انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون آقا جواد
برای همه ی دوستان تندرستی ارزومندم.
(2013-09-07 06:51 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به تمام دوستان عزیزKhansariha (8)
میگن بادنجون بم آفا نداره!اون منم ها!دیدین نمردم و برگشتمKhansariha (48)
بنده با عنایت ولطف پرودگار متعال بازم برگشتم که درد سرتون بدم!یه هفته پیش عمل شدم و الان حال نسبتا مساعدی دارم.(مچ پام)

سلام و درود برادر Khansariha (8)

ببخشيد كه من اطلاع نداشتم . خيلي خوشحال Khansariha (219)شدم كه بسلامتي مرخص شدي و دوباره در جمع دوستان هستي . اميدوارم كه هميشه موفق و تندرست و سرحال باشي Khansariha (8). خيلي مخلصيم . يا علي
سلام و درود بر شما جناب آرش خانKhansariha (8)
خواهش میکنم اخوی،واقعا ازتون ممنونم.
آرزوی بنده هم برای تمامی دوستان سلامتی و تندرستیست.
چاکر شما
یا علیییییی
Khansariha (256)
محمد جان برگشتنتو تبریک میگم امیدوارم هر چه زود تر شفا پیدا کنی

دوستان ارومیه ای از سهمیه فشنگ خبر ندارید کدوم فروشگاه توزیع میکنه ؟؟
ممنون هادی جان از لطفتونKhansariha (8)Khansariha (8)
ان شاالله تمامی مریضا شفا پیدا کنند،امین
Khansariha (256)
سلام حاجي والا ما خبر نداشتيم شرمنده . ايشااه كه هميشه تن دورستو سر زنده باشي . همين كه سلامتي خدتو الان به دست اوردي خدا رو شكر . ... شاد باش . سر بلند باش. تندرست . كنار خانواده .
سلامKhansariha (8)
حاجی خودتی!خخخخخKhansariha (399)
دشمنت شرمنده قارداش
ممنون از ابراز محبت و لطف شما نسبت به این بنده ی حقیر.Khansariha (8)
Khansariha (256)
اقا محمد بازگشت مجددتون رو به جمع خوبمون خوش آمد میگم.امیدوارم بیش از پیش از تجربیات شما و دیگر دوستان در این تاپیک بهره مند بشیم.
خدا شفای عاجل به همه مریضان عنایت کنه
از لطف شما نسبت به این بنده ی حقیر،نهایت تشکر و قدر دانی را دارم.Khansariha (8)ان شاالله در محضر اساتید چون حضرتعالی کسب فیض خواهیم کرد.Khansariha (8)
آلهی آمین

دوستان با خبر شدم که مادر بزرگ آقا جواد(jabili)به رحمت خدا رفته،از درگاه خداوند متعال مغفرت و آمرزش برای مادریزرگ مرحومشان و صبر و تحمل برای خانواده و بازماندگان عزیزشان خواستاریم.
برای شادی روح مرحومه فاتحه قرائت بفرمایید.
خدا رحمتش کنه
روحش شاد
لینک مرجع