انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
خوب چرا ما تاپیک نداشته باشیم Khansariha (256)
من مهدی هستم از تبریز 36 ساله
سلام مهدی جان.Khansariha (8)
یاشاسین اذربایجان ولی تبعیض نژادی نداشتیماKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (214)
(2011-04-15 01:18 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مهدی جان.Khansariha (8)
یاشاسین اذربایجان ولی تبعیض نژادی نداشتیماKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (219)Khansariha (214)

همه جای ایران سرای من است
پرچم هم که دستمه می خوایم یکم یاشاسین بازی کنیم
با سلام خدمت همشهریهای عزیز(البته من اصالتا تبریزی هستم)
امیدوارم خوب و خوش و سلامت باشین و بتونین همو پیدا کنین و برا خودتون برنامه بذارین
تاپیکتونم مبارک
منم سعید رضایی هستم (البته مستعار)
بچه آذربایجانات
شهر مرند

Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام به همه دوستان
من علي هستم 29 ساله، اهل سلماس و ساكن تبريز
چند وقت بود فكر ساختن تاپيك تو سرم بود و حالا از آقا مهدي ممنونم كه زحمت اين كارو كشيدن تا ما آذري ها هم برا خودمون تاپيك داشته باشيم
راستي آقا مهدي از تفنگ جديدت چه خبر؟
امتحانش كردي؟
برا تمرين تيراندازي اين طرفا جايي سراغ داري؟
سلام دوستان

من رو هم به جمع آذری ها اضافه کنید

سعید هستم 32 سالمه کارمند و مدرس داشگاه به کارم علاقه زیادی دارم البته بعد از تیر اندازی و ماهی گیری Khansariha (399)

Hepinize başarılar diliyorum
سلام منم فراز هستم.28 سالمه و اهل شهر سرسبز مشکین شهر .به تیرانداری و شکار هم علاقه زیادی دارم.

یاشاسین آذربایجان
محمد هستم اهل مرند
یشاسین آذربایجانKhansariha (256)Khansariha (8)
محمد هستم اهل مرند
یشاسین آذربایجان

محمد هستم اهل مرند
یشاسین آذربایجان
آقا محمد به جمع دوستان ایررایفلی خوش آمدید Khansariha (8)

موفق باشیدKhansariha (8)
لینک مرجع