انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: حمله حیوانات به انسان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
چطوری می شه یه سگ یا یه حیوونه دیگه حار می شه واسه من خیلی جالبه؟
(2011-07-15 12:48 AM)amir74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطوری می شه یه سگ یا یه حیوونه دیگه حار می شه واسه من خیلی جالبه؟

دوست عزیز هاری ویروسه . ویروس از طریق تنفس ، تزریق مایعات بدن(مثل آب دهن) به خون و تولید مثل منتقل میشه . حالا اگه ویروس به حیوون منتقل شد حیوون به اصطلاح هار می شه. هاری باعث بروزعلائم و رفتار هایی میشه که اگه این رفتار ها از یه حیوون قوی سر بزنه اون حیوون واقعا خطرناک میشه.یکی از دوستان ما یه خرگوش داشت که هاری گرفته بود . به زور کشتنش و سوزوندنش (سوزوندن برای از بین بردن ویروس هاری لازمه)
برخی از این علائم و رفتار ها عبارت اند از:

جسارت احمقانه.در این حالت حیوون از هیچ چیز نمی ترسه.

خشونت بی رویه که وقتی با جسارت احمقانه ترکیب می شه باعث حملات شدید حیوون به انسان میشه. من خودم دیدم یه روباه هار به یه باغبان حمله کرده.

سردرد های شدید (به علت تورم مغز) همراه ریزش اشک ، بزاغ و مخاط بینی که عامل اصلی عصبانیت حیوونه.

این بیماری تو انسان هم علائمی داره ولی چون طولانی می شه دیگه نام نمی برم . اگه خواستید بگید تا اونهارو هم بنویسم.
دوستای گل
1.منظور من به هیچ وجه سگ حار نبود
2.خودم 1دونهGERMAN SHIPPER دارم 1دونه دوبرمن و به این مسایل کاملا آشتا هستم ولی به هیچ وجه کشتن 1 سگی که حمله کنه رو نمی پسندم
3.لطفا دوستان به دل نگیرین ولی شلیک به سگ که فقط پارس میکنه یا مثلا می خواد حمله کنه فقط حیوانیت و وحشیت هست چون خیلی را ها وجود داره که غیر از کشتن
DAR ZEMN BAZI ensanha (faghat dar loghat)ke va3 tafrih shelik mikonan be chenin heyvunayi jozve hamin daste hastand

با ارادتKhansariha (8)
سلام دوستان
کشتن سگ یا حیوان هار اگه طوری باشه که زجر کش نشه اشکالی نداره.وخود حیوان هم راحت میشه. مثل راحت کردن شکار زخمی.
ولللللللیییی امتحان کردن قدرت تفنگ با شلیک به 1 حیوان بی آزار نهایت بیرحمی هست!!
مطمئن باشید با 350 به راحتی میشه سگ رو کشت!!!فقط کافیه به سرش بخوره همین.(جمجمه )حتی اگه خیلی بزرگ باشه تا 30 متری میمیره. حتی اگه به جای حساس حیوان نخوره در نهایت میمیره ولی حیوان شاید ماه ها زجر بکشه.چون زخمی که ساچمه ایجاد میکنه مثل ترکش میمونه.سطح پوست ترمیم میشه ولی سرب ساچمه در بدن سگ ایجاد مسمومیت میکنه و از داخل محل ساچمه چرک میکنه که بسیار دردناک هست.
اگه کسی از دور حتی با تفنگ ضعف تر مثل دیانا 27 یا چینی به سگ شلیک کنه ممکنه به ظاهر طوریش نشه و فرار کنه یا کمی زوزه بکشه!! ولی این زخم به زودی عفونی میشه و بندرت حیون جون سالم در میبره.
خواهش میکنم به سگ ها شلیک نکنین. آخه زوزهءدردناک این زبون بسته چه لذتی میتونه داشته باشه؟
سگها میتونن خیلی خطر ناک باشن ولی اگه کاری به کارشون نداشته باشین بی آزارن!!
با سلام
در ادامه صحبت دوستان باید عرض کنم که یکی از علائم مهم هاری ترس از آب است و درمان در 24 اول خیلی مهم است و اگر از 48 ساعت بیشتر شود موضوع خطرناک می شود البته مکان گاز کرفتگی و نزدیکی آن به مغز هم خیلی مهم است و کاری که می شود در موقع گاز گرفتگی انجام داد تا خطر را کم کند(از بین نمیبرد و باید موضوع را جدی گرفت)استفاده سریع از آب و صابون و شستشوی سریع زخم است و در خاتمه هر جاندار خون گرمی هار می شود از جمله انسان و یا موش
دوستان یه راهی معرفی کنید برای کسانی که از ترس شدید پاهاشون قفل میشه مثل بنده البته فقط 1 بار برام پیش اومده که در همین سایت ماجراش بیان شده ولی پاهام دیگه مال خودم نبود اگه یه گراز یهو جولو من سبز بشه ............ خدا نکنه تصورش میترسونه منو از عکس العمل بعدیم آبرو ریزیهKhansariha (290)
(2011-09-13 04:48 PM)sync1732 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه راهی معرفی کنید برای کسانی که از ترس شدید پاهاشون قفل میشه مثل بنده البته فقط 1 بار برام پیش اومده که در همین سایت ماجراش بیان شده ولی پاهام دیگه مال خودم نبود اگه یه گراز یهو جولو من سبز بشه ............ خدا نکنه تصورش میترسونه منو از عکس العمل بعدیم آبرو ریزیهKhansariha (290)

درود
اگه ترس شما شدید و غیر قابل کنترول هست و به یک نوع حیوان مربوط میشه یعنی فقط از سگ یا پرنده شما یک نوع بیمار به نام فوبیا دارید که با مشورت با روانپزشک حل میشه
sync1732 همیشه بدن در مواقع اضطراری بهترین مکانیسم را اجرا می کنند .
اگه شما فرار کنید خوی وحشیگری را بیشتر در حیوان تحریک می کنی .
فکر کنید اگه به حیوان گوشتخوار پشت کنید روی لباستان نوشته ((بیا منو بخور!!!!))
حد الامکان هیچ گاه فرار نکنید . فکر کنید و بهترین عمل را انجام دهید . حتی اگه هر روز هم تمرین کنید قفل پاهایتان در آن موقعیت باز نمی شود .
(2011-09-13 07:05 PM)sorena نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-09-13 04:48 PM)sync1732 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود
اگه ترس شما شدید و غیر قابل کنترول هست و به یک نوع حیوان مربوط میشه یعنی فقط از سگ یا پرنده شما یک نوع بیمار به نام فوبیا دارید که با مشورت با روانپزشک حل میشه

دستت درد نکنه داداشی شوخی شوخی مارو روانی کردی رفتKhansariha (226) شوخی کردما
متن پست قبلیم رو کمی با مایه طنز نوشته بودم من یک بار یه سگ گرگی و ناقافل در فاصله دو متریم پارس کرد اونم چه پارسی خدا رحم کرد که زنجیر شده بود سگ گله بود از اون خفناش که بنا به گفته صاحبش چند گرگ رو پاره کرده بود من تو این شرایط زانوهام سست شد برای 5 ثانیه و بعد که دیدم زنجیر شده (چون به طرفم حمله کرد زنجیرش کوتاه بود دندوناش به خرخره من نرسید خدا رو شکرKhansariha (219) )ازش دور شدم ولی ممنون از جوابهای دوستانKhansariha (214)
در مواجهه با سگ تا اونجايي كه ميشه آرامش خودتون رو حفظ كنيد چون با فرار كردنتون سگ بيشتر تحريك ميشه كه شما رو بگيره ولي اگر سر جاتون چند لحظه وايسيد معمولا سگها فقط پارس ميكنند و آدم رو نميگيرند.

چند وقت پيش با دوستان آقا فواد و آقا رضا رفتيم براي شكار كبوتر جنگلي. كه چند تاسگ آمدند جلو و شروع به پارس كردن كردند و ما همانجا وايساديم و اونا هم فقط پارس مي كردند تا اينكه چوپانه اومد و اونها رو آروم كرد.

البته بعضي سگها فرق دارند و واقعا خطرناكند و معمولا زنجير مي شوند. يه بار با پدرم رفتيم از يه روستا يه گوسفند خريديم و بعد رفتيم تو حياطش كه گوسفند رو با قپان وزن كنه كه يه دفعه ديدم يه سگ گرگي بسيار درشت از رو سقف خونه خيز برداشت كه بپره پايين كه صاحبش جلوش رو گرفت. تو عمرم سگ به اين بزرگي و درندگي نديده بودم. باور كنيد 4 تا گرگ هم حريفش نبودند. خود صاحبش ميگفت يه سري كه گرسنه بوده در اثر يه غفلت كوچك يكي از بزهاش در چند لحظه تيكه پاره كرده بود. بله اينجور سگها هم هستند كه بسيار خطرناكند و بايد بسيار مواظب بود.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
لینک مرجع