انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-06-21 05:40 PM)kolak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیز آذری یولداشلارم من اردبیلیم 23یاشم واردی چوخدا سوینیم کی ب تاپیک. بردا یارانب دی تک تک اذری یولداشلارمادا کی فروم دا فعالیت دری واردی ارادتم واردی بخصوص arrowعزیزیولداشم کی من دمشیشدی بردا اوزوم معرفی الیم ولی یادمنان چخ مشدی
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)
خب بحث از سلاحهای قا چ ا ق شده بود.با اجازتون من هم نظری بدم
دوستان به هیچ وجه به سمت این چنین سلاحها نرید چون علاوه بر خرابی وغیر مجاز بودنش یه اشکالی هم داره به طور مثال وقتی شما برای شکار یا تیر اندازی با این سلاح دل به طبیعت می زنید همیشه یه دلهره (گیر افتادن این حرفا)تو وجودتون هست که لحظات تیراندازی وشکار شما رو خراب میکنه
بعداز جریان جمع اوری سلاحهای بدون جواز سخت گیریهای شدیدی هم هستش خلاصه مختارید مواظب خودتون باشید
درمورد پی سی پی هم دوست عزیز بیخیال شو پی سی پی که مجاز هستش.شما برو دنبال یه اشنایی بگرد که به ترکیه سفر می کنه اونوقت یدونه برا شما می تونه به صورت مسافرتی(سوغات.هدیه)بیاره البته اونور چیزی نمیگن دیگه نمیدونم اینور گیربدن یا نه Khansariha (48)Khansariha (219)

kolak جان چوخ خوش گلیبسن جمیمیزه.سویندیم سنی بوردا گوردیمKhansariha (8)
(2012-06-21 08:00 PM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-21 05:40 PM)kolak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیز آذری یولداشلارم من اردبیلیم 23یاشم واردی چوخدا سوینیم کی ب تاپیک. بردا یارانب دی تک تک اذری یولداشلارمادا کی فروم دا فعالیت دری واردی ارادتم واردی بخصوص arrowعزیزیولداشم کی من دمشیشدی بردا اوزوم معرفی الیم ولی یادمنان چخ مشدی
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)
خب بحث از سلاحهای قا چ ا ق شده بود.با اجازتون من هم نظری بدم
دوستان به هیچ وجه به سمت این چنین سلاحها نرید چون علاوه بر خرابی وغیر مجاز بودنش یه اشکالی هم داره به طور مثال وقتی شما برای شکار یا تیر اندازی با این سلاح دل به طبیعت می زنید همیشه یه دلهره (گیر افتادن این حرفا)تو وجودتون هست که لحظات تیراندازی وشکار شما رو خراب میکنه
بعداز جریان جمع اوری سلاحهای بدون جواز سخت گیریهای شدیدی هم هستش خلاصه مختارید مواظب خودتون باشید
درمورد پی سی پی هم دوست عزیز بیخیال شو پی سی پی که مجاز هستش.شما برو دنبال یه اشنایی بگرد که به ترکیه سفر می کنه اونوقت یدونه برا شما می تونه به صورت مسافرتی(سوغات.هدیه)بیاره البته اونور چیزی نمیگن دیگه نمیدونم اینور گیربدن یا نه Khansariha (48)Khansariha (219)

kolak جان چوخ خوش گلیبسن جمیمیزه.سویندیم سنی بوردا گوردیمKhansariha (8)
ارادتم واردی سوز عزیز یولداشلارماKhansariha (8)Khansariha (8)
با سلام به هم وطنای آذری دم شما گرم .تاپیک گرم و جالبی دارید من حیدر ازگرگانم و چند بار آذر بایجان امدم .
در مورد خرید پی سی پی از ترکیه اگر کسی اطلاع دقیق داره راهنمایی کنه دوست تبریزی من معمولا میره آنکارا و بر میگرده ،اگر بصورت مسافری بخواد پی سی پی بیاره گمرک گیر میدن یا نه اگر نه اون خودش حرفی نداره

تشگر فراوان -چخ ممنون.Khansariha (48)Khansariha (256)Khansariha (48)
عید سعید فطر بر آذری های عزیز مبارک باد Khansariha (8)
سلاملیرام بوتون آذری قارداشلاری . آدیم بابک سلماسدانKhansariha (256)Khansariha (48)
سلام بروبچ تبریز
کسی از شرکت الماس خبر داره؟
(2012-08-19 06:17 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بروبچ تبریز
تازگی وسایل ماهیگیری هم آورده
(2012-08-19 08:49 AM)babakdana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاملیرام بوتون آذری قارداشلاری . آدیم بابک سلماسدانKhansariha (256)Khansariha (48)
سلام بابك جان
من ده سلماسليام اما فعلا تبريزديم
خوش گلميسن همشهري
چخ سونديم كه آيري همشهري تاپديم بوردا
موفق اولاسان
(2012-08-19 10:49 PM)amirk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-19 06:17 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بروبچ تبریز
تازگی وسایل ماهیگیری هم آورده

دادا آخرین بار کی بهش سر زدی؟
چند روزه بهشون زنگ میزنم ولی جواب نمیدن
سلامKhansariha (8)
منم دیروز حدود ساعت 6رفتم ولی بسته بود!!!
لینک مرجع