انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
تو تبریز اسلحه ساز خوب واسه کرم کاری داخل لوله کسی سرغ داره ؟؟؟
از این اسلحه سازا که اسلحه سالمو اوراقی میکنن نمی خام .
روبن بهترین تعمیرکاری هست که میشناسم.تعمیرگاهش تو مغازه های سنگیه.ولی بهتره بدونین برای کرومکاری قدری داخل لوله تراشیده میشه و مجددا کروم زده میشود(لول اندکی گشاد میشود).به نظر من بهتره این کار رو جنگ افزارسازی براتون انجام بده بهتره.هم از بابت هزینه و هم کیفیت.
(2014-01-23 02:16 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی از لطفتون آقا آرش.عکاس گروهمون منم.هر جور عکسی بگین میگیرمKhansariha (8)

سلام
خواهش می کنم Khansariha (8)

شما استاد ما هستید . بالاخره دوستان شما رو قبول دارند که این کار رو به عهده شما گذاشتند . پیشاپیش تشکر Khansariha (48)

آرزو می کنم همیشه پایدار و سلامت ، و جمعتون همیشه گرم و صمیمی باشه . یاحق Khansariha (8)
سلام عزیز یولداشلاراKhansariha (48)
آقا صاباح بیراز تز گداخ...11بواخت اولور......نه دیسیز؟!
بی اوندانادلستر شوشسی ییغمیشام،سیزده نقده ییغا بیلبسیز گتیرین،محله دکی ساندویجیه تاپشیردیم شوشلری منه ییغا ساخلیاKhansariha (219)
آقا بهنام برنامه نجوردی؟آقا جواد گلجاخ بورا یا بیز گدجاخ؟
منی یادان چیخادمیین ها!Khansariha (172)
یاشیاسزKhansariha (256)
آقا منده دیرم بیراز تز گداخ.
محمد اگر آقا بهنام الیه بولسلر کی گللر دالونجان یاخجی اولار.منده صب بیراز شیشه یغارام.اگر الیمسه من گلرم
خوش حالیزاKhansariha (256)
(2014-01-23 09:45 PM)aydin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوش حالیزاKhansariha (256)

آقا آیدین سنده گله بیلسن دا.ناواخ ایسدسن الیه بولسن گلسن
آقا ساباح نچه نفر واروخ؟
ساباح من 10 داگلرم. پدرامی گوتورم گدرم محمدین دالیسی جان.
(2014-01-23 11:38 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساباح من 10 داگلرم. پدرامی گوتورم گدرم محمدین دالیسی جان.

پس اوندا نچده بوردا اولاسیز؟
11 یتیشریخ
لینک مرجع