصاتی که شما فرمودید شاهرگ و اعصاب گردن را پاره کنه ، حیوان در عرض 3 دقیقه میمیره نه سه ساعت .شاهرگ گردن ، وظیفه خون رسانی به مغز رو به عهده داره و مغز بدون اکسیژن 4 دقیقه دوام میاره و( با عرض پوزش از همه دوستان پزشک ) چیزی که تنفس رو کنترل میکنه در پشت مغز قرار داره به اسم بصل النخاع ..........
بعد هم سراسیمه شلیک کردن به رگبار ؟؟؟ شما مثل اینکه فراموش میکنید در ایران دارید زندگی میکنید ؟؟ بنده هم وقتی ویدیو های یو تیوب را نگاه میکنم تا چند دقیقه فکر میکنم چه اشکالی دارد یک ام4 بخرم و کرونو گرافی کنم برای دوستان بگذارم ؟؟؟ بعددیادم میوفتد اینجا ایران است و .........
من نمیدونم کی به شما آموزش میده برادر ولی تمامی شکارچیان با تجربه متفق القول با صدای بلند و فونت درشت میگویند :شلیک به سر حیوان مهاجم اشتباهی است که به قیمت جانتان تمام میشود . دلیلش را هم کسی که یکبار با تفنگ تیر اندازی کرده میداند :سر هدف کوچکی است که در هنگام حمله مدام به اینسو ، آنسو در حرکت است ولی بالاتنه ( که اعضای حیاتی در ان قرار دارد ) هدف بزرگتری است . بعد هم این آموزش دهنده بزرگوار شما چطور در مورد کفتار تشخیص به وجود اعضای حیاتی در پشت سر ( ماتحت !!) میدهد ؟؟؟ آیا غیر از اینست که همه چهار پایان در نقطه حساس بدن یا همان کیل زون مشترکند ؟؟
دوست عزیز اگر بخواهم ادامه بدهم خیلی بیشتر از اینها هست ، اما همانطور که در اول گفتم حضور شما را غنیمت میدانم بشرطی که دوستان را گمراه نکنید . چرا از خاطرات و عکسهای خوبتان برایمان نمیگذارید ؟ شما باید گنجینه عکس بسیار غنی داشته باشید . منتظریم

اخوی سلام

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک فوق تاثیر آدرنالین بر قلب و بدن رو کاملا توضیح داده

آدرنالین با عث کار شدید قلب میشه و اگر مستقیما در قلب تولید بشه و ریخته بشه موجب

تزلزل شدید قلبی و در نهایت ایست قلبی میشه

هورمون ادرنالین در غدد فوق کلیوی تولید و ترشح میشود

نوعی دیگر از هورمونها که اسم اون رو یادم نیست از غدد پشت زانو ترشح شده

که موجب جذب آدرنالین در بدن میشه و باعث میشه انعطاف رگهای بدن بهتر بشه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دوست عزیز یک حیوان برای شکار یا دفاع از خود از تمام قدرتش استفاده میکند

اینکه شامپانزه ها نتونستن ما رو شکار کنن در اثر ذات و ساختمان مغزی آنها هست

اونها نتونستن تکامل کامل پیدا کنن ولی باز هم خیلی باهوش هستند .

شما با دست خالی با یک حیوون درگیر بشی حتی اگر اون حیوون یک سگ کوچک تر از

شما باشه به راحتی به شما اسیب میزنه چون از همه قدرت و قابلیتش استفاده میکنه

شما میدونید انسان میتونه به راحتی اگه از تمام قدرتش استفاده کنه با دستش و انگشتاش

بدن یک انسان دیگه رو پاره کنه ؟ ما هرگز از تمام قدرت و قابلیتهامون استفاده نمیکنیم

و هنوز خیلی از حسها و توانهای خودمون رو کشف نکردیم .

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــ

دوست عزیز من گفتم چاقو موجب پارگی رگ گردن شده نه قطع کامل رگ گردن

رگ گردن که پاره بشه خون به مغز میرسه اما خون نشتی داره و بعد از چند ساعت میزان

فشار خون و اکسیژن رسانی کم شده و حیوان یا انسان میمیره .

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــ

دوست گرامی چون شما یک سلاح اتوماتیک ندارید دلیل نمیشه دیگران هم نداشته باشن

بنده خودم اکثرا کلاشینکف حمل میکنم و تا حالا صدها بار دست شکارچی های غیر مجاز کلاشینکف

و ژ-3 دیدم ، بنده صرفا جهت اطلاع شما نگفتم برا اطلاع همه دوستان گفتم این یک استاندارد هست

که در صورت داشتن سلاح اوتوماتیک در صورت گلاویز شدن انسان و حیوان به رگبار شلیک نکنن

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــ

دوست عزیز من دیگه دارم به هوش و میزان گیرایی شما شک میکنم

بنده گفتم وقتی شما ایستادی و یه حیوون داره دوستت رو لت و پار میکنه

سریع ترین راه برای کشتنش زدن سر یا قلب هست

در کفتار ها هم عرض کردم به دلیل قطر کمتر استخوان جمجمه در پشت سر

یعنی در پشت کله و جمجمه نه ماتحت شلیک به اونجا بهتر از شلیک به پیشانی هست

و به دلیل وجود ساقه مغز و شاهراه عصبی یعنی نخاع موجب فلج سریع و مرگ حیوان میشه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

متاسفانه از ارائه عکس به دلیل مسائل امنیتی معذورم ولی عکسهای شخصی رو براتون میزارم

تصاویر سازمانی هم باید حتما واتر مارک یک سایت خبری روش باشه و گرنه گریبان گیر میشه برام

یا حق
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
لینک مرجع