انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به نظر من زودتر بریم.9-10
متاسفانه برنامه فردا کنسل شدKhansariha (94)
دلیلشم اینه که من که کپسول ندارم.آقا بهنام هم کپسولشو داده به دوستش
(2014-06-05 10:51 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما امر بفرمایید من کپسولم رو بفرستم بیاد !Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-06-05 11:23 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-05 10:51 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما امر بفرمایید من کپسولم رو بفرستم بیاد !Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

قربانت رویال جان (ببخشید اسمتونو نمیدونم)
خب حتما قسمت نبوده
کوچیک شما علی حسینی هستم Khansariha (8)Khansariha (48)
مژده مژده به همشهریان عزیز
امروز یه سر رفتم خیابان خاقانی تا از اول تا آخر خیابون رو تک تک از مغازه ها شارژ کپسول 300 بار بپرسم.نتیجش این شد که یکی شماره داد طرفای راه آهن هست 30 تومن پر میکنه
یکی هم گفت قراره کارگاهه تست هیدرواستاتیک بذارن(تا 20 روز).که میگفت بیارین تاچند بار میگین پر کنیم.
سلام دوستان مجید هستم از اردبیل 26 ساله
خوشحالم از اینکه تو جمع شما هم زبان ها هستم
خوش گلمیشن مجید قارداش.
ترجمه:خوش اومدی داداش مجید
برو بچه های گل شرمنده من روز جمعه ظهر حرکت داشتم هرکاری کردم جور نشد به قرار برسم
ممنون از دوستی که تماس گرفته بود باهامKhansariha (8)
(2014-06-11 08:55 PM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برو بچه های گل شرمنده من روز جمعه ظهر حرکت داشتم هرکاری کردم جور نشد به قرار برسم
ممنون از دوستی که تماس گرفته بود باهامKhansariha (8)

واقعا حیف شد نتونستیم ملاقات کنیم همدگرو.
اونیم که زنگ زده بود بنده حقیر بودKhansariha (8)
لینک مرجع