انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلامKhansariha (8)
دوستان بعد عید یه قراری بزارین بریم بیرونKhansariha (8)Khansariha (8)
حوصلمون سر رفت از بس با تفنگ حبه قند زدیم!!!خخخخ
سلامKhansariha (8)
امیدوارم حال دوستان خوب باشه و سیزده بدر خوبی رو امروز سپری کرده باشنKhansariha (219)
راستش میخواستم تفنگ هم ببرم اما تصمیم بر این شد که بریم ایل گلی،منم دیگه بیخیال تفنگ شدم چون اونجا واسه خود آدم جا نیست چه برسه به اینکه تفنگ هم ببری!!
توی اون همه سرسبزی و زیبایی چیزی به جز کلاغ های عوضی رویت نمیشد!ومرتب در حال گشت زنی وآزار گنجشک های بینوا بودند!Khansariha (226)
یه چیزی میگم که باعث سرافکندگی شهرداری تبریزه؛و اونم اینه که واسه اون همه جمعیت که اگه بخوام تخمین بزنم شاید بیش از 10- 20هزار نفر بود فقط چن تا دستشویی بود(روم به دیوار!ببخشید)که اونم مسئولین محترم برای اینکه آب هدر نره فلکه های رو بسته بودند و آب قطره قطره میومد،تا به الان من همچین چیزی ندیده بودم!صف های دستشویی ها راحت به بیش از50متر می رسید وبدتر از اون نوبت آبخوری ها بود که چند بار هم سر نوبت زد وخورد صورت گرفت!خخخخKhansariha (399)
نوبت همه چی رو دیده بودیم الا این یکی!واقعا شرم باد،حالا ما به کنار،آبروی تبریز رو پیش مهمون های دیگر شهرستان ها بردند.به جای این همه قمپوز در کردن بیاد دوتا ...بسازه و اینهمه از عملکرد خوبشون به مردم گزارش دروغ نگن.
حالا خارج از اینا بعضی ها هنوز فرهنگ بیرون رفتن و...روبا اینکه سر وصورتشون مانند دندوناشون سفید شده هنوز یاد نگرفته که به جای اینکه مثلا منقل بیاره چوب درختارو جمع میکردن وجایی که مردم یک متر یک متر هم نشته بودند اتیش روشن کرده بودندو دود همه جارو برداشته بود!

مثل اینکه زیاد حرف زدم...................
اما خارج از همه ی اینا کلی خوردیم و خندیدیم،جای دوستان سبزKhansariha (215)
Khansariha (256)
سلامKhansariha (8)
شرکت الماس باختر اسباب کشی کرده و به آدرس جدید منتقل شده!امروز رفته بودم.
تبریز،میدان ساعت روبروی مرکز اهدای خون جنب مسجد کبود پاساژبازارکبود طبقه ی زیرزمین فروشگاه الماس.
لازم به ذکر است که فعلا تلفن قبلی رو جواب میدن اما به زودیشماره مغازه جدید رو قرار میدم.
Khansariha (256)
سلامKhansariha (8)
اوشاغلار به هارداسوز؟بابا قویمویون تاپیک یاتسینKhansariha (219)

اینم شماره جدید الماس اما شماره قبلی رو کما کان جواب میدن.
0411-5233078
سلامKhansariha (8)
دوستان کجایین پس؟تاپیک حسابی داره خاک میخوره هاKhansariha (290)
قراری ،عکسی،خاطره ای و.............
من تو تبریز زبونم مو راورد از بس به این و اون گفتم بیاین بریم بیرون واسه تیراندازی و ....Khansariha (226)
Khansariha (256)
بی فیکیر ورسز بو صفحنین همیسین من یازمیشامKhansariha (367)هارداسوووووووووووووووز؟!؟!؟!Khansariha (226)
من که فعلا گرفتارم ولی ایشالا در خدمتتون خواهم بود
سلام عزیز قارداشلار
بابا بی ترپشون دا!!!قوجالدوخ از بس اوده اودوخ!
اوشاخلار وارسوز اوزوموزه قلن هفت ده برنامه قویاخ؟یا قالسین امتحاناردان سوریا؟
مهندس مهدی قارداش هارداسان؟
سلام دوستان کسی خبر داره کی تو ارومیه فشنگ توزیع میکنن؟؟؟
سلام محمد جان
منیم متاسفانه ایاغیم سنیپدی گچ باغلیپلر فعلا هله ایکی اوس هفته گالیر تا گچی آچالار انشا... ایاغیم بهتر لش سه حتما گوروشروخ
یاشاسین Khansariha (256)
سلام مهندیس قارداشKhansariha (8)
عزیز یولداشلار منی بشلیسنه کی بو گونر سایتا امتحانارا گوره گلمیرم!Khansariha (226)
مهدی قارداش ناراحت اولدوم،الله سعید ورسینKhansariha (8)قارداش ددیدون گلیدوخ گورماوا،یاشیاسانKhansariha (8)

دوستان آذری زبان من از آقای جنگی پرسیدم گفت که سهمیه ی امسال تفنگ حول و حوش 10 خردار میاد!
لینک مرجع