انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقای روبن از هموطنان ارمنی و یکی از بهترین ومجربترین تعمیرکاران سلاح هستن (به قول یکی از دوستان خدای سلاح هستن)و مدتی مغازشون تعطیل بود.براشون ارزوی سلامتی و طول عمر دارم.
سلام من علی هستم 28 سالمه علاقمند به شکار و ماهیگیری الان تهران Khansariha (367)ساکن هستم ولی دنبال فرصت هستم بیام از آب و هوای آذربایجان Khansariha (214)استفاده کنم اگه سمت استان اردبیل و تبریز آدرس یه جایه خوب برای شکار بدین ممنونKhansariha (8) میشم دنبالKhansariha (48) تشکیل یه گروه پایه برای شکار هم میگردم ......کسی پایهKhansariha (226)هست بسمه الله............Khansariha (399)... Khansariha (219)
قدمت روی چشم.هر وقت طرفای اهر اومدی ما در خدمتیممممممممممKhansariha (48)
Khansariha (48)سلام از مکانهای شکار کبک و ماهی گیری Khansariha (214)اطراف اهر اطلاعاتی بده Khansariha (137).ممنون [/b]

Khansariha (219)Khansariha (8)
سلامKhansariha (8)
منيم آذري قارداشلاريم گويميون تاپيك ياتا!!!
سلام خدمت آذريهاي عزيز.
خواستم بدونم سمت مرند، جلفا يا شبستر، تسوج، رودخونه اي هست بشه ماهي قزل الا صيد كرد؟البته بجز آراز
ارادتمند شما امير
سلامKhansariha (8)
ببخشيد بچه ها مي دونيد اسم فارسي اين پرنده چي ميشه؟؟؟
ما بهش ميگيم سيقيرچين
پرنده ي سياهيه و اندازش تقريبا دو الي سه برابر گنجشكه و گوشت خيلي لذيذي داره!(بيشتر تو باغ هاي آلبالو ميپلكن و غذاي مورد علاقشون آلبالو و گيلاس هستش)
Khansariha (256)
Khansariha (256)
دوست عزيز به اون پرنده ميگن سار.به قول شما گوشت بسيار لذيذي داره.
(2012-06-18 01:58 PM)diyana56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز به اون پرنده ميگن سار.به قول شما گوشت بسيار لذيذي داره.

سلامKhansariha (8)
دوست عزيز واقعا ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)
الرون آغريماسينKhansariha (48)Khansariha (219)
سلام من خان از خوی ده ساله شکارچی هستم دارای مدرک کارشناسی ارشد و یک تفنگ دو لول دو سر عقاب سوار هستم
لینک مرجع