انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-10-15 10:13 PM)yekdoost نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یولداشلار سلام ، سالم اولسون سیزه ، شوکتوزه ، الوزه
من ساوالان اتکینن ، اردبیل دیارینن بو ردا گلمیشم سیزلره سلام سویلیم
ساغ اولون سلامت یاشیون
منده طبیعتی چوخ سویرم
یاشیاسیز
خوش گلمیسوز اوز تاپیکیزه
یاشاسین Khansariha (256)
سلام به همگی.اگه اومدین اهر در خدمتیم
دوستان سلام
بهتره به جای سلام و احوالپرسی به زبان ترکی که گاها با غلط های نوشتاری متعددی نیز همراه است اطلاعات بهتری رد و بدل کنیم مثلا اسم واقعی نوع تفنگ و دوربین .
سعید محمدزاده
دیانا 52
لیپرز 24-6
ساکن تبریز .
سلام
شما معلم املاء هستید اقا محمد؟
این تاپیک متعلق به ماست دوست نداری نیا تو اصراری نیست Khansariha (8)
دوستان سلام
بروبچ اروميه كسي ميتونه آمار فروشگاههاي لولزم ماهيگيري توي اروميه رو بده ؟اگه توقع زياد نباشه اسم فروشگاه ، فروشنده يا شماره تماس داشته بشيد كه واقعا لطف بزرگي كردينKhansariha (8).
خدمت دوستان ارومیه ای سلام
دوستان شماها که اونجا هستین امکان داره یه آماری از pcp ای تی 44 به من بدین قیمت با تلمبه چند میشه خرید ممنون میشم پیام خصوصی بدین. انشاا... جبران کنیم Khansariha (8)
من یک مدت پیش ارومیه بودم رفتم فروشگاهها رو بررسی کردم فقط فنری اونم از نوع چینی و ترکیه ای بود قیمت هاشون هم زیاد با تبریز فرقی نداشت مثلا شادو 1000 رو 420 میگفت البته کپ پلاستیکی خواستم چند تا قیمت دیگه بپرسم که جوری نگام کرد که ترسیدم کتکم بزنه من در رفتم
سلام من شاهين 27 ساله از اروميه

یاشاسین آذربایجان
دوستان اگر امکان داره شماره تلفن چند تا از مغازه های شکار در ارومیه را که تفنگ PCP هم میفروشند قرار دهید . Khansariha (8)
راستی کسی بین این مغازه ها آقای نجفی میشناسه ؟
سلام من امیررضا از تبریز
لینک مرجع