انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقا جواد هفته بعد پاترول رو بیار بریم شکار کبک. Khansariha (219)
ممنون جواد جان از زحماتت،از آقا بهنام هم تشکر میکنم....بهشون حسابی زحمت دادم...
جواد جان دفعه ی بعد میریم سراغ اون کفتر های اطراف گاو داری!Khansariha (214)از وقتی اومدم خونه،دارم به اون کفتر ها فکر میکنم!Khansariha (215)
پدرام جان جات خالی بود...ولی برات دارم...صبر کن!Khansariha (290)

آقا جواد با کرال من با مگسک تو 50 متری شیشه دلستر رو زد!!اما نشکست....من هم با کرال خودم تا30 متری با مگسک اسپری میزدم!خخخخخخخخ
پی سی پی آقا بهنام هم عالی شده...واقعا رو دست زدنش راحتتر شده!تو56 متری بطری دلستر رو سر دست داغون کردم....من تا 70 متری هدف زدم و سه تا هم تیر به 80 متری و 100 متری انداختم اما موفقیت آمیز نبود...اما دوستان تا 100متری رو زدند...

اون سه چهار نفر هم کر کر خنده بودن!خخخخخخخخKhansariha (219)

ممنون از همه ی دوستان...
(2014-01-17 04:54 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا جواد هفته بعد پاترول رو بیار بریم شکار کبک. Khansariha (219)

اگه قسمت بشه چشم آقا بهنام
کاش از اسلحه های چینی اونا عکس میگرفتیم.یکیشو رنگ کرده بودن.مثلا طرح استتار.یکیشم گونی نخی پیچیده بودن دورش.خخخخخخخخخخخخخخخخ
یکیشونم میگفت که میخوام 56 بگیرم به قیمت 2500.اونم از فردوسی.خخخخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (95)
هفته بعد ساپورت مناسب میارم برای هدف زنی تو 130 متر Khansariha (219)
(2014-01-17 05:01 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاش از اسلحه های چینی اونا عکس میگرفتیم.یکیشو رنگ کرده بودن.مثلا طرح استتار.یکیشم گونی نخی پیچیده بودن دورش.خخخخخخخخخخخخخخخخ
یکیشونم میگفت که میخوام 56 بگیرم به قیمت 2500.اونم از فردوسی.خخخخخخخخخخخخخخخخخخKhansariha (95)
داداش اینجور بچه ها میان جاهایی مثل فیس بوق و... قمپوز در میکنن و مایه ی انبساط خاطر....
میگفت میخواد56 بخره...باهاش بره کبک بزنه!!!اسلحه رو که دادی دستش بلد نبود چطوری دست بگیره....اسلحه رو گرفت سمت چپ...با دست راست ماشه میچکوند!Khansariha (13)میخواستم برم خودکشی کنم!!!!!Khansariha (149)اسلحه رو مسلح کرد...نزدیک بود دوستشو بزنه.....با این همه ادعا هم داشت...!Khansariha (367)
اونی هم که گونی پیچیده بود...به پایه دوربین هم چسب حرارتی زده بود!!!Khansariha (41)(پایه دوربین رو با چسب حرارتی مهار کرده بود!!!!!)Khansariha (267)Khansariha (60)
آقا بهنام و آقا محمد از منطقه خوشتون اومد؟چطور بود؟
من که خیلی خوشم اومد..عالی و بکر...دفعه ی بعد باید بریم سراغ کفتر های گاو داری!ممنون از زحمات شما و آقا بهنامKhansariha (8)
سراغ کفتر ها؟؟؟چجوری محمدجان؟اونا تو گاوداری بودن
پس از همین الان برو تو کار پختن صاحب یا نگهبان گاو داری!خخخخخخخخخخ!مخشو بزنKhansariha (214)
از شوخی گذشته میشه رفت تو؟
البته اطراف گاو داری هم تک و توک هست....اما اکثرشون رو شیروانی گاوداری بودن!

یا هم میریم گاو داری دوست اخوی شما!Khansariha (256)

راستی عکسهارو یادت نره ها!گفتم که چیکار کنی.
سلام منم تازه عضو این سایت شدم:) 20 ساله از خلخالKhansariha (48) یاشاسینKhansariha (256)
لینک مرجع