انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: حمله حیوانات به انسان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
بله صد در صد شانس اوردم
داستان جن فراموش نشه لطفاً
فرق نمیکنه که تجربه خودتون باشه یا از قدیمی ها شنیده باشید فقط اینجا با سایر دوستان در میون بزارید

(بی شوخی میگم هیجان بیشتری نسبت به بقیه داستان ها داره)

با سپاس Khansariha (8)
هم ولايتي نكته اينجاست كه جن با اين تاپيك سنخيت نداره
سلام دوستان
یک شب برای دفع گرازها به باغ رفتم. شب تاریکی بود و باد هم شدید بود. اسلحه و چراغ قوه دستم بود و از صدای برخورد سم گراز به سنگ ها فهمیدم که گرازی به سرعت به سمتی که من بودم می اید. یک لحظه در بیست متری گراز را در نور دیدم. نر تقریبا بزرگی بود. آنقدر سریع از جلو من عبور کرد که حتی نتوانستم شلیک کنم. شانس اوردم به سمتم حمله نکرد وگرنه حسابی خردم می کرد. اگر این خاطره را یک نفر دیگر برایم تعریف می کرد می گفتم مگر کشیدن ماشه چقدر وقت میخواهد ولی در عمل دیدم که در شرایط سخت قدرت بدنی و فکری انسان تحلیل می رود و نمی تواند ایده آل عمل کند. تازه شانس اوردم که نزدم گراز را زخمی کنم. اگر زخمی می شد که وضع بدتر می شد. بعد از آن تصمیم گرفتم برای حیوانات خطرناک مثل گراز بی گدار به آب نزنم.
موفق باشید
یسری جان نمیشه که به خاطر جناب جن یه تاپیک دیگه باز کرد که...! Khansariha (214)
همینجا یجوری داستانهاش رو قرار میدیم
اتفاقاً همچین بی ربط هم نیست چون جن هم یه جور موجوده دیگه،حالا بعضیاشون وحشی هستن (کافر ها) و بعضی احلی (جن خوب،جن مسلمان)
کلاً همیشه به داستان ها و خاطراتی که دوستان و قدیمی ها از جن نقل میکنن علاقه داشتم و دارم،مطمعناً عزیزان طبیعت گرد و یا شکارچیان و قدیمی ها تجربه ها و داستان های جالبی از جن برای تعریف کردن دارن.
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دوست گرامي.حالا براي شروع-شما تعريف كنيد*بنده و ديگر دوستان استفاده ميكنيم.Khansariha (8)Khansariha (256)
خخخخ همین مانده تو انجمن تخصصی شکار تاپیک ( جن ) هم ایجاد بشهKhansariha (290)
(2015-06-20 07:30 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخ همین مانده تو انجمن تخصصی شکار تاپیک ( جن ) هم ایجاد بشهKhansariha (290)

جن رو دقیقا با چی میشه شکار کرد!!!!!!!!!!!!!!!!
اما انصافا داستان های جالبی دارن که اکثرا هم شوخی های خودشون بوده که فکر کردن با جن طرف شدن!
حالا برای اینکه اسپم نباشه یه خاطره از بابا بزرگم میگم
میگفت اون زمان ها که مناطق ما آهو و کل و... داشت ما میرفتیم شکار
یه بار تنها رفتم شکار یه آهو رو از دور نشون کردم و خواستم برم دنبالش که یه دفعه ای پشت سرمو نگاه کردم دیدم ای دل غافل
آقا پلنگه(شایدم ببر دقیق نمیدونم) از دور منو نشون کرده برا شام!!!!!!!!!!
گفت منم به روی خودم نیاوردم که دیدمش همونجوری آروم آروم رفتم جلو تا رسیدم به یه تخته سنگ بزرگ که ان طرفش اصلا معلوم نبود
اونم تا میرسه پشت سنگ فوری کلاهشو برمیداره و میزاره رو تخته سنگ
پلنگ از همه جا بی خبر فکر میکنه شکارش پشت تخته سنگ وایساده بابا بزرگ منم گفت دپا داشتم ده تا قرض کردم تا تونستم همونجور مستقیم دویدم تا تونستم کل منطقه رو دور بزنم
گفت وقتی رسیدم بالای بلندی که به اون قسمت دید داشت دیدم آقا پلنگه پرید روی کلاه من که جا گذاشتم
اینم از عاقبت شکار رفتن تنهایی
این مناطق هنوز تک و توکی آهو دار با گوزن اما خیلی خیلی کم شدن
خرس که زیاد داره ماشاالله اما پلنگ رو خیلی وقته کسی ندیده آخرین مشاهده ها مال زمان جنگ بوده
جاش نیست ولی وسوسه میکنید دیگه. بنده داستان زیاد شنیدم درست و غلط ؛نمیدونم ولی عقیده خودم اینه که جن هم مثل دیگر موجودات حضور داره و دیده هم میشه ولی تا چه حد کسانی که میگن دیدن درست بگن جای بحث داره. فقط اینو میدونم که اگر در مورد چیزی زیاد حرف زده بشه یا درگیر موضوعی بشین مخصوصا موقع بیابون رفتن اون وقت احتمال اینکه با مورد بحثتون مواجه بشین زیاده.حدود99% داستانهای اجنه درست نیست نه اینکه دروغ باشه ولی طرف چیزهایی را با هم قاطی کرده. ولی حضورش رد نشده و دیده شده. حتی خود من با یه موردش در قدیم سروکار داشتم که قبلا بیان کردم ولی مطمین 100% نبودم. این نظر خودمه حالاKhansariha (214)Khansariha (214)
(2015-06-20 11:36 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاش نیست ولی وسوسه میکنید دیگه. بنده داستان زیاد شنیدم درست و غلط ؛نمیدونم ولی عقیده خودم اینه که جن هم مثل دیگر موجودات حضور داره و دیده هم میشه ولی تا چه حد کسانی که میگن دیدن درست بگن جای بحث داره. فقط اینو میدونم که اگر در مورد چیزی زیاد حرف زده بشه یا درگیر موضوعی بشین مخصوصا موقع بیابون رفتن اون وقت احتمال اینکه با مورد بحثتون مواجه بشین زیاده.حدود99% داستانهای اجنه درست نیست نه اینکه دروغ باشه ولی طرف چیزهایی را با هم قاطی کرده. ولی حضورش رد نشده و دیده شده. حتی خود من با یه موردش در قدیم سروکار داشتم که قبلا بیان کردم ولی مطمین 100% نبودم. این نظر خودمه حالاKhansariha (214)Khansariha (214)

Khansariha (8)Khansariha (256)فقط يك مسئله در اين مورد هست كه شما هم ميان حرفتون فرمودين و به خود من هم ثابت شده=هرچي بيشتر به جن باور داشته باشي و بهش فكر كني-بيشتر ميبينيش و حضورش رو احساس ميكني.ضمنا همراه داشتن دعاهاي قرآني هم بي تاثير در دفع اجنه نيست...من خودم بارها جن رو ديدمش(جالبه كه من بيشتر توي خونه و داخل شهر ديدم تا توي كوه و بيابان و باغ)و باز بارها تاثير راههاي دفع اجنه(همراه داشتن دعاي حرز ابودجانه-نادعلي كبير-حرز و دعا زياد هست)رو به عينه ديدم.در كل هر موجودي(غير از انسان) رو كاري به كارش نداشته باشي-كاري بهت نداره...مهمترين مسئله=*فقط نترسيد*.Khansariha (8)Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
لینک مرجع